WAHLGRENIS        

    

...veci mezi nebem a zemi...

          


     REGISTRACE       Přihlášení

AKCE O KONFERENCE O NAROZENÁ MIMINKA
INFORMACE O PŘÍBĚHY

Miminka - narozená miminka


Narodil se zdravý CHLAPEČEK   
Milá paní Wahlgrenis,
ráda bych Vám oznámila, že 11. 10. 2022 se mi narodil zdravý chlapeček.
Cítím, že ještě by tu mělo být jedno děťátko BOŽÁNEK   
Dobrý den, krásná tajemná Wahl,
nedávno se dostaly k mně Vaše stránky a taky hluboké video, krásný rozhovor na youtube Neplodnost z pohledu duše... Přestože už bylo hodně pozdě, nemohla jsem video vypnout. Hltala jsem všechny informace, neboť je toto i nyní mé téma. Více než rok hodně silně toužím po miminku, po mém posledních třetím děťátku. Dvě děti s mým mužem už máme, krásné a moc fajn bytosti. Cítím, že ještě by tu mělo být jedno, i ho vídám ve snech, toužím po něm, lákám ho, ale miminko si dává na čas...
Veľmi by som Vás chcela poprosiť o pomoc ohľadom tehotenstva NAŠA PRINCEZNÁ   
Dobrý večer pani Wahlgrenis,
práve som dočítala Vaše knihy a veľmi by som Vás chcela poprosiť o pomoc ohľadom tehotenstva. Mám 30 rokov a tento týždeň som sa dozvedela, že som po tretíkrát potratila. Okrem "miernych" trombofilných stavov (hraničné hodnoty) som zdravá. Manžel tak isto. Vedeli by ste mi, prosím, poradiť, či je niečo, čím by som mohla ďalšiemu potratu predísť? Či niečo robíme zle?
Teď už můžeme, ale stále se nedaří VAŠÍK   
Dobrý den paní Wahlgrenis,
narazila jsem na Vás náhodou ve videu na YouTube. Přišlo mi v tu chvíli správné Vás kontaktovat. Chtěla jsem se zeptat a zároveň Vás moc poprosit, zda byste mi nemohla ukázat cestu k vysněnému miminku? Když jsem chtěla otěhotnět poprvé, tak místo toho jsem onemocněla na tři čtvrtě roku. Teď už můžeme, ale stále se nedaří.
Otehotnela som, keď sme to najmenej čakali TOMÁŠEK   
Milá Wahlgrenis,
ani neviem, ako začať. Vo všetkom, čo ste mi písala, ste mala pravdu.
Otehotnela som, keď sme to najmenej čakali. Asi tak rok dozadu sme si povedali, že tomu dáme voľný priebeh. Nepočítali sme dni, ani sa "nesnažili".
Vždycky jsem si představovala, že budu mít rodinu brzo VIKTORKA   
Dobrý den,
dostala jsem na Vás kontakt od sestry a ráda bych Vás poprosila o radu.
Hrozně by mě zajímalo, jestli se ke mně chystá někdy v budoucnu miminko.
Vždycky jsem si představovala, že budu mít rodinu brzo. Ale přijde mi, že to tak asi nebude. Partner mě opustil z neznámých důvodů. Chtěla bych se i zeptat, zda u mě vidíte partnera, s kterým bych mohla mít miminko.
Dále mě trápí, že se vůbec nemám ráda. Mám to od dětství. Nosím pořád černé oblečení, protože se v něm cítím lépe a přijdu si schovaná.
Podľa hormónov je všetko v poriadku ELIZABETH   
Dobrý deň pani Wahlgrenis, píšem Vám s veľkou úctou a pokorou a samozrejme s malou dušičkou. Práve čítam vašu krásnu knihu Proč k nám miminko nechce. V prvom rade Vám za túto knihu chcem poďakovať. Je veľmi inšpiratívna a plná nádeje pre nás "snažilky". Už som si stihla vymeniť posteľnú bielizeň za oranžovú, prestávam nosiť čierne spodné prádlo, nakoľko patrilo k mojím obľúbeným, do spálne sme si kúpili antúriu v oranžovom kvetináči (je mi veľmi milé, ako manžel k tomu pekne pristupuje, kvetinke odostiera žalúzie, aby mala dostatok svetla, aj napriek tomu, že je muž a je k týmto veciam viac racionálnejší). A aj iné veci sa snažím podľa vašej knihy aplikovať.
Je to přesně 21 dnů od velmi silného rituálu HOLČIČKA   
Dobrý den paní Wahlgrenis,
dnes je to přesně 21 dnů od velmi silného rituálu. A dnes jsem na těhotenském testu objevila dvě čárky. Neuvěřitelná magie. I teď se malinko bojím, aby vše dopadlo tak, jak má. Ale teď už tomu věřím.
Proč se mi zatím nedaří otěhotnět ADÁMEK   
Milá Wahlgrenis, ráda bych se Vás na něco zeptala. Už jsem si i říkala, že je dušička miminka blízko. Počkala jsem si, ale jak se nyní ukázalo, nepřišla. Zeptám se Vás nyní, zda mám počkat na přednášku anebo využít tuto emailovou cestu a zeptat se, proč se mi zatím nedaří otěhotnět, ačkoliv se to před rokem už na chvíli podařilo. Zdravotně jsme s manželem na tom oba dobře, máme krásný vztah. Od potratu jsem si prošla velkou osobní transformací, došla jsem i do Santiaga, hodně věci jsem si uvědomila.
Tvoje předpověď ze semináře z Krnova se naplnila SÁŠENKA   
Wahl,
Tvoje předpověď tenkrát ze semináře z Krnova se naplnila.
Bratranec David přivedl nedávno na svět holčičku.
Dostala jméno po mrtvé tetě - Sášenka.
Udělala jsem, co jste mi poradila ADRIEN   
Dobrý večer,
ozývám se po nějaké době, měly jsme spolu skype konzultaci.
Udělala jsem, co jste mi poradila a nyní jsem v 6. týdnu těhotenství.
Za což samozřejmě moc děkuji.
Přišel k nám dle vaší předpovědi CHLAPEČEK   
Dobrý večer paní Wahlgrenis,
po IVF (nemám ani jeden vejcovod, takže pro nás jediná šance na otěhotnění) mám krásného syna, za kterého jsem vesmíru vděčná.
Je skvělý, miluji jeho smích, je to moc veselé děťátko.
Přišel k nám dle vaší předpovědi.
Situace je opravdu napjatá GÁBINKA   
Milá Wahl,
již je tomu velmi dávno, co jsem Vás naposledy prosil o pomoc. Mezitím uplynulo v řece hodně vody a situace se změnila.
V listopadu 2018 jsem našel užasnou přítelkyni, kterou moc miluju.
Nikdy jsem nevěřil, že někoho podobného potkám, ale osud tomu chtěl asi jinak.
Dočkáme se miminka? VERUNKA   
Dobrý den, milá Wahlgrenis,
již dlouho sleduji Vaši práci, jak dodáváte energii a naději ostatním lidem. Dlouho přemýšlím, že Vám napíši a zrovna dneska tento den nastal. Cítím, že nevím jak dál. S manželem máme krásný vztah, milujeme se, máme společné koníčky, podporujeme se a jsme spolu šťastní. Jen ne a ne přijít za námi naše vytoužené miminko, po kterém moc toužíme.
Mé kamarádce se vaše "předpověď" vyplnila MATĚJ   
Dobrý den milá Wahlgrenis, před rokem jsem na Vás dostala tip od mé kamarádky, se kterou jste si vyměnila maily... Vaše "předpověď" se jí nyní splnila. Již nějakou dobu bychom si s přítelem přáli miminko, ale už rok se prozatím bohužel nedaří. Po zdravotní stránce bychom nejspíš měli být v pořádku. Nyní procházíme různými testy atd., ale zatím vše vypadá dobře.
Napísali ste mi, že ma druhé tehotenstvo prekvapí MARGARÉTKA   
Požehnaný deň prajem, drahá Wahl, píšem vám, pretože sa musím s vami podeliť o krásnu správu. Som tehotná (jedná sa o moje druhé tehotenstvo, doma už mám ročnú dcérku ). Keď sme spolu komunikovali prostredníctvom Skype, napísali ste mi, že ma druhé tehotenstvo prekvapí. A veru presne tak aj bolo.
Dnes se mi zdál velmi zvláštní sen, v němž jsem viděla ducha CHLAPEČEK   
Dobrý den, milá Wahlgrenis,
prosím, je možné, aby se duchové zjevovali i ve snech a komunikovali tak? Případně žádali o pomoc? Dnes se mi zdál velmi zvláštní sen, v němž jsem viděla ducha.
Vím, že by nám všem přineslo zase chuť, světlo a radost do života DVĚ DĚTIČKY   
Dobrý den milá Wahlgrenis, hledám odpovědi, pomoc na cestě k pochopení "Proč k nám miminko stále nechce přijít?", a tak jsem se dostala až k Vám. Kontakt na Vás mám od švagrové. Už 2 a půl roku se snažíme s partnerem o miminko. Ovšem již po vysazení antikoncepce mám potíže s cykly - téměř žádné.
Doporučují nám IVF kvůli mému věku HOLČIČKA   
Dobrý den paní Wahlgrenis, potřebovala bych od Vás radu nebo odpověď na to, jestli přirozenou cestou ještě otěhotním. Tento rok mi bude 40.
Partner je o pár let mladší. Nemám děti, a tak čas mě trochu tlačí.
Přemýšlíme o umělém oplodnění, ale moc se mi nechce. Raději bychom otěhotněli přirozenou cestou.
Už půl roku se snažíme otěhotnění plánovat díky ovulačním testům VINVENC   
Milá Wahl, moc Vás zdravím, obracím se na Vás, protože jsem po dlouhé cestě došla až k Vaší knize Proč k nám miminko nechce. Už rok a půl se s přítelem snažíme o miminko, oba jsme zdraví - tedy máme za to. Mně je 29 let, přítelovi 36. Už půl roku se snažíme otěhotnění plánovat díky ovulačním testům, a i přesto těhotenství nepřichází. Pokaždé, když to nevyjde, hledám chybu v sobě.
Já bych i zažádala o adopci, ale manžel chce vlastní dítě ONDRA   
Dobrý večer paní Wahlgrenis,
jsem věřící a dlouho jsem váhala zda Vám napsat. Máme doma 3,5 letou dceru, která touží po sourozenci stejně jako já s manželem po druhém dítěti. Na dceru jsme čekali 1,5 roku. Když jsme chtěli druhé dítko, zadařilo se po půl roce, ve stejný měsíc jako s dcerou. Ale bohužel jsem ve třetím měsíci potratila. Doktoři nezjistili proč.
Anjelik k nam minuly rok v decemri zostupil VIKTORIA   
Mila Wahlgrenis,
s velkou radostou Vam po roku a pol opät pisem. Mam za sebou nadherny a dovolim si tvrdit, ze jeden z najkrajsich rokov mojho zivota. Po nasej skypove konzultacii (10.12.2018) som spravila, co ste mi doprucili - napisla som list jednemu anjelikovi a on k nam minuly rok v decemri zostupil.
Zjistila jsem, že těhotná jsem CHLAPEČEK   
Dobrý den,
bavily jsme se spolu v listopadu loňského roku ohledně miminka. Chystalo se k nám, ale ještě k nám nedorazilo. Čeká mě teď v záři návštěva centra asistované reprodukce, a tak bych se ráda zeptala, jestli třeba neděláme něco špatně. Co bychom ještě mohli změnit.
Vůně, kterou jsem cítil, když jsem byl v ještě v nebíčku ROZÁRKA   
Dobré ráno milá Wahlgrenis,
obracím se na Vás po delší době.
Byla jsem u Vás na podzim (2.9.2017, pozn. W.) se synkem a mužem.
Chtěla jsem se s Vámi podělit o krásnou zprávu a poděkovat za Vaši podporu a předpověď.
Jak jste říkala, že budu těhotná v únoru/březnu, tak jsem dnes zjistila, že jsem v očekávání.
Chtěla bych povzbudit všechny "čekatelky" HOLČIČKA   
Dobrý den, paní Wahlgrenis, píšu Vám, protože bych Vám chtěla poděkovat za psychickou podporu, kterou jsem vždy cítila při našich skype konzultacích. A hlavně jsem také chtěla povzbudit všechny "čekatelky".
Je mi už hodně přes čtyřicet, pár let se snažíme o benjamínka.
Urobila to, co ste jej poradila ELENKA   
Dobry den p. Wahlgrenis,
verim, ze si uzivate naplno tuto krasnu jesen. Uz skoro pred troma rokmi som darovala Vasu knizku "Proc k nam miminko nechce" Zene mojho Brata... Napisala Vam, dali ste skype hovor, urobila to, co ste jej poradila, a uz skoro dva roky je Elenka s nimi.
Vdacnost a radost obrovska.
Jsme odkázáni na umělé oplodnění ŠIMONEK   
Dobrý den,
byla jste mi doporučena jako moje světlo na konci tunelu. Dnes jsem jsi přečetla vaše stránky a příběhy mnoha lidí, kterým jste pomohla. Velmi jste mě zaujala a i váš život a poslání. Chtěla bych vás tímto poprosit o pomoc.
Zanedlouho po naší konzultaci se mi narodil syn CHLAPEČEK   
Dobrý den, Wahlgrenis, na přelomu let 2015 a 2016 jsem se na Vás obrátila s prosbou o pomoc. Nemohla jsem otěhotnět. Zanedlouho po naší konzultaci se mi narodil syn.
S mojím snúbencom veľmi túžime po bábätku VALENTÍNKA   
Drahá Wahlgrenis, práve som dočítala vašu krásnu knižočku Proč k nám miminko nechce. V tejto súvislosti vás chcem čo najsrdečnejšie poprosiť o pomoc. S mojím snúbencom veľmi túžime po bábätku, no ono akosi nie a nie prísť. Ja stále nechápem prečo.
Potřebuji zjistit příčinu, proč potrácím YASMINKA   
Dobrý den paní Wahlgrenis, chci Vás po dlouhé době pozdravit a zároveň Vám poděkovat za dřívější pomoc. Dne 29. 6. 2019 se mi narodila krásná zdravá holčička Yasminka. Sice před ní jsem celkem čtyřikrát potratila, ale musela jsem si tím vším projít, abych pochopila, že i když mám dvě děti, tak není další dítě samozřejmost a naučit se být víc vděčná. Těhotenství bylo nádherné.
Napsala jste mi, že v druhé polovině roku by u nás neměl být problém s otěhotněním TEREZKA   
Dobrý večer Milá Wahl.
Mluvili jsme spolu v únoru o našem miminku, které k nám ne a ne zavítat. Řekla jste mi, že mám blok v minulém životě a že mě zastavuje moje krása a řešíme s manželem otázku peněz. Hodně věcí se za tu dobu změnilo a hlavně já se změnila. Napsala jsem odpouštěcí dopis a udělala vše dle vašich instrukcí a jsem za to moc ráda. Napsala jste mi, že v druhé polovině roku by u nás neměl být problém s otěhotněním a tak se taky stalo.
Otěhotněla jsem po skype s vámi, přesně, jak jste řekla YASMINKA   
Dobrý den paní Wahlgrenis,
měla jsem s Vámi před koncem loňského roku konzultaci přes skype. Kontaktovala jsem Vás hlavně z důvodu, že jsem nemohla otěhotnět. Udělala jsem všechno, co jste mi poradila, napsala jsem odpouštěcí dopis, spálila ho a popel poslala po řece. Za tři týdny se kolem nás všechno změnilo, prakticky hned jsem byla těhotná.
Hledám odpověď na otázku - proč k nám miminko nechce VÍT   
Dobrý den Wahl, našla jsem na Vás kontakt úplnou náhodou, když jsem na internetu ze zoufalství hledala odpověď na otázku „proč k nám miminko nechce“. Nejprve jsem sbírala odvahu, jestli Vám napsat, a tak to nyní zkouším. Strašně moc bychom si přáli s manželem miminko. Začínám se děsit věku, kolik nám je a že nám miminko nelze počít. Nejprve jsme se zabývali školami, pak prací, abychom si mohli pořídit bydlení a mezitím roky utíkají.
Koupila jsem si Vaši knížku, poplakala jsem si u ní MATYÁŠ   
Mila Wahl, jsem velmi vděčná, že jsem se dostala na Vaše stránky. Myslím, že to nebyla náhoda... Psala jsem Vám již dvakrát, ale nikdy jsem email s dlouhou story neposlala. Poprvé mi došlo, co bylo špatně, podruhé co musím změnit. Koupila jsem si Vaši knížku "Proč k nám miminko nechce", poplakala jsem si u ní a na základě knihy jsem přestala počítat plodné a neplodné dny. Přestali jsme "pracovat" na miminku a začali se milovat. Tak, jak chceme my, tak, jak to cítíme, protože naše dušička si cestu k nám najde přeci v jakékoliv fázi cyklu. Ulevilo se mi.
Dneska jsem zkusila test a jak jste řekla, ukázaly se dvě čárky ONDRA   
Dobrý den milá Wahlgrenis, hlásím novinku. Včera jsem byla u lékaře, miminko je v děloze, cca 6tt. Věřím a vím, že vydrží až do porodu.
Naše komunikace v říjnu, stejně jako vždy, mi pomohla spoustu věcí si uvědomit. Děkuji Vám za to, že jste a že tak úžasně pomáháte.
Řekla jste nám, že otěhotním, už se stalo HOLČIČKA DAVID   
Dobrý den Wahlgrenis,
posílám fotky našeho druhého děťátka, chlapečka Davida.
Těšíme se ze dvou zdravých kluků DVA KLUCI   
Dobrý den,
již v minulosti jste mně e-mailovou radou hodně pomohla kvůli údajné neplodnosti. Nyní se již těšíme ze dvou zdravých kluků, z nichž jeden jde v pondělí poprvé do školy. Moc Vám díky za vše, co děláte.
Mám dvě děti a už léta vyhlížím třetí KLUČÍK   
Wahl,
už nějakou dobu sleduji Tvé stránky a zejména horoskopy.
Pokaždé to na mě - jak jinak - než do puntíku sedí.
Mám dvě děti a podprahově už léta vyhlížím třetí.
Cítím se tak nějak bez něj nedořešená a neúplná.
Konec hlášení, něco začíná... SÁRA ANASTÁZIE   
Za případný patos této zprávy se dopředu omlouvám!
Ale... ráno (2.8.2018) to začalo úsměvem mé ženy a větou: "Jedeme rodit, lásko".
Fascinoval mě ten její klid, nadhled a sebejistota.
Milujeme jeden druhého, každou buňku těla toho druhého MAGDA   
Milá Wahlgrenis,
posílám ti srdečný pozdrav. V dubnu jsme spolu měli konzultaci, která pro mě byla velkým zážitkem. Už během toho, než si mě "přečetla", jsem poznala, jak velký máš dar a kolik toho o mně během chviličky víš.
Až mě mrazilo, jak to byl krásný pocit! To ještě znásobilo moji důvěru v tvoje schopnosti, které používáš, abys pomohla lidem.
S otěhotněním nikdy problém nebyl DANIEL   
Obě Vaše knížky jsou moc fajn a pravidelně sleduji Vaše stránky, facebook a hlavně horoskopy, které úžasně sedí. Nyní stojím před rozhodnutím, zda podstoupit s manželem genetické vyšetření. Nabízí mi ho gynekoložka, jelikož jsem dvakrát potratila. S otěhotněním nikdy problém nebyl. První těhotenství dopadlo i po komplikacích ke konci z důvodu hrozícího předčasného porodu nakonec dobře. Syn je zdravý, je to náš zázrak. Ale další 2 těhotenství brzy skončila (zamlklé potraty cca kolem 9. týdne, naprosto stejný průběh). Často přemýšlím, zda příčinou byl nějaký zdravotní problém nebo karma.
V posledních dvou letech jsem přišla třikrát o miminko TOMÁŠEK   
Nedávno jsem si přečetla rozhovor s Vámi v časopise Meduňka, potom jsem navštívila Vaše stránky, slyšela o Vás v diskusi ve fb skupině hormonální jógy, viděla křest Vaší knihy na youtube... Mám nutkavý pocit Vám napsat. Neumím to vysvětlit, ani nevím, jestli toto budete číst nebo jestli odepíšete. Jen cítím, že Vám musím napsat.
Jak jsem začala číst Vaši knihu, úplně jsem změnila názor a nechci jít na žádné třetí umělé oplodnění CHLAPEČEK   
Dvakrát jsem byla na umělém a nikdy se to nepovedlo. Už mě chystali na třetí umělé oplodnění. Po konzultaci s Vámi jsem asi za týden napsala dopis, spálila a hodila popel do řeky. Za pár dní jsem měla jít na transfer uměl. oplod... Akorát mně volali z kliniky, kam jsme si před tím nechali převést to poslední EMBRYJKO...HODINU PŘED TÍM NEŽ JSEM TAM MĚLA DOJÍT, MI VOLALI A ŘÍKALI: NECHOĎTE, TO EMBRYJKO, CO ROZMRAZOVALI, TAM NIC NEBYLO...
Předpověděla jste mi po dlouhém čekání holčičku HOLČIČKA   
Dobrý den Wahlgrenis,
jen jsem vám chtěla poděkovat.
Kdysi jsem u vás byla (6.5.2014, pozn. W.).
Předpověděla jste mi po dlouhém čekání holčičku.
Máme ji..
Po přečtení tvé knihy jsem jako zázrakem hned otěhotněla HOLČIČKA   
Milá Wahl,
poprvé jsem na tebe narazila, když se nám nedařilo téměř dva roky počít dítě. Tehdy mi moje máma přinesla knížku "Proč k nám miminko nechce". Po přečtení této knihy jsem si mnoho věcí uvědomila a jako zázrakem pak hned otěhotněla.
Je to teď s přítelem jiné a krásné ELIŠKA   
Milá Wahl, moc Vás zdravím. Nevím, zda si na mě pamatujete. Začátkem července jsme spolu měli konverzaci přes SKYPE. Dost jste mi toho napsala a jedna z věcí byla, že s přítelem budeme mít důležitý rozhovor. Ten jsme měli a myslím, že jsme já i přítel ledacos pochopili. Od té doby, když jedeme k rodičům, jezdíme spolu. Jedeme buď k našim nebo k jeho rodičům. Vždy stihneme navštívit oboje, ale vždy spolu.
Narodila se nám holčička, přesně, jak jste řekla SOFIE   
Dobrý den paní Wahlgrenis,
je to už dlouho (březen 2015, pozn. W.), co jsem za Vámi byla s manželem v Litoměřicích. Nemohla jsem otěhotnět, roky přibývaly, měla jsem strach, že miminko nepřijde. Společně jsme se podívali na příběh z minulého života.
Jedné mé kamarádce jsem na Tebe dávala kontakt ADÁMEK   
Jedné mé kamarádce jsem na Tebe dávala kontakt a ty jsi jí pomohla s miminkem.
Má již osmiměsíčního Adámka.
Za zády na řece jsem měla labuť, která ke mně jakoby mluvila TOMÁŠEK   
Milá Wahlgrenis,
mluvili jsme spolu tento tyden, poprve jsem Vas vyhledala po Vasi prednasce na festivalu Ezotera 28.10.2013.
Byla jsem cela nervozni ohledne miminka.
Dosli jsme k tomu, ze je tam potreba doresit minulost odpoustecim dopisem , a proto ted pisu.
Vaše kniha mi po psychické stránce hodně pomohla KRISTÝNKA   
Dobrý den milá Wahlgrenis,
před pár lety jsem četla Vaši knihu "Proč k nám miminko nechce".
Bylo to tehdy, když se mi již několik let nedařilo otěhotnět. Vaše kniha mi po psychické stránce tehdy hodně pomohla. Nyní máme již dvouletou dcerku Kristýnku.
Nyní se s manželem snažíme o miminko od května a zatím stále nic HOLČIČKA   
V červnu loňského roku a letos v lednu jsem měla zamlklé těhotenství v 1. trimestru. Obě otěhotnění se podařila téměř ihned. Nyní se s manželem snažíme o miminko od května a zatím stále nic. Je mi 33 let a dítě ještě nemám.
Doporučili nám IVF, ale touto cestou jít nechci ANIČKA   
Dobrý večer Wahl, koupila jsem si vaši knihu a moc vám za ni děkuji. Máme s manželem 4,5letého chlapečka a moc bych si přála druhé miminko. Byla jsem těhotná třikrát z toho dva potraty (přestalo bít srdíčko). V lednu jsme byli na konzultaci ohledně mého zdravotního stavu (endometrioza) v CAR, doporučili nám IVF, ale touto cestou jít nechci.
Opět vyšla vaše předpověď CHLAPEČEK   
Dobrý den Wahl, chtěla jsem jen potvrdit, že opět (jako vždy!), vyšla Vaše předpověď. Tentokrát na mého bratra. Se ženou se pokoušeli o miminko více jak rok a nakonec se vše vyplnilo přesně podle Vašeho výkladu.
Je s námi další šťastná dušička přímo od Boha MIMINKO   
Wahlgrenis, cítím, že musím napsat i Vám. Snad si vzpomenete na malou slečnu z Brna, která navštívila váš kurz a ptala se i na miminko. Už tehdy v září 2015 s námi bylo! Nic na světě není nemožné a ačkoliv to stálo malé "peklo na zemi", je teď s námi další šťastná dušička přímo od Boha.
Nyní bych do svého života ráda přivítala další dítě nebo děti HOLČIČKA   
Milá Wahl,
dozvěděla jsem se o Vás díky Vaší knize o duších nenarozených dětí. Moc mi to pomohlo v pochopení spousty věcí, třeba proč jsem tak dlouho čekala na své první dítě. Nemohl se narodit jen proto, že chci... musela jsem si tím vším, co nastane, být naprosto jistá. Tehdy jsem měla dost bloků v sobě, jistá kartářka mi řekla, že otěhotněním ve chvíli, kdy to budu doopravdy na 100 % chtít. Ale více mi k tomu neřekla, to už zřetelné nebylo.
Já byla už jen tím titulem tak pobouřená ANEŽKA   
Dobrý den paní Wahlgrenis,
babička mi věnovala Vaši knihu Proč k nám miminko nechce.
Já byla už jen tím titulem tak pobouřená, ale... pak jsem se začetla a bohužel nebo bohudík to nevím, jsem uznala, že je v ní plno věcí, kterým věřím.
Jak jsem se po návštěvě u Vás ze dne na den změnila ANABELA   
Drahá Wahl, od toho dne (19.6.2015) co jsem u Vás byla, jsem jako vyměněná. Konečně se po roce a půl trápení, kdy jsem si připadala tlustá, ošklivá a nešťastná, cítím skvěle. Užívám si pohled do zrcadla, sprchování i jsem si nakoupila pěkně prádélko a podvazky (manžel je miluje, ale nedokázala jsem si je na sebe dříve obléct). Jsem šťastná nejen já, ale i manžel a také okolí si všimlo, že jsem zase spokojená a veselá.
Přítel se začal vyhýbat milování TADEÁŠEK   
Milá paní Wahlgrenis, na úvod bych Vám chtěla poděkovat za to, co pro nás děláte, za Vaše moudrá slova a rady. A za Vaši úžasnou knihu Proč k nám miminko nechce. Děkuji.
I já se na Vás obracím s prosbou o radu. S přítelem jsme se před rokem "rozhodli", že se pokusíme o miminko.
Tato nepříjemnost způsobila, že se přítel začal vyhýbat milování.
Měl (a stále má) strach, že se to bude opakovat.
Škoda, že nás to neučí ve škole, myslím, že by se toho hodně změnilo v celém světě ELIŠKA   
Dobrý den paní Wahlgrenis, už několik dní přemýšlím, že Vám ještě jednou napíšu. I když tuším, že jste velmi zaneprázdněná a možná nebude mít na tento email chvilku.
Přesto mi to nedá, píši, asi se potřebuji hlavně vypsat. Někomu, kdo rozumí, kdo chápe.
Shodli jsme se oba na jménu František ONDRÁŠEK   
Dobrý den Wahlgrenis, chtěla bych Vás poprosit, zda byste mi nepomohla s volbou jména pro mé miminko. Jmenuji se XXXXa XXXXXová a můj partner je XXXXX XXXXX. Shodli jsme se oba na jménu František, ale já mám obavy z karmy u tohoto jména. Mně se líbí jméno Ondřej, ale partner pořád váhá...
Předpověděla jste mi kluka a holčičku, mám oba FABIÁNEK   
Předpověděla jste mi kluka a holčičku. Mám oba i manžela a jsem potřetí těhotná. V dubnu mám rodit. Jako pokaždé mám veliký strach, že to nezvládnu.
Co řeším miminko, tak jsem si vzpomněla, že u Vás mohu najít radu KLAUDINKA   
Tolik jsem se začetla do Vašich stránek, že se od nich téměř nemohu odtrhnout. Je to něco úžasného, co se tam od lidiček, co píší, a od Vás dozvídám a také jsem začala hodně přemýšlet. Zvláštní na Vašich stránkách je to, že sotva se začtu, hodí mě to prostě někam jinam na vlnu jiného a odlišného vnímání času, prostoru, jako by se mi srdce i mozek přeladili úplně někam jinam. Mám k vám také prosbu.
Paní Wahl, i já mám prosbu o miminečko.
Manželka otěhotněla přirozenou cestou, jak jste předpověděla VALERIA   
Dobrý den.
Máme pro Vás velice dobrou správu.
Manželka otěhotněla přirozenou cestou tak, jak jste předpověděla.
Byli jsme u Vás v Litoměřicích na jaře...
S priateľom túžime po miminku, ale nemám ovuláciu LAURINKA   
Dobrý deň pani Wahlgrenis, určite si ma nepamätáte, ale bola som na dvoch Vašich seminároch o jemnohmotnom svete spolu s mojou mamkou. Bolo to už dávnejšie, tak som sa k Vám vlastne aj dostala. Mamka mi prednedávnom kúpila Vašu knižku "Proč k nám miminko nechce". Asi viete prečo. Celu som ju precitala, rozumiem tomu, ako to cele funguje a preto sa na Vás obraciam s obrovskou prosbou. S priateľom túžime po miminku. Naneštastie mám zdravotné problémy, teda nemám ovuláciu a menštruáciu mam len po vyvolavačkach.
Řekla jste nám, že miminko (chlapeček) přijde březen či květen MICHAEL   
Dobrý den Wahl,
s manželem jsme byli u Vás 12.12.14 a řekla jste nám, že miminko (chlapeček) přijde březen či květen.
A tak se také stalo. Jsem již ve 23. týdnu těhotenství, čekáme Michaela.
Přesně na den za rok se nám narodil úžasný chlapeček CHLAPEČEK   
Byla jsem totiž u vás před 3 lety (21.1.2013, pozn. W.) a přesně na den za rok se nám narodil úžasný chlapeček.
Rádi bychom přivítali ještě jednu dušičku, věřím, že se to podaří.
Vaša knížka mi v mnohom otvorila oči KATARÍNKA   
Dakou zhodou okolnosti volala mojej mamine po dlhsej dobe priatelka, ktorej sa s mojim stavom zdoverila a tak mi o istu dobu prisla do ruk vasa knizka, ktoru mi poslala. V mnohom mi otvorila oci, za co vam dakujem. Myslim, ze som si uvedomila viacero dolezitych veci, a preto by som sa vas chcela opytat, ci sa vam neukazuje u nas babatko. Velmi po nom spolocne s manzelom tuzime.
Nečekala jsem, že by těhotenství mohlo přijít tak brzo po našem setkání ANEŽKA   
Zdravím Vás Wahlgrenis, dnes jsem zažila úžasné překvapení, mám pozitivní těhotenský test. Je to neuvěřitelné! Chtěla jsem Vám moc a moc poděkovat za Vaši podporu a rady. Vůbec jsem nečekala, že by těhotenství mohlo přijít tak brzo po našem setkání (16.1.2015, pozn. W.). Mezitím jsem byla ještě s manželem na Bali, kde jsme potkali další úžasné lidi, kteří mi pomohli jak fyzicky, tak psychicky. Výborně jsme si odpočinuli. Od Vás jsem si odnesla naprosto uklidňující pocit.
Som dieta stasteny, az na to... ze nemozem otehotniet DIEVČATKO   
Pocuvam na Vas len same pozitiva a chvaly. Prave preto mozno mate energiu i na moju zivotnu krizovatku a jej nasmerovanie, aby som nesposobila "dopravnu nehodu" sebe a svojmu okoliu. V podstate som dieta stasteny. I ked mam nizke sebavavedmie, a velmi priebojna nie som, vsetko mi v zivote vyslo ako som si predstavovala. Az na to... ze nemozem otehotniet.
Mám za sebou čtyři potraty MATÝSEK   
Milá Wahlgrenis, chtěla bych Vám moc poděkovat za Vaši pomoc...
Na únorovém semináři v Buchlovicích jste mi řekla, že tak do půl roku u mě vidíte těhotenství... A je to tady! To byl teda fofr...
Asi jsem potřebovala slyšet, že všechno dobře dopadne, že to zvládnu (mám za sebou 4 potraty). Prostě jsem to brala jako hotovou věc, že to dopadne dobře a jinak to nebude.
Viděla jsem vojáka s dlouhými vlasy ... z roku 1866 MATOUŠEK   
Dobrý den, milá Wahlgrenis, jsem moc šťastná a chtěla bych Vám říct, že jsem před 2 dny našla na testu 2 čárky ještě před termínem menstruace. Je to všechno tak krásné, nové, neuvěřitelné. Navíc rychlé.
Jak jste mi vzkázala po sestře, že se dočkáme zdravé krásné holčičky, tak se stalo TEREZKA   
Máme rok a půl holčičku. Čekali jsme na ní dlouho. Jak jste mi vzkázala po sestře, že se dočkáme zdravé krásné holčičky, tak se stalo.
Máme za sebou teprve jedno umělé oplodnění JONÁŠ   
Píši vám, protože bych chtěla vědět, zdali u mne také už třeba není dušička miminka. S manželem se o miminko snažíme 8 let. Máme za sebou teprve jen jedno umělé oplodnění, protože já sama nejsem zastáncem takové metody. Ale když je žena zoufalá, asi udělá všechno, co se jí nabízí.
Wahlgrenis, už mohu být těhulka... CHLAPEČEK   
Milá Wahlgrenis,
naplno si užívám těhotenství. Je to opravdu dar, něco tak krásného zažít... Jsem tak šťastná, cítím se tak nádherně.
Udělala jsem si těhotenský test a jsou na něm dvě jasně zřetelné čárky AMÁLKA ONDRA   
Chci se s Vámi podělit o skvělou zprávu. Měla jsem s Vám Skype konzultaci 28.08.2014. Po 4 dnech od vynechání menstruace jsem si udělala těhotenský test a jsou na něm dvě jasně zřetelné čárky. Jsme s přítelem moc šťastní.
Řekla jsi kamarádce, že děťátko přijde NINA SOFIE   
Loni v únoru jsi v osobním výkladu mé kamarádce, která dlouho nemohla otěhotnět, řekla, že děťátko přijde. V létě najednou zjistila, že je opravdu něco jinak. A 10. dubna 2015 přišla na svět její holčička, bez umělého oplodnění, přirozenou cestou.
Předpověděla jste mi, že otěhotním na konci roku, skutečně se tak stalo HOLČIČKA   
Milá Wahlgrenis, před dvěma lety v březnu jsem si s Vámi dopisovala ohledně miminka a pak byla i u Vás na akci (18.3.2013) pro budoucí maminky. Tenkrát jste nám předpověděla, že otěhotním na konci roku. Skutečně se tak stalo.
Řešila jsem práci, ale ta se vyřešila tím, že ke mně přišlo miminko BEATKA   
Dobrý den, paní Wahl,
psaly jsme si na začátku léta.
Řešila jsem práci, ale ta se vyřešila tím, že ke mně přišlo miminko.
Vy jste mi tehdy říkala, že to je teď má životní náplň.
Presne, ako si mi predpovedala, som tehotna MARINKA   
Mila Wahl, opat sa musim podelit o krasnu udalost.
Presne, ako si mi predpovedala...
Som tehotna a presne viem tu hodinu, kedy sme sa s dusickou dohodli a prepojili.
Moji pozornost přitáhla Vaše knížka "Proč k nám miminko nechce" MARTÍNEK   
Moc bychom si přáli miminko, ale nedaří se nám to. V posledních třech letech jsem dvakrát otěhotněla, ale ani jednou to nedopadlo. Obě těhotenství "zamlkla" v prvním trimestu. Letos před létem jsme se už dokonce vydali cestou asistované reprodukce, ale ani tentokrát první pokus nedopadl dobře. Vím, že tuto cestu neuznáváte, ale nám se zdálo, že nic jiného nám nezbývá a čas kvapí. V říjnu mi bude 40.
Narodil se nám syn Mikuláš, má tibetské oči MIKULÁŠ   
Drahá Wahl,
nevím, jestli si na nás vzpomínáte... Byli jsme za Vámi v Litoměřicích před rokem (30.11.2013, pozn. W.), tehdy jsme řešili, že k nám miminko nepřichází. Aleš, můj manžel, je z Pardubic, oba teď bydlíme v přírodě, víte kde. Narodil se nám syn...
Moje pocity z Vašej prítomnosti boli úžasné JAKUBKO   
Stretli sme sa v septembri 2013 na výstave Ezoterika. Moje pocity z Vašej prítomnosti boli úžasné. Pýtala som sa vtedy na dietatko, a ked ste povedali, že ho vidíte, a dokonca aj Vyššiu ochranu...
Bola som velmi štastná... Viem určite, že ked som odchádzala z výstavy, som sa tak trochu "vznášala". Krátko na to som otehotnela.
Lidem s Downovým syndromem se říká andělé na zemi VOJTÍŠEK   
Dcera čeká miminko. To jsme spolu probíraly, když jsem byla u Tebe. Je jí 39 let, teď je ve čtvrtém měsíci. Na kontrole v úterý jí pan doktor řekl, že má pozitivní první test na downův syndrom. Že to sice nemusí nic znamenat, stejně by musela kvůli věku na vyšetření plodové vody.
A další krevní testy...
K ničemu ji nenutí, ale obě máme strach.
Opravdu jsem hned otěhotněla, teď jsem v sedmém týdnu ADINA   
Před 4 měsíci (14.11.2013) jsem s Vámi konzultovala mé ukončené těhotenství - 21. týden, přestalo bít srdíčko. Vy jste mi poradila, co mohu dělat. Na Vánoce napsala odpouštěcí dopis a dá se opravdu říci, že se mi ulevilo a s novým rokem jsem opět dostala další sílu žít a mít další miminko. V únoru jsme se začali snažit znovu.
Vy jste mi tehdy psala, že budu relativně brzy těhotná, tak přelom března - dubna. Hned jsem otěhotněla...
Vím, že miminko s námi zůstane MARKUS   
Milá Wahlgrenis, před hodinou jsem od Vás odcházela. Ještě jednou Vám chci moc poděkovat za to, že, jste si na mě udělala čas a objasnila mi náš problém, proč k nám miminko nechce. Cítím se šťastně a krásně a už se nemůžu dočkat, až mezi námi přivítáme toho malého drobečka.
Vím, že díky Vám se už nemusíme bát a že miminko s námi zůstane. To je to, co mi dává sílu to všechno zvládnout tak, jste říkala. Je úžasné, co děláte, a to, jak moc lidem pomáháte.
S prací to dopadlo přesně tak, jak jsi řekla - všechno jsem zvládla MATYÁŠ   
Milá Wahlgrenis,
obracím se na Tebe zas po nějaké době. Společně jsme se setkaly na akci Tóny naší duše v Praze v roce 2012. Byl to moc příjemný den, ze kterého jsem si odvezla mnoho námětů k přemýšlení. Také jsi mi vykládala na mou práci a na mé těhotenství.
Rozjeli jsme svatební přípravy, ale vše je tak zmatené ROSÁLIE MARIE   
Váhám, zda ti vůbec psát a zatěžovat, ale nejspíš mám, když už jsem se do toho dala. U výkladu jsme se bavili o naší svatbě s mým přítelem. Máme datum 21.4. Rozjeli jsme přípravy, ale vše je tak zmatené.
Těhotenství přišlo celkem nečekaně již v prosinci, po chřipkové epizodě ELIŠKA   
Milá Wahlgrenis, v říjnu jsem u Vás byla. Byla jsem smutná a měla jsem pocit, že jsem jaksi na miminko stará (je mi 37). Říkala jste, že miminko neví, jak do toho zmatku vstoupit a že mám udělat odpouštěcí "rituál". Rituál jsem udělala a dost se mi ulevilo. Pak jsem již vše nechala plout a odevzdala.
Vrátili jsme se z dovolené a já najednou cítila, že je mi tak nějak jinak CHLAPEČEK   
Setkání s Vámi bylo úžasné... Řekla jste mi, že tři miminka jsem potratila spontánně kvůli problému v minulém životě. Když jsem byla u vás, čekala jsem ještě na výsledky hormonálního profilu, který dopadl tak, že mám nedostatečnost žlutého tělíska, nízký progesteron a z toho důvodu mohu i potrácet, vysvětleno medicínsky. Napsala jsem i odpouštěcí dopis a čekala, co s námi dovolená a případné těhotenství udělá. V neděli jsme se vrátili z dovolené a já najednou cítila, že je mi tak nějak jinak.
Otěhotněla jsem s mužem, o kterém jsme spolu hovořily IVO   
Zdravím Vás paní Wahlgrenis.
Ráda bych Vám potvrdila věštbu, kterou jste mi předala v Praze. Otěhotněla jsem s mužem, o kterém jsme spolu hovořily v září 2011. Je to úplný zázrak.
Povedala si mi, že v septembri zistím, že budem maminkou JAKUBKO   
Ahoj Wahl,
na stretnutí vo Vyšnej Boci si mi povedala, že v 09/2013 zistím, že budem maminkou. Tak aj bolo. 09.09.2013 som zistila, že som tehotná - obrovská radosť.
Věděla jste, že se k nám dvěma chystá miminko, což pro mě tenkrát bylo nepředstavitelné DVA BÁJEČNÍ KLUCI   
Drahá Wahlgrenis, už dlouho mám potřebu napsat Vám pár řádek, ačkoli nemám na srdci žádnou zásadní prosbu o pomoc, kterou tak láskyplně lidem poskytujete. Dostala jsem na Vás kontakt před lety, když jsem prožívala bouřlivý vztah se svým nynějším manželem. Nevěděla jsem už tenkrát kudy kam. Vy jste mi napsala odpověď přesně podle toho, co jsem cítila. Musím se přiznat, že jsem nevěřila, že někdo může vědět, aniž by mě kdykoli viděl, co a jak. Vy jste to věděla. Věděla jste, že se k nám dvěma chystá miminko, což pro mě tenkrát bylo nepředstavitelné.
Máme s manželkou tři krásné děti JANA   
Ahoj Wahl, potřebuji od tebe poradit. Je to dost choulostivá věc i když asi tuším, co odpovíš, pokud odpovíš, ale stejně bych potřeboval aspoň malou radu. Máme s manželkou 3 krásné děti. Manželce končí 18.12. mateřská a v úterý má jít podepsat dohodu u zaměstnavatele, protože dostala výpověď z organizačních důvodů. Už jsme se psychicky připravovali na to, že si bude hledat práci, když dneska přišla s novinou, že je zřejmě těhotná.
V prosinci se menstruace skutečně nedostavila ONDŘEJ   
Z celého srdce Vás zdravím, Wahlgrenis.
Setkala jsem se s Vámi v září 2013 na pondělním semináři Proč k nám miminko nechce. Za sebou jsem měla bolavé a nepříjemné zážitky. Miminko dlouho nepřicházelo, a když už jsme se po letech radovali z malého pokladu v bříšku, v šestém měsíci díky mému zkrácenému čípku a zanedbání ze strany lékařů se dušička miminka vydala zpět do nebíčka. Na sezení jste mi doporučila napsat odpouštěcí dopis.
Dneska jsem zkusila test a jak jste řekla, ukázaly se dvě čárky MATYÁŠEK   
Dobrý den paní Wahlgrenis,
byla jsem u Vás minulý týden. Říkala jste, že už byste řekla, že jsem těhotná. Dneska jsem zkusila test a tak, jak jste řekla, test ukázal dvě čárky. Věřím a vím, že bude všechno dobré, přesně tak, jak jste říkala.
Dám vědět, až budu mít po konzultaci s lékařem a prvním UZ.
Napsala jste mi, že u mě těhotenství vnímáte ke konci roku, dnes jsem měla pozitivní test <<<MEMENTO >>> MIKULÁŠEK   
Dobrý večer, milá Wahlgrenis,
Dnes jsem měla pozitivní těhotenský test... V létě jste mi napsala, že u mě těhotenství vnímáte ke konci tohoto roku... Nevěřila jsem tomu. V té době jsem se rozcházela s přítelem, se kterým se zhruba měsíc znovu vídáme. Vztah není ideální.
Rádi bychom do naší rodiny přivítali ještě jednoho človíčka ELIŠKA   
Dobrý den Wahlgrenis,
na začátek bych vám chtěla moc poděkovat za Vaši knihu Proč k nám miminko nechce. Před nedávnem mi ji zapůjčila kamarádka a jsem za to vděčna. Tato knížka mi umožnila znovu se zamyslet nad tím, co a jak dělám, co prožívám...
Jsem za to opravdu vděčná a Vám za tuto knížku mnohokrát děkuji! I přesto bych Vás chtěla moc požádat o radu. S manželem máme 5tiletou dceru. Milujeme ji nade vše, je pro nás vším. Rádi bychom do naší rodiny přivítali ještě jednoho človíčka, ale zatím asi nenastal ten správný čas.
Přesně jak jste řekla, otěhotněla jsem hned na začátku července RICHARD   
Krásné ráno milá Wahlgrenis,
setkaly jsme se v dubnu na Vašem semináři v Brně , kde jste mi řekla, že otěhotním v červnu nebo červenci.
Přesně jak jste řekla, otěhotněla jsem hned na začátku července. Byli a jsme s přítelem nadšeni. Na miminko se strašně těšíme, zejména přítel už plánuje všechny možné aktivity, které bude s naším synem dělat, dokonce chce začít psát knihu pohádek...
Mám strach mít druhé dítě ALENKA   
Čekáme s mužem druhé dítě, holčičku. Je to celé divné, přišla tak nějak sama od sebe. Ještě jsme chtěli s druhým dítětem počkat.
Narodilo se mi děťátko ONDŘEJ   
Milá Wahl,
musím už konečně napsat...
Narodilo se mi děťátko. Je pro mě zázrakem a božím darem. Darem z nebes. Učitelem, velkou oporou a ochráncem. Synáček mi dával sílu, ještě když byl v bříšku. Sílu překonat těžké období, které nás potkalo.
Před poslední možností jít na umělé oplodnění se stal zázrak DVA CHLAPEČKOVÉ   
Jsem jedna z těch, co vždy psaly s žádostí o pohled do "budoucnosti" v souvislosti s miminkem. Nedařilo se pět let a pak před poslední možností jít na umělé oplodnění se stal zázrak. Přišel k nám sám od sebe chlapeček. Jsou to už dva roky.
Když jste říkala, že k nám přijde ještě další miminko, tak jsem koukala, div mi oči nevypadly JAKUB   
Když jsme spolu mluvily o tom, že k nám přijde ještě další miminko (mám děti 3 a 6 let), tak jsem koukala, div mi oči nevypadly. Stejně jsem koukala před pár dny na pozitivní těhotenský test. Od lékaře to ještě potvrteno není, ale vím, že vše je v pořádku. Jsem trochu zaskočená, ale na druhou stranu bych si nic lepšího nemohla přát.
Zvedl oči od hraček k televizi, usmál se, ukázal na ni a řekl: "Jeanne"... ONDRÁŠEK   
Slíbila jsem Ti napsat příběh Ondráška - tak tedy... Psala jsi mi tehdy, že miminko přijde, že se k nám těší, že se potřebuje narodit a dořešit něco z minulosti... Narodil se 12.7. 2011. Je na svůj věk - a od "kojence" i stále byl - tak trochu napřed.
Muž na koni mi řekl čtyři čísla, ta, že si mám zapamatovat, že jsou důležitá CHLAPEČEK   
Mila Wahlgrenis.
dnes v noci se mi zdal sen, ze ktereho si pamatuji muze na koni se stribrnou prilbici na hlave, kde byly jen uzke sterbinky pro oci a usta. Rekl mi ctyri cisla, ty ze si mam zapamatovat, ze jsou dulezite. Bylo to 9839. Pak mi probudila dost velka bolest leveho zapesti, proto si ta cisla pamatuji. Ale nic mi tam nedava zadny smysl.
Je to dušička našeho malého miminka? MICHALKA   
Milá Wahlgrenis,
moc Tě zdravím v tyto nádherné dny a přeji Ti jen to nejlepší do nového roku. Před chvilkou jsem si stáhla fotku ze včerejšího večera - fotku, na kterém jsem já u stromečku i s malým bříškem (začínám 4. měsíc).
A nešlo si nevšimnout toho "bílého".
Setkaly jsme se na semináři v Olomouci RADEČEK VERONIKA   
Hezký večer Wahlgrenis, chtěla bych Vám napsat, že jsem těhotná.
Určitě Vás tato zpráva potěší. My jsem moc šťastní. Těhotenství přišlo v době, kdy jsem měla nastupovat do práce. Byla jsem myšlenkami už někde jinde... Mám trochu těhotenské potíže, ale to k tomu patří. Také moje pocity jsou úplně jiné než při prvním těhotenství. Užívám si to.
Je vždy mezi přicházejícím miminkem a jeho rodiči pouto z minulosti? MICHAEL   
S přítelkyní čekáme naše první miminko. Chtěl bych tě požádat, jestli by si se mohla podívat a říci mi, zda to bude chlapec nebo holčička. Rád pročítám tvé stránky. Ještě bych se chtěl zeptat, zda dušička která přichází k rodičům, má vždy nějaké pouto z minulosti k těmto osobám a spíše jen k matce nebo i k otci?
Za poslední rok a půl jsem si prošla 3 potraty DANIEL   
Moc s pritelem touzime po druhem miminku, ale za posledni rok a pul jsem si prosla 3 potraty. Myslim, ze od prvniho potratu jsem usla dlouhou cestu a hodne se toho o sobe naucila. Mohla by jste mi prosim poradit, na cem dale zapracovat, aby se k nam dusicka tesila a nasla si k nam brzy cestu?
Máme šestiletého klučinu a přáli bychom si druhé děťátko ŽOFINKA   
Máme s manželem šestiletého klučinu a přáli bychom si druhé děťátko. Před dvěma lety jsem dvakrát potratila, vždy ze začátku. Od té doby jsem měla špatné pocity, strach, že pokud by to zase nedopadlo dobře a
dušička nás opustila, bylo by to pro mě hodně těžké. Proto až teď se cítím být v pořádku. Proto bych se chtěla moc zeptat. Chystá se k nám nějaká dušička?
Rok mi trvalo, než jsem pochopila, že miminko není jen o spojení vajíčka se spermií MATYÁŠEK   
Je to asi 2 měsíce, co jsem objevila Vaše stránky.
Nemůžu se odtrhnout, abych nehltala všechny ty příběhy.
Přejeme si s manželem miminko, ale to k nám zatím nechce přijít.
Téměř rok mi trvalo, než jsem opravdu pochopila, že miminko není jen o spojení vajíčka se spermií, a že já to neřídím.
Asi jsem chtěla zadržet čas a navrhla jsem manželovi zkusit ještě čtvrté dítě MAGDALENKA   
Po dlouhém čase se odhodlávám Vám zase napsat. Před dvěma lety jsem Vám psala a stále mám v hlavě poslední větu Vaší odpovědi - ta brána je stále otevřená... Dlužím Vám odpověď, jak to dopadlo. Narodila se nám nádherná Magdalenka.
Po dvou neúspěšných těhotenstvích teď čekáme chlapečka MICHAEL   
V únoru (27.2.2012) jsem u Vás byla v ateliéru v Pardubicích na semináři pro ženy, které by rády měly miminko. Tehdy jste řekla, že dušička našeho miminka je už blízko. A povedlo se!
Byla jsem hned těhotná.
Mezi řečí u čaje jsem se jen zmínila, jak je mládí netrpělivé SONIČKA   
Mladá dívka (moje milovaná neteř), která to má tak jako všichni mladí, naplánováno, nalajnováno, tak to chci, tak to bude a tečka. Prostě naplánovaný život se vším všudy. Moderní doba. Zaměstnání, známost, svatba... To bylo v plánu, a tak se také stalo. No a za rok: "Teto, za rok bude miminko a pak pes." Za půl roku po svatbě byl pes.
Skoro na každé fotce jsou se mnou a dcerkou zvláštní "kouličky" CELESTINA AVA   
Milá Wahlgrenis,
nedávno jsme byli celá rodina v Národním divadle a nafotili jsme tam hodně fotek. Skoro na každé fotce se mnou a dcerkou jsou zvláštní "kouličky". Na téhle fotce je jich několik, nejkrásnější u mé nohy pod princeznovskou sukní..
Do nového domu, který dostavíme koncem roku, jsme chtěli přivést i miminko FRANTIŠEK   
Když jsem zjistila v červnu tohoto roku, že jsem těhotná, měli jsme velkou radost a s úsměvem jsem říkala, že miminko pracuje na domečku už společně se mnou a manželem, že je toho součástí a jednou mu budu vyprávět, jak jsme společně dělali schody, zdi aj. Bohužel mi v 10+1 týdnu (v srpnu) museli dělat odsátí plodu z důvodu zamlklého těhotenství. V tu dobu jsme měli s manželem 14 dní dovolené a dovolená už nebyla dovolená. S manželem jsme to nesli statečně, hlavně on mě podporoval a řekla jsem si, že zřejmě to tak mělo být.
Viděla jsem tyrkysové světlo v den, kdy mi dcera sdělila, že čeká miminko VERUNKA   
Milá Wahlgrenis,
přes časem jsem Vám psala o tyrkysovém světle , které jsem viděla v den, kdy mi dcera sdělila, že čeká miminko.
Nechci obtěžovat, vím, že Vám chodí spoustu emailů, ale chtěla bych se podělit o radostnou zprávu.
Tak sa nám to konečne po viac ako 4 rokoch podarilo a som s najväčšou pravdepodobnostou tehotná LUKÁŠKO   
Mozno sa pamätate na mna a mojho manzela Janka z oktobrovej akcie v Bratislave. Tak sa velmi tesim, ze Vam musim hned napisat. Po viac ako 4 rokoch podarilo a som s najväcsou pravdepodobnostou tehotna.
Z pláství jste mi vyčetla, že během prosince nebo ledna otěhotním. Stalo se tak... HELENKA   
Setkaly jsme se v září na semináři v Trutnově. Z pláství jste mi vyčetla, že během prosince/ledna otěhotním. I stalo se tak...
Nyní jsem v sedmém měsíci a podle všeho jsme s miminkem v pořádku.
Termín porodu máme 16.9. To Vám píši jen tak pro informaci, že to klaplo. S partnerem jsme chtěli miminko už rok a teď se na něj moc těšíme.
Už několik let mám problémy, které ale podle lékařů neexistují ONDRÁŠEK   
Dlouho jsem se odhodlávala, zda Vás "obtěžovat" svým problémem, ale rozhodla jsem se, že Vám napíši... A kdyby byl třeba nutný osobní kontakt, tak přijedu... Už několik let mám zdravotní problémy, které ale podle lékařů neexistují. Proto jsem se začala hodně uchylovat k alternativní medicíně. Tuším, že má neustálá únava, motání hlavy, problémy s trávením (vše se občas dostane do fáze, kdy ani nejsem schopná vstát z postele) asi částečně souvisejí s tím, co se teď děje na Zemi.
Jsme otevřeni adopci, anebo se stanu náhradní maminkou DANIEL   
Zatim se k nam miminko nevydalo. Uvidime, stale cekame, umele to resit nebudeme. Ma u nas naruc otevrenou, nevim, co delame spatne, mozna se mu k nam nechce. Jsme otevreni adopci, nebo se stanu nahradni maminkou. Je tu stale plno deti, ktere nikoho nemaji, a toho sveho cloveka potrebuji. Do kurzu pro nahradni rodice zacinam chodit od ledna, moc se tesim.
Mám neskutečný strach, že to dopadne jako minule JÁCHYM   
Minulé těhotenství nevyšlo a teď jsem začala opět malinko krvácet a mám neskutečný strach, že to dopadne jako minule. Snažím se myslet pozitivně, ale ten strach je silnější. K dr. jsem objednaná za týden, do té doby musím být v nejistotě a čekat. Manžel je mi velkou oporou, ale taky vidím, jak se trápí. Pořád si opakuji, že miminko je tak neskutečný dar!
Dcera otěhotněla přesně tak, jak jste říkala, když jsem byla u vás MATĚJ   
S potěšením vám píši, že se mé dceři Dance dne 7.6.2012 narodil chlapeček.
Jmenuje se Matěj. Vážil 3.50 kg a měřil 53 cm. Otěhotněla přesně tak, jak jste říkala, když jsem byla u vás.
Kletba po babičce, která také ztratila mnoho děti JAKOUBEK   
Chtěla jsem Vám připomenout návštěvu své švagrové Vlaďky před 2 roky v Pardubicích.
Bohužel ji zemřeli během tří let krátce po porodu 2 děti - chlapečci a ona u Vás hledala odpověď.
Společně jste došly k tomu, že na ni byla uvalená kletba po její babičce, která také ztratila mnoho děti.
Tak se nám narodila ELIŠKA   
Ahoj Wahl,
tak už se nám narodila Eliška.
Měli jsme malinko komplikace, tak přišla na svět císařským řezem.
Ale to vůbec nevadí...
Mám naději, že budu mít vlastní dítě? BONIFÁC   
V dětství a pubertě a vlastně do doby, než jsem potkala svého muže, jsem byla přesvědčená, že vlastní dítě mít nebudu – dětí je na světě dost a raději si nějaké adoptuju. A teď, když jsem starší, čím dál víc toužíme po vlastním miminku. Chci se Vás zeptat – myslíte si, že mám naději, že budu mít vlastní dítě?
Včera jsme byli u mého syna, čekají miminko v březnu, jak jste řekla HONZÍČEK   
Píši, abych se pochlubila, jak jsem slíbila. Včera mezi nás přišel náš Honzíček. Ještě jsem ho neviděla. Jedeme tam dnes, tak už se moc těším.
HLÁŠKA DNE OLIVER   
Obracím se na Tebe s prosbou - jelikož jsi mi před téměř třemi lety změnila nejen jméno (z Venduly na Sophii - vzhled Indiánka, pro připomenutí:-), ale tím pádem i celý dosavadní život (jen v tom dobrém smyslu:-), a sama jsi mi už v té době říkala, kdy přijde "ten můj" chlapeček, který si mě již delší dobu testuje....? A opravdu přišel.
Miminko přišlo samo, bez lékařů, přestože jsem už měla domluvený termín na umělé oplodnění CHLAPEČEK   
Milá Wahl, už jednou jsem Vás žádala o pomoc - bylo to v offline konferenci v roce 2008. Moje prosba se týkala miminka.
Bohužel jsme se s manželem od lékařů dozvěděli, že není téměř žádná šance mít své vlastní dítě...
Je to měsíční miminko a je nádherná... ELIŠKA   
Kdysi jste mi předpověděla, že to vidíte na miminko a já tomu moc nevěřila a měla jste pravdu. Samozřejmě jako vždy... Wahlinko, moc vám děkuji, protože vy a má kamarádka elkan, jste mě celou dobu povzbuzovaly, když jsem si myslela, že Eliška nepřijde. Vy jste věřily a za to vám oběma mockrát děkuji.
Teraz cakame spolocne s manzelom na nase dieta MIŠKO   
Otehotnela som v decembri minuleho roku cca 1 mesiac po tom ako sme boli prvy krat navstivit nasho Ondrejka. Je to vsetko take pekne zamotane. Teraz si hovorim, ze pekne zamotane... Ale nebolo mi vsetko jedno pocas tych 5 rokov, co sme sa snazili o dietatko.
Tolik jsme se těšili na zdravé miminko VAŠÍČEK   
S manželem čekáme miminko, podařilo se mi otěhotnět hned po svatbě v září 2008, bylo to nádherné období. Říkali jsme si, jaké je to obrovské štěstí, moc jsme se na miminko těšili. Těhotenství probíhalo bez potíží. Vše probíhalo v pořádku až do krevních testů, kde nám byla sdělena možnost postižení dítěte vývojovou vadou.
Začátkem července jsem otěhotněla, nyní začínám 37. týden těhotenství CHLAPEČEK   
Konečně jsem se odhodlala a píši Vám. Porod byl nakonec proveden císařským řezem a narodil se nám chlapeček, jak jste již předpověděla.
Cítím se těhotně, ale těhotenský test říká něco jiného BERTÍK   
Ztrácím naději na těhotenství, že s přítelem konečně začneme bydlet spolu a vezmeme se. Snažím se sama sebe držet nad vodou, pár dní to jde, ale někdy už mi dojde síla a znovu do toho padnu a pláču a všechno mi připadá beznadějný. To se cítím pak hrozně staře, jaksi nepatřičně, že jsem propásla, co se dalo... ačkoli vím, že to tak není!
Miminko se přestalo vyvíjet v 7. týdnu těhotenství JOZÍFEK   
V dubnu jsem po 3/4 roce otěhotněla, ale miminko se přestalo vyvíjet. Nějak se s tím nemohu smířit. Znova jsme se začali o miminko snažit, zatím bez úspěchu. Byla bych vděčná za odpověď týkající se toho, zda těhotenství opět příjde a co bych pro další těhotenství mohla udělat.
Babatko sa nevyvija. Co bude dalej? AGATHA KATE   
Prežívala som veľmi ťažké obdobie, bolo to náročné v oblasti fyzickej aj emocionálnej. Ten otrasný zážitok mi ale umožnil pozrieť sa objektívnejšie na samu seba a svoj život, nejaké veci som pochopila a posunula sa ďalej.
Našťastie opäť vyšlo slniečko v našom živote a 20.8. 2011 sa nám narodila dcérka.
Měla jsi pravdu, máme vnučku KLÁRKA   
Konečně se dostávám k oznámení narození Klárky, měla jsi pravdu, máme vnučku. Její příchod na svět nebyl jednoduchý – 6. 10. znovu zimnice, vysoké teploty – jelikož měla přijít na svět 11. 10., doktoři se rozhodli pro císařský řez.
Nemýlila jste se! Včera jsem na testu objevila dvě čárky... CHLAPEČEK   
Jak a proč zrovna já bych si měla "zasloužit" dítě? Tak jak si mám zakázat chtít být maminkou? Kde je můj další život?
Ale někdo - vůbec nevím kdo - mi řekl: "neboj se a věř mu" JAKUB   
Tento měsíc se mi dvakrát zdálo, že jsem těhotná.
Den po svých narozeninách jsem zjistila, že jsem těhotná. Vzhledem k tomu, že minulý rok si miminko svoji cestu k nám rozmyslelo, dostala jsem strach. Ale někdo /vůbec nevím kdo/ mi řekl: "neboj se a věř mu". Tak se snažím nebát a věřit.
Neplánovaně jsem otěhotněla ELIŠKA   
Dobrý den,
dostala jsem se na Vaše stránky přes kamarádku.
Momentálně řeším, alespoň z mého pohledu, těžkou situaci. Neplánovaně jsem otěhotněla. Prostě k nám někdo seshora chce přijít. Já se s tím ale bohužel nemůžu vnitřně smířit, trpím stavy úzkosti a paniky.
Dříve jsem vše zvažovala, ale najednou je to všechno pryč GIOIA   
Mela jsem intezivni sen. Ocitla jsem se v nekde v duchovni oblasti a bytosti mi davali k podepsani "smlouvu" bylo v ni datum 16.3.2011 a v ni stalo, ze timto dnem prebiram zodpovednost za novou dusi, ktera ma prijit na zem, a mam ji pomoci na jeji ceste zivotem.
Jsem těhotná, ale vůbec nespím MONIČKA   
Jsem téhotná už několik týdnů. Ale proč píšu? Mám hrozně špatné spaní, vzbudím se po půlnoci a do rána nespím. Už jsem úplně vyčerpaná a je mi špatné z nevyspání. Nemohla by jsi poradit, co s tím mám dělat?
Mám opravdu velkou radost, že k nám bylo posláno miminko ANEŽKA   
Chtěla bych poděkovat za rady a povzbuzení. Moc mi to pomohlo v dobách, kdy jsem si tak nějak nevěděla sama se sebou rady a touha po druhém děťátku byla opravdu veliká. Anežka se nám narodila 21.července. Když jsem se jí poprvé podívala do očí, tak jsem se nemohla od nich odtrhnout, ta zkušenost a moudrost, co z nich šla a jde.
Vzpomínáš, jak mi Semanthiel nakreslila dvojčátka (holčičku a chlapečka)? ŠTĚPÁNEK   
Milá Wahlgrenis,
miminko (prý chlapeček) bude rodině "představen" na Štědrý den.
Já jsem tušila jeho blízkost už v létě a vůbec mě nepřekvapilo, když jsem se o něm oficiálně od dcery dozvěděla 15. prosince, v den sedmého výročí úmrtí tchýně-její babičky.
Před hodinou jsem našla dvě čárky na těhotenském testu BERENIKA ALMA   
Milá Wahl,
ve svých 40-ti letech jsem před hodinou našla dvě čárky na těhotenském testu...
Otěhotněla jsem přesně v den svých narozenin.
Jsem celá rozechvělá, třesou se mi ruce, kolem srdce mám takové vzrušené vibrace, ještě tomu nechci uvěřit...
Vyplnilo se to skoro přesně, jak jste říkala DAVÍDEK   
Když jsem na vše přestala myslet a odjeli jsme na dovolenou, tak se to podařilo. Nakonec jsme z dovolené jeli už tři. Takže letos v červnu se nám narodil syn Davídek.
Eliška se narodila 4. června ELIŠKA   
Syn oznámil, že musí na operaci a zároveň, že čeká s přítelkyní první miminko. V Motole mu vyoperovali šťítnou žlázu, stále se léčí. V této nejtěžší chvíli mě pomáhaly Vaše slova, která jsem si dokola opakovala.
Co může máma pro syna udělat?
Otěhotněla jsem přesně, jak jste řekla ŠARLOTA   
Milá Wahlgrenis,
píšu Vám po delší době...
Narodila se mi moje jedinečná holčička Šarlota.
Těhotenství bylo naprosto bezproblémové a porod byl úžasným zážitkem mého života.
Mám se připravit na umělé oplodnění? EMA   
Nedávno mi gynekoložka řekla, že není vše v pořádku se sliznicí a ať se připravím na možnost umělého oplodnění. Pro mě zatím nepředstavitelné. Přijde mi to násilné.
Nyní jsem si udělala těhotenský test... a je pozitivní ŠIMONEK   
Už jednou jsem se radovala a zbytečně, bojím se, aby bylo všechno v pořádku (jít k doktorce je ještě brzo)... aby u mě dušička chtěla zůstat, aby si třeba příchod nerozmyslela. Wahlgrenis, chtěla jsem tě ještě moc poprosit, zda by jsi se podívala, jestli je u mě opravdu nějaká dušička a jestli bude všechno v pořádku.
Že prý "práci nebudeme řešit, protože budu brzy maminkou" RUDÍK   
V únoru 2009 jsem byla u Vás v Ateliéru a chtěla jsem se ptát na nástup do zaměstnání, ale Vy jste mi několikrát zopakovala, že "práci nebudeme řešit, protože budu brzy maminkou".
Můžu se konečně stát maminkou? KVĚTUŠKA   
Těšila jsem se, jak ti radostně nahlásím, že tvůj červnový miminkovský seminář přinesl svůj plod a časová předpověď, kterou jsi mi dala na akci v Novém Boru se vyplnila. Zdá se, že se nám v listopadu vskutku zadařilo.
Vše vychází, jak jste z pláství vyčetla JULIANKA   
Potkaly jsme se listopadu, řekla jste do měsíce, do dvou..., nyní je leden a já mám už maličké u sebe, resp. v sobě :-)) Je mu sedm týdnů, buší mu srdíčko a já ho neskutečně miluju. Hodila jsem za hlavu práci, všechno dělám v pohodě a těším se moc.
Máme druhé miminko, chlapečka, jak si předpověděla MICHAEL   
Narodil se 28.4.2010, 23,05 h. Jmenuje se František, v tom jsem tě neposlechla, sám si to ale vybral.
Dva měsíce už manžel trpí, žádná léčba nepomáhá PEPÍČEK   
Vypadá opravdu jako anděl, vychutnávám si ty chvíle, kdy ho držím v náruči a taky když mi saje z prsu - je přitom moc roztomilý.
Ještě jednou Ti děkuji za úplně přesnou předpověd, přesně jsi mi předpověděla moje otěhotnění i to, že ke mně přijde dušička chlapečka.
Tábor VAŠÍK   
Děkuji za vše, co jste pro mě udělala, za setkání, které navždy změnilo můj pohled na život. Vím, že v tuto chvíli je pro mě nejdůležitější naučit se odpouštět. Pochopila jsem, že vše se děje, jak má. Pochopila jsem, že neexistují náhody! Pochopila jsem, že ze všeho nejdůležitější je láska!!!! Začínám se sžívat s myšlenkou na dvojčátka (já vždycky chtěla hodně dětí) a těším se.
Setkaly jsme se na semináři ve Zlíně ELIŠKA   
Na stretnutí pri Zlíne ste nám s manželom predpovedala dievčatko, ktoré by sme spolu ešte mali mať.
Možno dozrel čas, bodaj by, veľmi by sme si ho priali - pretože som tehotná.
Tenkrat jsi řekla: neboj, přijde chlapeček BERT   
Po tom potratu jsi mi tenkrat řekla: neboj, přijde chlapeček. No tak jsem to měla pořád v hlavě a vyšlo to super... no asi se to mělo povést, je to tak, jak to má být... Určitě dceru uklidnilo, když jsem jí řekla, že ještě budou mít chlapečka... Je to holt všechno mezi nebem a zemí... Dala jsi mi tehdy velkou naději.
Budem stastna, ak mi da pan Boh aspon jedno dietatko ANDREA   
Draha Wahlgrenis, ani neviem ci sa mam na teba obratit. Vies, prežila som ze 7 mesiacov dve tehotenstva. Prve bolo prerusene pre vrodenu vyvinovu chybu a vycitky toho nesiem dodnes. Aj ked som bola na spovedi a pan Boh mi odpustil, snazim sa denne odpustit sama sebe. Vies, pre mna to nekonci, kazdy den placem a viem, ze ked budem stat pred panom, budem sa bat. Co mu poviem? Prečo som zabila svoje dieťa?
Prečo som rozhodla kedy a ako? Je to veľmi ťažké...
Setkaly jsme se na semináři v Prachaticích DANIEL   
Wahl, to je ti taková nádhera, nevěděla jsem, netušila, byla jsem hloupá, jak moc jsem se toho všeho bála. :-) Zas a znovu bych ti chtěla na stotisíckrát poděkovat, jsi báječná, děkuju tobě a i Jitřence a každému, kdo k tobě chodí na stránky a roste.
Doktor mi řekl, že miminko už nežije DAVID   
Chtěla bych ti napsat, že v říjnu 2009 se nám narodil chlapeček David. Narodil se císařským řezem o 6 týdnů dříve než jsem měla termín porodu. Jsem moc šťastná. Děkuji za tvoji poradnu.
Setkaly jsem se na semináři ohledně miminek v roce 2007 TONÍČEK   
Už jsem se smířila s tím, že se miminka nedočkáme. Zaměřila jsem se na novou práci, oslavila čtyřicítku. O to bylo pro nás větším a příjemným překvapením, když jsem zjistila před rokem v únoru, že jsem těhotná. Byl to zázrak. Otěhotněla jsem vlastně už neplánovaně tak, jak si určila příroda.
Podle pláství do 3 měsíců mělo být vytoužené miminko na cestě k nám OLIVER   
V únoru 2009 jsem navštívila Tvůj seminář k 5. výročí webu. Ve svém ateliéru jsi mi z pláství přečetla, že do 3 měsíců by vytoužené miminko mělo být na cestě k nám. Když jsem třetí měsíc po semináři pociťovala obvyklé tlaky a bolesti v podbříšku jako vždy před měsíčky, něco se ve mně vypnulo - nějaké chtění a snažení a prošení. Prostě přišel okamžik, kdy jsem pustila všechno z rukou a zhluboka si vydechla. Pamatuji si ten zvláštní okamžik. Podívala jsem se z okna a najednou si vydechla, že už nic NEMUSÍM.
Už nikdy žádný potrat MICHAELKA   
Hned, když mi ji na sále přiložili k prsu, dlouze se na mě mé miminko dívalo a měla jsem pocit, jako by svou miminkovskou řečí a pláčem něco povídalo. Má velice jemný hlásek, je něžná a velmi klidná. Je to ten nejasnější střed štěstí v naši rodině.
Co máme v kuchyni za podivnou energii? ANEŽKA   
Vždy, když jsem si řekla, že už půjdu spát a natáhla jsem ruku po lampičce, sama se zhasnula. To se stalo několikrát. Pak se 30. 12. 2005 stalo něco, co mi bylo hrozně nepříjemné, cítila jsem strach. Z kuchyně se ozývalo praskání, tam máme neposlušnou dlaždici, která vždy, když se na ni šlápne, klapne. Všichni spali, přesto klapala. Vyvolalo to ve mně takový strach, že jsem se bála i něco zjišťovat.
Kniha duchů a info o naší Andulce podle Vašeho horoskopu ANDULKA   
Mám ve Vás velikou důvěru, protože, i když to netušíte, předpověděla jste mi ve svém horoskopu (jsem panna) na týden přesně zprávu o početí naší Andulky a to jsme na to čekali třičtvrtě roku!
Setkaly jsme se na semináři v Jablonci nad Nisou ELLINKA   
Kratce po Magickem vikendu v Jablonci a me svatbe jsem Ti posilala obrazky, ktere se nam v nas svatebni den objevily na zahrade.
A prave tento den plus/minus se zrejme stal tim, kdy se nase Laska konecne mohla pridat k nam. Diky Tve pomoci, Tvym strankam, a taky me praci se uz dneska muzeme radovat z nasi Ellinky. Narodila se nam o par tydnu drive, ale v plne sile a krase.
Setkaly jsme se na semináři v Kudlově MAREČEK   
Byla jsem na akci v Kudlově v srpnu 2007. Tam jste mi i s Auapé sdělily, že kolem mne krouží duše miminka. Ano, týden poté mi lékař potvrdil, že jsem už těhotná.
Setkaly jsme se na semináři v Olomouci RADEČEK   
Jak jste mi předpověděla, podařilo se mi otěhotnět. Bylo to hodně těžké a s pomocí lékařů, jsem teprve na začátku a to v 9. týdnu. Měla jsem velkou radost, jenomže stačila špatná prognoza lékaře a radost vystřídala obavy a strach. Bylo mi řečeno, že radost si mám nechat, až se to narodí, vzhledem mé vadě dělohy mám velmi rizikové těhotenství, kdy mi do 20. týdne hrozí potrat a od 20. týdne zase předčasný porod.
Setkaly jsme se na semináři v Českém Krumlově JAKUB   
... od té doby se hodně věcí, a snad trochu i já, změnilo. Jedna z nich je ta, že čekáme miminko. Narodit by se mělo v říjnu. Při výkladu vyšel partner i miminko.
Dcera je zase těhotná... ANIČKA   
Manžel dceru přinutil, dcera byla nešťastná a já s ní. Jeli ráno do nemocnice a dceru dal lékař na pokoj převlékla se. Když viděla, co by udělala, utekla domů, po zavolání jejímu muži on řekl, že to dítě taky chce a těší se na něj. Spadl mi kámen ze srdce. Mojí dceři se Tvoje odpověď líbila. Teď se můžeme radovat, že budeme mít další dítě, moc děkuji. Tvou odpověď jsem dala přečíst také zeťovi, bylo vidět, že pomohla. Pomohla jsi nám a Tvojí taky zásluhou se miminko narodí, zeť se mu omlouval.
Lékaři mi doporučují umělé oplodnění SOPHIE GABRIELA   
Už několik let se nám s manželem nedaří, mám za sebou několik potratů. Vždy těhotenství skončí velmi brzy, mezi 5. - 6. týdnem. Lékaři neví proč a doporučují mi umělé oplodnění, s tím ale já i manžel nesouhlasíme.
Nevím jak vy, ale mně to přijde proti zákonům přírody a umělé miminko nechci.
Jak se Gabi vdávala ANDREJKA   
Když jsem jela do nemocnice na revizi, jsi mi řekla, že holčička zatím odešla, ale že je mezi námi pouto, že si ode mě přeje ještě jednu změnu a že přijde ve chvíli, kdy něco změním ve svém životě... Pak jsem Tě poprosila, jestli bys nám nevypočítala vhodný datum svatby, že se chceme s přítelem vzít. A ty jsi mi na to odpověděla: Svatba? Třeba právě to má být ono... Dnes vím, že to tak opravdu bylo. I příchod naší holčičky jsem opravdu v tento čas nečekala, když jsem asi týden dva po svatbě opravdu otěhotněla! Nááádhera!! :-) Opravdu zázrak.
Jsem ve 33. týdnu těhotenství. Bude holčička v pořádku? BARUNKA   
Jsem ve 33 týdnu těhotenství, právě dnes mi můj lékař dělal ultrazvuk a nezdál se mu poměr mezi stehenní kostí (která je menší v poměru k hlavičce) a hlavičkou miminka, prý musím před superkonsilium. Dost mě tím vyděsil a musím teď na to neustále myslet.
Chlapeček přišel po deseti letech ONDŘEJ   
S manželem jsme spolu 10 let, prošli jsme si dobrým i zlým. Vím, že máme plnou zodpovědnost za naše konání i vztah. Za tu dobu jsme spolu prožili opravdu hodně a i když to nebylo vždy " idelální", myslím, že se máme hodně rádi, spoustu věcí jsme dokázali zvládnout, i když to někdy dost bolelo. Dlouho nás naplňoval společný koníček - cestování a nejen kvůli němu, jsme odkládali miminko.
Čekám své třetí děťátko, za pár dní mi bude 42 let CHLAPEČEK   
Před třemi roky jsem poznala muže, je hodný, má rád mé děti. Můžeme mít spolu ještě miminko? Spolu to máme probrané, chceme dítě, milujeme děti a já bych chtěla dát lásku ještě společnému tvorečkovi. Je to možné?? Vzhledem k věku už nechci čekat, jsem zdravá a tak se ptám, je možné, aby se do tohoto hezkého vztahu narodilo děťátko?
Moje holčička odešla - byly jí jen dva měsíce CHLAPEČEK   
Dobry den mila Wahlgrenis, presne pred dvema lety se mi narodila holcicka, ale uz neni..., zemrela na sids.... Ty, mila Wahlgrenis, jsi mi moc pomohla a ja Ti za to moc dekuji, napsala jsi take, ze prijde dalsi miminko... Prislo.
Dolní Čermná MIREČEK   
Milá Wahl, píšu ti s radostí v srdíčku. V pátek jsem poprvé viděla našeho broučka na ultrazvuku. Je ještě tak malinký, ale srdíčko už mu ťuká jako zvon. Cítím se teď opravdu jinak, jak jsi říkala.
Dneska mi umřela maminka HONZÍK   
Dneska mi umřela maminka.... Spoustu věcí VÍM.... Asi je teď s námi všemi, Ale tak hrozně to bolí..... Maminka je ještě doma v Ostravě, já v práci v Praze.... Tak hrozně to bolí, že už nemám maminku...
Ještě včera jsem s ní mluvila. Těšila se na tatínka, který se vrací z lázní domů. Doma, tam teď bude hrozně prázdno...
Umřelo nám miminko JAKUB   
Poslední dva dny pročítám tvé stránky, tak jsem se rozhodla, že Ti napíši. Dne 3. července 2006 nás opustil náš milovaný syn ve věku 75 dnů. Byl naprosto krásné, zdravé dítě a my nevíme, proč se tak stalo.
Usnul a již se neprobudil. Můžu mít další dítě a nebát se?
Syn zemřel poslední prázdninový den KRISTIÁN   
Našel jsem zde spoustu odpovědí na spoustu otázek, které se mi honí hlavou od předposledního dne prázdnin, kdy mi pod rukama na silnici skonal osmiletý synek Vojtínek. Už v tom hrůzném okamžiku mi bylo naprosto jasné, že jeho poslání tady končí a právě teď postupuje do vyššího levelu. Na Tvých stránkách se dovídám mezi řádky, že je možné, že se vrátí jako někdo jiný.
Jak jsem mohla otěhotnět? Proč se to stalo? DOMINIK   
Ja nevim co delat. Nechapu jak se to mohlo stat a hlavne proc. Necitim se na dite pripravena. Zatim je moje tehotenstvi nechtene a je to smutne. Mam si miminko nechat nebo ... ???
Napsala jsi dceři, ať nemyslí na práci. 20. dubna bude mít kluka... FRANTIŠEK   
Asi před sedmi měsíci Ti psala moje dcera dotaz ohledně miminka. Obratem jsi jí odpověděla a ona mi potom připadala, jako bys jí polila živou vodou. Byla šťastná z Tvojí pozitivní odpovědi, kde jsi jí napsala, že se k ní miminko chystá, ale že musí přestat myslet na práci a začít myslet na tu malou novou dušičku.

Další miminko na cestě, tentokrát u Limi MAREK   
V dnešní den, který je pro tebe radostný narozením "miminka", tvých stránek, bych ti ráda poděkovala a svěřila malé tajemství. Na podzimním semináři v Praze 12. listopadu 2005 jsem ti povídala svůj sen o dvou motýlcích, kdy mi žlutý zemřel na dlani. Rozložila jsi plástve a řekla mi, že to nebylo to pravé miminko, které ke mně přišlo, proto muselo odejít, ale je tam již jiné to správné...
Další miminko, kluk! Tentokrát veverky PETR   
Ahoj Wahlgrenis, chtěla bych Ti oznámit, že jsem otěhotněla - přesně tak jak jsi mi předpověděla. Je to opravdu úplně jiný pocit, na který jsem si asi měla počkat.
5. října 2005 se narodil TADEÁŠEK TOBIÁŠEK   
Taky se moc ráda ozývám, abych napsala následující: Wahlgrenis, 5. 10. 2005 v 11:48 se mi vyklubal syn Tadeášek. Celé těhotenství jsem si velice užívala, bylo to nádherné a je dosud.
Další miminko, holčička, je na cestě. BARBORKA   
Ráda bych se s Vámi podělila o radost, která vstoupila do našeho života tak, jak jste ji předpověděla. Začátkem března příštího roku čekáme po 9 letech čekání miminko, holčičku.

Chtěla bych se přihlásit na blok věnovaný miminkům DVOJČÁTKA: ANIČKA a SOFINKA!   
Chtěla bych se přihlásit na BLOK na téma miminko, případně jakoukoliv jinou formu konzultace.
Podle lékařů bych prý přirozeně nemohla otěhotnět, teď čekám miminko! TOMÁŠEK   
Dobrý den milá Wahlgrenis,
moc Vás zdravím a přeji hodně zdravíčka. Už jsem Vás jednou žádala o radu, měla jsem problém s otěhotněním. Odpověděla jste mi, že už možná těhotná jsem, anebo v nejbližší době otěhotním. Jak jste řekla, tak se stalo.
Další miminko, holčička, je na cestě. Gratuluji.   

Miminka - akce


Proč k nám nepřichází miminko?   
Sobota 16. května 2020 (od 10 do cca 16 hodin)
Přesně po půlroce celodenní seminář v Krásném Lese 207 pro ženy (páry), které se zatím marně snaží o miminko.
Navazuje na knihu "Proč k nám miminko nechce", plus individuální výklad pro každou / každého přihlášeného.
Proč k nám nepřichází miminko? NEJSOU VOLNÁ MÍSTA   
Sobota 16. listopadu 2019 (od 10 do cca 16 hodin)
Původní termín 12. října byl zrušen z důvodu státního smutku - úmrtí Karla Gotta.
Celodenní seminář v Krásném Lese 207 pro ženy (páry), které se zatím marně snaží o miminko.
Navazuje na knihu "Proč k nám miminko nechce", plus individuální výklad pro každou / každého přihlášeného.
Proč k nám miminko nechce - Česká Lípa   
Středa 21. 3. 2018 - ženský kruh (od 16:15 hodin)
BaryBear, zájmové centrum pro rodiče s dětmi do 3 let
Moskevská ul. 640, Česká Lípa
Max. počet účastnic: kolem 10 žen
Proč k nám miminko nechce   
Po delší době se uskuteční přednáška na téma Proč k nám miminko nechce, tentokrát v krásných prostorách Centra textilního potisku. (Vedle Vodního hradu Lipý.) Je to přebudovaná stará stodola, uvnitř jsou dřevěné trámy a pískovcové kameny. Je zde v atelieru výstava šatů šitých studentkami, které si budeme moci prohlédnout.
Termín: 14. prosinec 2017 v 17 hodin
Bratislava (SR) AKCE SE RUŠÍ.   
Téma: Proč k nám miminko nechce
Místo v jednání
Proč k nám miminko nechce... aneb co si v knížce nepřečtete   
Rozbor konkrétní situace - Magické ornamenty budoucího rodičovského páru - Vývoj vztahu (kde byly nebo jsou problémy) - Bariéry, přes které miminko nemůže vstoupit - Jméno miminka - Štěstí jako nejdůležitější životní program - Téma: Jsi krásná apod.
Pardubice: Proč ke mně miminko nechce?   
Je to karma nebo jen dočasná situace? - Co by bylo vhodné změnit, aby duše miminka přišla - Tělo jako chrám, nemoc jako výkřik duše a napojení na nekonečný proud lásky - Komunikace s budoucím dítětem - Polohy na příjem vesmírné energie
30.1., 27.2., 26.3.2012 v Pardubicích, 24.4.2012 v PRAZE NEJSOU VOLNÁ MÍSTA

Praha: Proč právě k nám miminko nechce? 2016   
Celodenní seminář 9:00 - 17:00
Praha, Toulcův dvůr
Neděle 13. 11. 2016
Valašské Klobouky   
22. února 2014
Téma: Proč k nám miminko nechce - Jak porozumět dětské duši
http://www.rc-kastanek.cz
Pardubice: Proč ke mně miminko nechce 6.6.2011   
Pro budoucí maminky, které mají potíže s otěhotněním
Pardubice, Ateliér, 10 - 16 hodin, max. 5 účastnic
Klatovy: Proč ke mně miminko nechce   
2. října 2009
Proč ke mně miminko nechce? Pro budoucí maminky, které mají potíže s otěhotněním.
Červnové pondělky - Proč ke mně miminko nechce   
1., 8. a 22. června 2009
Pro budoucí maminky, které mají potíže s otěhotněním.
Proč ke mně miminko nechce?   
11. května 2007
Akce pro ženy, které zatím marně touží po dítěti
Proč ke mně miminko nechce?   
25. července 2006
Akce pro ženy, které zatím marně touží po dítěti
Proč ke mně miminko v současné době nechce?   
27. srpna 2005
Seminář je zaměřen na bezdětné páry.

Miminka - konference

28. června 2022: Offline konference Wahlgrenis   
Téma početí a příchodu miminek do tohoto světa - jak možná víte - mě zajímá již hodně let... A nejen zajímá.
Ostatně v roce 2012 vyšla (lehce pod nátlakem) moje knížka Proč k nám miminko nechce. Jednou knihou ale není možné říci všechno. Pořád mi do cesty vstupují další a další informace, potkávám se se ženami, které od mládí vyrůstaly na hormonální antikoncepci. Také mluvím s pedagogy základních škol, dostáváme se také k předmětu, který by měl budoucí generaci připravit na rodičovství. Často jsem až šokována tím, co se dozvídám.
11. srpna 2015: Offline konference pro ženy, které stále nejsou těhotné   
Sedmá konference určená ženám (párům), kterým se stále nedaří otěhotnět.
Opět jsem prošla poštu, ale vybrala z ní tentokrát dotazy žen, které už mají za sebou nějaký kontakt se mnou, přesto stále nejsou těhotné. Kde je chyba? Proč miminko stále nepřichází?
Odpovědi si budete moci přečíst od 13:00 hodin.
11. března 2015: Offline konference pro ženy, které stále nejsou těhotné   
Šestá konference tohoto druhu je jiná než ty předchozí.
Opět jsem prošla poštu, ale vybrala z ní tentokrát dotazy žen, které už mají za sebou nějaký kontakt se mnou, přesto stále nejsou těhotné.
Kde je chyba? Proč miminko stále nepřichází? Odpovědi si budete moci přečíst ve 12:00 hodin.
12. listopadu 2012 Offline konference k miminkům a ke knížce "Proč k nám miminko nechce"   
V této v pořadí již páté offline konferenci, zaměřené na ženy, kterým se nedaří otěhotnět, se můžete ptát na všechno, co Vás v této souvislosti zajímá. Mohou to být otázky nejen kolem budoucího těhotenství, ale i ke knížce "Proč k nám miminko nechce", která právě v těchto dnech vychází.
13:00 - 14:00
11. ledna 2012: Offline konference k miminkům   
Čtvrtá offline konference věnovaná ženám, budoucím maminkám.
13:00 - 14:00
11. června 2010: Offline konference k miminkům   
Třetí offline konference věnovaná ženám, kterým se nedaří otěhotnět.
11. března 2010: Offline konference k miminkům   
Druhá offline konference věnovaná ženám, kterým se nedaří otěhotnět.
11. října 2007: Offline konference k miminkům   
Když jsem nedávno procházela poštovní schránku, opět bylo jasné, že se musí trochu uklidit. Proto je tady další netradiční offline konference, tentokrát na téma budoucí otěhotnění.

Miminka - informaceA (Adopce,Alkohol,Antikoncepce,Agresivita dítěte,Astma)

Mame chlapceka (adopcia), ale trapi ma reakcia mojho otca    (05.01.2011)
Adopce dětí    (12.03.2007)
Co když rodiče na tohle nevěří?    (01.12.2014)
Vadí miminku, když piju v těhotenství víno?    (02.08.2009)
Antikoncepce pro mladistvé je zvěrstvo, tvrdí gynekoložka    (17.08.2011)
Beru antikoncepci. Zlobí se budoucí miminko?    (11.12.2004)
Je antikoncepce "zlá" chemie?    (05.04.2010)
Mají smysl antikoncepční pilulky?    (29.05.2009)
Odkládala jsem rodinu    (03.03.2006)
Ženě našli deseticentimetrový nádor na játrech, který jí způsobila antikoncepce    (12.01.2017)
Ked pride domov, akoby sa v nom niečo prepne a zacne byt agresivny, nepocuva nas, je nervozny    (24.02.2012)
U nás je prostě pořád jenom řev a nepořádek    (27.11.2014)
Opakované problémy s dýcháním    (27.09.2012)


B (Bytosti jemnohmotného světa,Bříško,Bradavky)

Malý synek ukazoval ke stropu a říkal: "Paní, paní!"    (26.01.2009)
Den ze dne se začal bát, říká, že vidí samé bubáky    (03.01.2013)
Chtěla jsem s ní začít hrát hru s bubáky    (02.06.2015)
Od narození našeho chlapečka trápí bříško    (02.02.2011)
Velké bolesti bříška u miminka a ekzém    (05.02.2013)
Bolesti bříška    (06.09.2022)
Rozpraskané bradavky    (08.07.2012)


C (Čtvrté dítě)

Pohled čtvrtého dítěte, které bylo nechtěné    (19.12.2013)


D (Dušička budoucího miminka,Dvojčata,Duhové děti,Drogy,Downův syndrom)

Komunikace s duší před početím?    (31.08.2004)
Dnešní ženy nemají mít děti?    (07.12.2010)
Věděla jsem, že dítě teď nemohu mít, ale nedokázala jsem se přenést přes to, že bych ho dala sama pryč    (06.11.2013)
Vrací se duše mého dědečka?    (09.10.2012)
Vnímám dušičku holčičky, která se k nám chystá?    (31.05.2009)
Blikala žárovka. Bylo to moje miminko?    (28.02.2006)
Navštívily nás dušičky našich budoucích dětí?    (01.02.2005)
Jak je to s dušemi dvojčat?    (10.06.2005)
Centrum pomoci rodinám s vícerčaty - Klub dvojčat a vícerčat, o.s.    (14.01.2012)
Magdalénka a Mikulášek, narození loni ve stejný den a se stejným příjmením. Potkají se někdy?    (22.03.2012)
Rodí se i duhové děti?    (16.12.2009)
O novorozencích, kteří se narodili matkám závislým na drogách    (14.10.2010)
Rozhodnutí, které jsem učinila, bylo chybné a velice kruté    (09.03.2016)


E (Ekzém)

Par mesiacov po porode zacal syn mat ekzem    (19.05.2008)
Naše miminko špatně usíná a má ekzém na tvářičce    (13.01.2009)
Ekzém se mu před měsícem zhoršil tak, že jsme museli nasadit kortikoidové masti    (23.12.2015)


G (Genitální herpes)

Mám strach, abych to na ni nepřenesla    (27.11.2017)


H (Hvězdička,Hemoroidy)

Vadí svítící hvězdička nad postýlkou?    (16.08.2005)
Vadí hvězdičky nad postýlkou?    (11.04.2006)
Chtěla bych si mateřství užívat, ale trápí mě hemoroidy    (12.05.2015)


J (Jména,Jóga)

Jaké je vhodné jméno pro znamení Vodnáře?    (03.10.2007)
Řeším jméno pro své dítě    (03.01.2017)
Čekáme miminko a líbí se nám jméno Laura    (22.05.2015)
Chtěla bych se zeptat na křestní jméno miminka    (21.03.2013)
Mohla bych Vás, prosím požádat i o pomoc s výběrem jmen?    (15.08.2012)
Čekáme s přítelem miminko a přemýšlíme nad jménem    (22.10.2019)
Trápím se nad jmény Robert a Samuel    (06.05.2008)
Proč se jmenuje moje dcera Henrieta?    (05.10.2007)
Jaké jméno máme dát chlapečkovi?    (08.11.2007)
Numeroložka navrhla jméno Iveta, to už má sestřenice    (25.02.2009)
Hormonální neboli lunární jóga    (06.02.2012)


K (Kletba,Kontroly v těhotenství,Kočárek)

Jsem ve čtvrtém měsíci, řeším ale manželskou kletbu    (08.10.2008)
Jak se díváte na kontroly, které by měly ženy absolvovat během těhotenství?    (11.06.2013)
Zamilovala jsem se do jednoho kočárku    (25.08.2021)


M (Mateřská dovolená,Mandle,Miminko,Mixování jídla)

Jsem na mateřské dovolené, ale už mi docházejí baterky    (31.12.2013)
Nyní nás ženou na trhání nosních mandlí    (12.01.2014)
Malá by ráda zůstala miminkem, i když už jí letos budou tři roky    (11.05.2015)
Já už další dítě asi fakt nechci    (05.11.2019)
Malý má 16 měsíců a stále mixujeme    (06.11.2016)


N (Nemoc,Noční děsy,Nočník,Naladění na miminko)

Proč jsou naše děti pořád nemocné?    (14.04.2009)
Co se to děje s mým vnoučkem?    (15.02.2009)
Co se to udělalo chlapečkovi?    (30.01.2009)
Má smysl "chození si pro nemoc"?    (20.06.2011)
Byl to křik, jako když mu někdo opravdu moc ubližuje    (19.05.2011)
Jsem 10 týdnů těhotná, za tu dobu se mi zdály dva velmi děsivé sny    (04.12.2013)
Zaleze si do kouta a pustí to pěkně do kalhot    (24.02.2012)
Já nikdy děti nechtěla, neměla jsem k nim kladný vztah    (20.03.2013)


O (Otěhotnění,Otočení před porodem,Odmítání jídla,Odstavit od kojení,Očkování)

Pár slov pro holčiny, které chtějí být maminkami    (14.04.2005)
Co ještě poradit kolem miminek?    (15.08.2005)
Jak je to s miminkem, když se mu nechce přijít...    (23.10.2007)
Miminka s otazníkem...    (13.05.2006)
Vnímá dušička budoucího miminka, že si ho okolí nepřeje?    (20.12.2009)
Výtečným pomocníkem a "otvíračem" je knížka Proč k nám miminko nechce    (05.09.2013)
Byla s přítelem deset let, nedařilo se jim mít děti    (12.07.2012)
Spermiogram vyzníval beznadějně! Teď čekají PŘIROZENOU CESTOU miminko...    (28.11.2011)
Proč nás musí i to druhé dítě zkoušet?    (07.10.2009)
Moje maličká sestra přestala jíst    (04.07.2010)
Chtěla bych téměř dvouletého syna postupně odstavit od kojení    (15.02.2011)
Jak se díváte na očkování?    (12.06.2014)
Dětská lékařka mi doporučila naočkovat i nepovinné vakcíny, což je mi proti srsti    (20.08.2015)


P (Porod,Potrat,Proč mám syny,Porod - císařský řez,Pohlaví dítěte,Početí)

Je tady riziko velmi předčasného porodu    (24.03.2013)
Co vede miminko k tomu, že se neotočí ke konci těhotenství hlavou dolů    (04.04.2014)
Ako miminká vnímajú vyvolaný pôrod?    (16.01.2019)
Vzpomínám si na porod    (07.08.2005)
Zjistila jsem, že jsem bránou    (09.11.2005)
Otěhotněla jsem přes antikoncepci. Existuje bezproblémový porod?    (28.10.2010)
Umělé vyvolání porodu    (06.12.2009)
Je potrat největší hřích?    (09.06.2011)
Interrupce    (18.02.2005)
Potratila jsem. Co bude dál?    (06.09.2006)
Nedaří se mi donosit dítě, jedenáct potratů    (06.02.2006)
Nedaří se mi donosit miminko    (22.07.2005)
Kamarádka už třikrát potratila    (16.06.2005)
Po potratu mi dušička nechce odpustit    (14.03.2005)
Pochopila jsem, proč mám své syny    (25.06.2009)
Sdělení nejvhodnějšího data narození    (24.10.2019)
Vyvolávaný porod skončil akutním císařským řezem    (20.03.2013)
Jsem ve 40. tt a miminko je neustále hlavičkou nahoře    (14.04.2010)
Kdy máme zplodit holčičku?    (17.06.2011)
Početí miminka jen ve společné ložnici? Ano, nebo ne?    (08.12.2021)
Optimální váha k početí dítěte?    (05.04.2022)


R (Reflux,Reinkarnace)

Trápi nás reflux    (29.04.2016)
Non-stop plakal, kričal, všetko odmietal, jeho prvé slovo bolo NIE    (03.05.2021)


S (Spánek,Strach ze smrti,Šátky na nošení miminek,Syndromu náhlého umrtí kojenců,Špuntík,Srdce,Školka,Špatná máma,Salmonelóza)

Jsem těhotná, ale vůbec nespím MONIČKA    (25.04.2009)
Dvouletá vnučka špatně spí    (14.11.2018)
Náš syn se v noci neustále a často budí    (18.03.2017)
Mám skoro 13mesačnú dcéru, ktora v noci nespi    (13.07.2015)
Malá je dosti divoká a ohnivá a nesnáší jakékoliv omezení    (22.11.2013)
Kolem 5 až 6 měsíců nastal u něho zlom v nočním spaní    (05.06.2020)
Syn sa noc co noc budi a strasne place, az vrieska    (02.12.2010)
Jsem těhotná a mám panický strach ze smrti    (25.12.2008)
Co si myslíte o nošení dětí v šátku, společném spaní a kojení batolat?    (31.08.2015)
Dcera absolvovala kurs na vázání šátků na nošení miminek VILÉM    (26.05.2010)
Moc by mě zajímala zkušenost maminek, které své děti v šátcích nosí    (02.08.2011)
Syndrom náhlého umrtí kojenců do 6 měsíce života    (21.06.2010)
Čekáte miminko? Máte miminko? Dejte mu lásku... Špuntík, to je láska    (04.12.2011)
Syn se narodil se srdeční vadou    (04.12.2012)
Teraz v sobotu porodila krásneho chlapca Huga, má problém so srdiečkom    (27.12.2011)
Syn se moc bojí, nechce chodit do školky    (23.02.2012)
Po třech hodinách začal zase brečet, že do školky nechce    (03.09.2014)
Mám pocit, že mu nedávám tolik, kolik bych mohla    (09.10.2012)
Po salmonelóze začala jeho komunikace s okolím váznout    (25.05.2014)


T (Těhotenství,Trápení,Tlak vysoký,Tyrkysové světlo)

Co je mezi budoucími rodiči    (05.12.2013)
Jsem v 10. týdnu a už jsem přibrala 6 kg,.. Jméno Anička se mi nelíbí...    (17.02.2010)
Proč jsou "destruktivní" těhotenství?    (16.02.2010)
Souvisí špinění během těhotenství s transformací?    (20.12.2009)
Setkaly jsme se na semináři ve Zlíně ELIŠKA    (05.08.2009)
Setkaly jsme se na semináři v Jablonci nad Nisou ELLINKA    (19.06.2007)
Setkaly jsme se na semináři v Kudlově MAREČEK    (10.10.2008)
Setkaly jsme se na semináři v Olomouci RADEČEK VERONIKA    (17.09.2008)
Setkaly jsme se na semináři v Českém Krumlově KUBA    (06.03.2009)
Dcera je zase těhotná...    (09.03.2005)
Jak se Gabi vdávala    (17.09.2007)
Jsem těhotná, ale je mi 40 a jsme v malém bytě    (10.09.2006)
Jsem těhotná? V nemocnici ještě nic neviděli...    (27.05.2006)
Ne každá maminka se na své těhotenství těší...    (09.03.2008)
Jsem podruhé těhotná. Ale co se to děje? CHLAPEČEK    (02.01.2009)
Pod představou budoucího těhotenství opět slábnu    (27.04.2009)
Nemůžu se naladit na vlnu miminka, které se mi narodí    (19.09.2008)
Podle lékařů bych prý přirozeně nemohla otěhotnět, teď čekám miminko! TOMÁŠEK    (05.12.2009)
Když se děti trápí, trápí nás    (22.11.2005)
Co je příčinou vysokého krevního tlaku v těhotenství    (27.06.2011)
Co znamená tyrkysové světlo?    (04.06.2012)


U (Umělé oplodnění,Úmrtí miminek,Úrazy)

Mám jít na umělé oplodnění?    (26.10.2004)
Lékaři mi doporučují umělé oplodnění    (22.12.2007)
Doktorka mě posílá na umělé oplodnění    (21.12.2009)
Jak je to, když je žena oplodněna dárcovským spermatem?    (24.01.2010)
Věda tápe: Nepředají děti ze zkumavky neplodnost dál?    (13.03.2010)
Děti můžeme mít jen umělým oplodněním    (24.07.2010)
Wahl, četla jsi to? Smutný viď?    (05.10.2010)
Američtí vědci pomohli na svět třiceti geneticky modifikovaným dětem    (03.07.2012)
Pravda ohledně dětí, které jsou počaty umělou cestou    (11.03.2013)
Kam až člověk zajde?? Nemůžete otěhotnět? Vyhrajte vajíčko v soutěži    (15.03.2010)
Při umělém oplodnění zaměnili embrya dvou žen na klinice patřící do Babišova impéria    (04.01.2017)
Mám se připravit na umělé oplodnění? EMA    (19.10.2007)
Za pár týdnů jdu na umělé oplodnění, mám strach, že se to nepovede    (13.06.2009)
Kamarádka si chce nechat vyrobit holčičku    (16.02.2009)
Uměle oplodněných dětí je v mém okolí hodně    (26.06.2009)
Doktor mi řekl, že miminko už nežije    (12.01.2009)
Jsem šokovaná: Miminko kamarádky umře?    (13.12.2007)
Bolest v srdíčku    (23.06.2008)
Kdo byla ta paní? Musel tříměsíční synovec zemřít?    (27.01.2009)
Kamarádce zemřelo miminko, teď je znovu těhotná    (28.08.2006)
Přišla jsem o miminko    (29.05.2005)
Dítě narozené klinicky mrtvé matce zemřelo    (13.09.2005)
Co se skrývá za dětskými úrazy?    (18.02.2012)


V (Vegetariánství,Výběr rodičů,Vzrůst,Vzdor,Vývojové vady,Varlata)

Těhotenství a vegetariánství    (14.11.2007)
Vybíráme si své rodiče?    (21.04.2004)
Proč je dcera malá?    (13.04.2012)
Je neskutečně vzpurná, křičí na mne a zlobí se, pokud není po jejím    (03.01.2013)
Cakame dietatko s vyvojovymi vadami, ktore nie su zlucitelne so zivotom    (08.05.2014)
Jsme nyní v nemocnici se zánětem varlete    (09.11.2016)


Z (Ženské potíže,Zrcadlová lekce)

Proč mám takové (ženské) potíže?    (13.06.2005)
Zrcadlová lekce v těhotenství?    (16.05.2013)

Miminka - příběhy


Už predtým, ako sme sa stretli, som cítila spojenie medzi nami    (03.12.2022)
Psala mi, že miminko v ní už není naživu    (02.12.2022)
Snažíme se o miminko vědomě už téměř 2 roky    (15.11.2022)
Po roce jsme se "dopracovali" k transferu embryjka    (08.11.2022)
Mám velmi intenzivní pocit, že Vám mám napsat    (05.11.2022)
Už 4 roky túžime po bábätku    (02.11.2022)
Narodil se zdravý CHLAPEČEK    (02.11.2022)
Uvažuju poprvé o ivf, i když jsem proti tomu    (01.11.2022)
Chvílu som s tým zmierená a potom už zase nie, a tak stále dokola    (26.10.2022)
Říkáme si, že když se nám dcera podařila přirozené, určitě to tak bude i s druhým    (21.09.2022)
Už cca 9 rokov sa pokúšame s partnerom otehotnieť    (08.09.2022)
Doktor mi řekl, že budu po prodělání nemoci neplodná    (02.09.2022)
Stále mi chodíte do cesty    (01.09.2022)
Něco mi řeklo, že jsem čekala v tom červnu miminko    (30.08.2022)
TĚHOTNÁ >> Přes svůj věk jsem počala miminko    (28.08.2022)
TĚHOTNÁ >> Čekáme chlapečka, tak, jak jste nám řekla    (25.08.2022)
Nevím, co se stalo, že nejsem těhotná    (21.08.2022)
Rada by som sa spýtala, či okolo nás s manželom vidíte lietať nejakú dušičku    (19.08.2022)
TĚHOTNÁ >> Od naší konzultace se věci daly do pohybu    (19.08.2022)
Moc bych si přála porodit dítě, být v tomto životě maminkou    (16.08.2022)
Samo se rozhodne, kdy přijde, ale ráda tomu dopomůžu    (11.08.2022)
TĚHOTNÁ >> Několik týdnů po rituálu jsem otěhotněla    (12.07.2022)
TĚHOTNÁ >> Na Vaši radu jsem napsala dopis miminku    (30.06.2022)
Nemam dobre vysledky z krvi    (22.06.2022)
Kamarátka mi nedávno odporúčila prečítať si Vašu knihu "Proč k nám miminko nechce"    (31.05.2022)
Cítím, že děťátko okolo mě někde je, ale pořád k sobě nemůžeme najít cestu    (30.05.2022)
Dle mého gynekologa je zbytečné se snažit počít    (17.05.2022)
Byli bychom rádi, kdyby k nám nějaká dušička zavítala    (17.05.2022)
TĚHOTNÁ >> Letos na jaře jsme se shodli, že už bychom rádi měli děťátko    (11.05.2022)
Úplně nevím, co se mi v minulém životě stalo, ale mám takový náběh na to, že jsem neměla děti ráda    (09.05.2022)
Dle lékařů jsem v pořádku    (09.05.2022)
Mám si údajně vyřešit něco psychického, ale šamanka nevěděla co    (28.03.2022)
Umělé oplodnění je pro mě velmi psychicky náročné    (15.02.2022)
Copak se stalo, že se ještě nic nestalo?    (08.02.2022)
Stále se nám nedaří přivést na svět naše vytoužené miminko    (07.02.2022)
Řeším, zda je IVF správná cesta, ani jeden nemáme problémy, které by bránily početí    (05.02.2022)
Snažili sme sa, dokonca som mala 3 týdny dovolené    (31.01.2022)
Otehotnela som, keď sme to najmenej čakali TOMÁŠEK    (27.01.2022)
Já už nechci podstupovat IVF    (15.01.2022)
Ten malý zázrak k nám stále neprišiel    (12.01.2022)
Nechceme jít zatím na umělé oplodnění    (12.01.2022)
Nicméně se nezadařilo    (10.01.2022)
Zatím se nezadařilo    (07.01.2022)
Mít tři děti jsem si vždy přála    (03.01.2022)
Proč se nám nedaří miminko?    (02.01.2022)
TĚHOTNÁ >> Dnes sme boli s manželom u jedného bylinkára    (13.12.2021)
Mívám depky, jak okolo se to všem daří    (06.12.2021)
Vždycky si vzpomenu, že díky Vám má pro mě život smysl    (26.11.2021)
TĚHOTNÁ >>> Nechci své tělo obzvlášť teď v těhotenství zatěžovat léky    (26.11.2021)
Začali jsme se snažit s přítelem o miminko    (26.11.2021)
Dočkáme se i my vytouženého miminka?    (24.11.2021)
Cítím, že ještě by tu mělo být jedno děťátko BOŽÁNEK    (24.11.2021)
Viděla jsem dvě videa, kde jste si povídala s paní Katarínou, moc mě to uklidnilo    (24.11.2021)
Stále nie som tehotná    (11.11.2021)
S partnerem se již 6 let snažíme o dítě    (08.11.2021)
Co brání našemu miminku v cestě k nám?    (26.10.2021)
Vím, že se už nikdy nechci na kliniku vrátit    (26.10.2021)
Spadla ze mě určitá tíha    (20.10.2021)
TĚHOTNÁ >> Stále se nám nedaří    (14.10.2021)
Nevěřím si, často se podceňuji, bojuji sama se sebou    (13.10.2021)
Prezivam tlak od nasho okolia a ich rečí, ze za cim cakame    (27.09.2021)
Přítel už to zřejmě vzdal    (26.09.2021)
Mam strach, ze mi dieta nebude chciet dat a náš vzťah sa nikam neposunie    (14.09.2021)
Máme ešte šancu stať sa rodičmi?    (14.09.2021)
Možno to je aj osud, že som narazila práve na Vas    (13.09.2021)
S manželom sa nám už dva a pol roka nedarí počať dieťatko    (13.09.2021)
V únoru jsem otěhotněla, ale krátce na to v půlce března potratila    (26.08.2021)
Zatvrdil se, že dítě opravdu nechce    (26.08.2021)
Už jsme vyhledali i odbornou pomoc    (20.08.2021)
TĚHOTNÁ >>> Nedaří se mi napojit na milování    (11.08.2021)
Ešte pred týždňom som o Vás nevedela, dnes cítim, že sa musím na Vás obrátiť    (06.08.2021)
Sme s manželom tento rok 20 rokov a ešte nemáme dieťatko    (03.08.2021)
TĚHOTNÁ >> Na Vašich stránkách pročítám příběhy žen, které také dlouhou dobu čekaly a nakonec se dočkaly    (23.07.2021)
Ještě nám zbylo třetí embryo    (22.07.2021)
Už osm let se s manželem snažíme o dítě    (22.07.2021)
Pak mi to došlo    (22.07.2021)
Rada by som vedela, čo mám ešte urobiť pre to, aby nám bábätko prišlo do života    (22.07.2021)
Snažíme se už tři roky    (21.07.2021)
Mohla byste mi poradit, v čem je háček u mě?    (20.07.2021)
Naše snažení trvá více než tři roky    (20.07.2021)
Bol to náš desiaty transfer    (12.07.2021)
Veľmi by som Vás chcela poprosiť o pomoc ohľadom tehotenstva NAŠA PRINCEZNÁ    (05.07.2021)
Deset let se snažíme o dítě    (05.07.2021)
Bábätko sa zatiaľ nepodarilo    (21.06.2021)
Priznám sa, podstúpila som aj umelé oplodnenie, ale nevyšlo to    (15.06.2021)
Zaujímavé bolo, že práve v tomto období mi vynechala menštruácia    (15.06.2021)
Přemýšlím, že bychom s partnerem měli další dítě    (15.06.2021)
Beriem to ako osobne zlyhanie, co sa mne tak silnemu cloveku velmi tazko vstrebava    (15.06.2021)
Na počátku jsem si říkala, přece se to nám musí hned podařit    (26.05.2021)
TĚHOTNÁ >>> Udělala jsem vše tak, jak jste mi řekla    (24.05.2021)
Tvoje předpověď ze semináře z Krnova se naplnila SÁŠENKA    (18.05.2021)
TĚHOTNÁ >>> Žádala jsem Vesmír, aby mě navedl na cestu pomoci    (12.05.2021)
TĚHOTNÁ >>> Přišla dříve, než jsem stačila dokončit úkol od Vás    (10.05.2021)
Asi věřím, že se nám to nakonec i povede, ale je to náročné    (07.05.2021)
Ani lekári nechápu, lebo zjavná zdravotná príčina nie je    (03.05.2021)
Čtyři roky se snažíme o miminko    (03.05.2021)
Kartářka mi předpověděla dvě děti    (03.05.2021)
Přišel k nám dle vaší předpovědi CHLAPEČEK    (19.04.2021)
Nikde žádný problém, a přesto se nedaří    (13.04.2021)
Před 2,5 lety jsem začala toužit po třetím děťátku    (09.04.2021)
Nevidíte náhodou, jestli ještě otěhotním?    (06.04.2021)
TĚHOTNÁ >>> Přestože jsem si prošla celou řadu terapií, ta Vaše byla pro mě zásadní    (02.04.2021)
Skoro půl roku se s manželem snažíme o miminko, ale stále se nedaří    (31.03.2021)
Je už čas nenechávat to na náhodu    (31.03.2021)
Přečetla jsem prvních třicet stránek... a život vnímám úplně jinak    (29.03.2021)
Proč se tohle děje zrovna mně?    (22.03.2021)
TĚHOTNÁ >>> Mám za sebou od října dva neúspěšné transfery    (15.03.2021)
Zatial sa mi nepodarilo otehotniet    (08.03.2021)
Bylo nám sděleno, že jsme oba naprosto v pořádku    (08.03.2021)
Cítím, že chyba je na mé straně    (01.03.2021)
Neviem, čo mám robiť, či ísť do umelého oplodnenia    (22.02.2021)
TĚHOTNÁ >> Určitě bych návštěvu u Vás doporučila všem ženám, které se snaží o miminko a dlouhodobě to z nějakého důvodu nejde    (19.02.2021)
Moje srdce mi snad už pukne    (05.02.2021)
S manželem se snažíme už přes půl roku, a stále nic    (25.01.2021)
Jsem žena, která pevně věří, že objeví na testu dvě vysněné čárky    (14.01.2021)
Samozřejmě, že nás tlačí do IVF    (14.01.2021)
Je to přesně 21 dnů od velmi silného rituálu HOLČIČKA    (08.01.2021)
My s manželem toužíme po miminku opravdu moc    (17.12.2020)
Sledovala jsem pravidelně Vaše stránky již ve svých 12 letech    (17.12.2020)
TĚHOTNÁ >> Miminko je uchycené dobře    (14.12.2020)
My se znovu (1,5 roku) snažíme o těhotenství    (14.12.2020)
TĚHOTNÁ >> Vím, že duše našeho miminka nechce přijít prostřednictvím umělého oplodnění    (08.12.2020)
TĚHOTNÁ >> Už dlouho na sobě pozoruji, že není něco dobře    (26.10.2020)
Koncem listopadu nás čeká IVF    (26.10.2020)
Nevím, proč si stále žádná duše nechce vybrat nás    (19.10.2020)
Cítila jsem silné propojení s tím, co jste říkala    (17.10.2020)
TĚHOTNÁ >> S manželem se snažíme rok a 4 měsíce o miminko    (06.10.2020)
TĚHOTNÁ >> Ja som si uvedomila az vcera, ze takto to nechcem    (06.10.2020)
TĚHOTNÁ >> Chtěla bych otěhotnět přirozenou cestou a ne, aby se mi k tomu nějakým způsobem pomáhalo    (21.09.2020)
Přijdu, jen teď ještě musím zpátky    (17.09.2020)
Teď už můžeme, ale stále se nedaří VAŠÍK    (17.08.2020)
Zatiaľ s výsledkami od lekárov nič nevieme    (17.08.2020)
Uznávám, že to asi blokuji já    (17.08.2020)
Udělala jsem, co jste mi poradila ADRIEN    (29.07.2020)
Teraz už viac umelé podstupovať nemienime    (19.07.2020)
Myslíte, že se musím už smířit s těžkým osudem?    (10.07.2020)
Doktoři mě nutí do věcí, co nechci    (10.07.2020)
Dcerka napriek tomu, že je už veľká, stále dúfa, že sa ešte stane zázrak    (09.07.2020)
Podstupila som niekolko umelych oplodneni    (25.06.2020)
Informacia ohľadom riešenia nášho neúspechu počať dieťatko    (24.06.2020)
Vyse 5 rokov sa snazime s manzelom o dietatko a nejako sa nam nedari    (23.06.2020)
Od malicka som chcela velku rodinu, milujem deti    (23.06.2020)
Prešla som si aj hormonálnou liečbou a IVF    (17.06.2020)
Mám to trošku komplikované i s chlapem, který druhé dítě bohužel opravdu hodně nechce    (16.06.2020)
Nedaří se nám už více než 4 roky otěhotnět    (31.05.2020)
Už dva roky usilujeme o miminko    (31.05.2020)
Přestáváme doufat, že se miminka dočkáme    (10.05.2020)
Anjelik k nam minuly rok v decemri zostupil VIKTORIA    (10.05.2020)
Neměl by u nás být žádný problém    (05.05.2020)
TĚHOTNÁ >>> Kluci by si přáli sourozence    (04.05.2020)
Cítím se prázdná, moc bych si miminko přála    (25.04.2020)
Jsou pořád energie okolo mě příznivé?    (20.04.2020)
Jediná její chyba je v tom, že mě nechce    (01.04.2020)
Situace je opravdu napjatá GÁBINKA    (01.04.2020)
Na jaře 2020 bych měla být těhotná    (30.03.2020)
Preco prichodu dusicky miminka brani problem v minulosti?    (30.03.2020)
Klinika uz nevie ako dalej    (25.03.2020)
Zatím to necháváme na přírodě    (01.03.2020)
Vzhledem k tomu, že řešíme těhotenství s lékaři a jsme zdraví, byli jsme odesláni na kliniku IVF    (19.02.2020)
"Proč jsem se nenarodilo? Mě se na to neptej..."    (16.02.2020)
Podle mých pocitů bych měla otěhotnět později    (14.02.2020)
Už vlastně nevím, co víc mám dělat    (10.02.2020)
Dočkám se někdy ještě druhého dítěte?    (10.02.2020)
Přátelé díky Vám mají krásnou holčičku    (07.02.2020)
Jít na zákrok, či vyčkávat?    (06.02.2020)
Napísali ste mi, že ma druhé tehotenstvo prekvapí MARGARÉTKA    (30.01.2020)
Na IVF se mi úplně moc nechce    (28.01.2020)
Proč se mi zatím nedaří otěhotnět ADÁMEK    (20.01.2020)
Je někde v nebi napsáno, kolik děti bude mít ta a ta žena?    (14.01.2020)
Nedaří se nám počít miminko    (14.01.2020)
TĚHOTNÁ >> Můj život se doslova obrátil vzhůru nohama    (05.01.2020)
S manželem se 2 roky snažíme o miminko    (04.01.2020)
Pravěpodobně už jsem v předklimakterickém stavu    (04.01.2020)
Vždycky jsem chtěla velkou rodinu    (15.12.2019)
Je to zázrak, potkala jsem se s úžasným mužem    (10.12.2019)
Miminko k nám ne a ne přijít    (10.12.2019)
Přemýšlím o umělém oplodnění, že bych ho podstoupila příští rok    (08.12.2019)
Prisla som o dietatko v 13. tyzdni tehotenstva    (02.12.2019)
Podľa hormónov je všetko v poriadku ELIZABETH    (28.11.2019)
Miminko stále nepřichází    (24.11.2019)
Řešení situace ohledně těhotenství    (24.11.2019)
TĚHOTNÁ >>> S manželem se snažíme o miminko rok a několik měsíců    (18.11.2019)
Když jiným to jde "hned", proč ne nám?    (03.11.2019)
Kamaratka uz skoro 8 rokov sniva o dietatku    (29.10.2019)
Urobila to, co ste jej poradila ELENKA    (29.10.2019)
Snažíme se o miminko necelé 3 roky    (25.10.2019)
Zanedlouho po naší konzultaci se mi narodil syn CHLAPEČEK    (23.10.2019)
Už som otrávena zo stresu a že sa nám nedarí    (23.10.2019)
Pokud se to stalo, mělo to tak být    (10.10.2019)
S manželem si moc přejeme druhé děťátko    (02.10.2019)
Vyse roka sa snazime s manzelom o miminko, ale akosi sa nam nedari    (12.09.2019)
Moc toužím mít ještě jedno miminko    (05.09.2019)
Do umělého oplodnění již nikdy nepůjdu    (30.08.2019)
Miminko klidně může přijít, ale prvoplán to není    (14.08.2019)
Sex mu vůbec nic neříká    (12.08.2019)
Miminko bychom chtěli, já asi více, přítel asi moc ne    (29.07.2019)
Mám ještě šanci na lásku a na děti?    (22.07.2019)
K úplnému šťastiu mi chýba dieťatko    (19.07.2019)
Patnáct měsíců se s přítelem snažíme o miminko    (19.07.2019)
Vypadám na třicet    (14.07.2019)
Doktoři nás chtějí poslat na IVF, ale tomu se zatím bráním    (23.06.2019)
TĚHOTNÁ >>> Leží mi v hlavě otázka ohledně druhého dítěte    (21.06.2019)
Proč k nám nepřichází miminko?    (04.06.2019)
Nevíme, proč se miminku za námi nechce    (28.05.2019)
Vím, že u někoho dokážete "určit" i měsíc otěhotnění    (20.05.2019)
Podstoupit umělé oplodnění, využít zmražená embrya anebo čekat, zda to vyjde přirozeně?    (16.05.2019)
Nikdy v minulosti jsem netušila, že počít dítě může vůbec nějakou dobu trvat    (12.05.2019)
Kdybych se rozešla s partnerem, potkám ještě někoho, s kým bych mohla mít dítě?    (29.04.2019)
Řekla jsem, že mu to odpustím, ale je to těžké    (29.04.2019)
Veď každá z nás si zaslúži to, po čom najviac túži    (29.04.2019)
Zatiaľ všetko bez úspechu    (23.04.2019)
Už půl roku se snažíme otěhotnění plánovat díky ovulačním testům VINVENC    (09.04.2019)
Máme za sebou pokusy o umělé oplodnění, ale cítím, že otěhotním přirozeně    (01.04.2019)
Vaše kniha "Proč k nám miminko nechce" mi moc pomohla, dodala mi energii a naději    (27.03.2019)
Obaja sme v poriadku, zdraví, snažíme sa zdravo žiť    (19.03.2019)
Začínam si pripúšťať myšlienku, že už proste bábätko nebude    (14.03.2019)
Veškerá vyšetření jsou v pořádku    (10.03.2019)
Cítím, jako by se ve mně všechno sevřelo, když slyším IVF    (09.03.2019)
Celou dobu je ve mně obrovská naděje    (08.03.2019)
Chtěla bych povzbudit všechny "čekatelky" HOLČIČKA    (07.03.2019)
Když přítel neskákal půl metru hore, přestala jsem být šťastná    (06.03.2019)
Říkám si, že se věci z nějakého důvodu dějí    (06.03.2019)
Mě dlouhodobě odsunul na druhou kolej    (02.03.2019)
Po testech, kdy nám bylo řečeno, že jsme v pořádku, jsem tam chodit přestala, návštěvy mě stresovaly    (01.03.2019)
Ano, šli jsme i do IVF    (15.02.2019)
Ač jsem člověk nevěřící, začala jsem se obracet k vyšší existenci    (07.02.2019)
Podle lékařů jsem zdravá    (29.01.2019)
Miminko bychom moc chtěli, chceme být rodina    (25.01.2019)
Ach jo, jak se mám radovat, když se neraduji...    (24.01.2019)
Přes měsíc jsem nedostala menstruaci    (23.01.2019)
Mám strach, aby bylo vše v pořádku    (02.01.2019)
Miminko je středobodem mého zájmu    (02.01.2019)
Nevím, zda nejsem těhotná    (02.01.2019)
Bude to v roce 2019?    (30.12.2018)
U nás má dveře dokořán otevřené a těšíme se ni    (19.12.2018)
Myslel, že si zasloužím někoho, kdo mi to dítě dá    (11.12.2018)
Prostě se to jen stalo...    (19.11.2018)
Na testech plodnosti jsem ještě nebyla    (19.11.2018)
Potkala jsem muže, který je andělem    (13.11.2018)
Toto téma již nějakou dobu řeším    (10.11.2018)
Je este nieco, o com by som mala vediet, preco dusicka k nam nechce prist?    (26.10.2018)
Neskoro sme sa spoznali a ten vek nás tlačí    (28.09.2018)
Co bychom měli udělat, aby nás třeba bylo i víc    (26.09.2018)
Já bych i zažádala o adopci, ale manžel chce vlastní dítě ONDRA    (21.09.2018)
Zpočátku jsme o miminku neuvažovali    (18.09.2018)
Teď už necháváme všemu volný průběh    (17.09.2018)
Partner je smutný, že nechci navštěvovat centra pro asistovanou reprodukci    (03.09.2018)
Těšíme se ze dvou zdravých kluků DVA KLUCI    (31.08.2018)
Po napsání odpouštěcího dopisu se mi menstruace opět spustila    (28.08.2018)
Pytam sa samej seba, co hrozne som spravila... preco ja...    (26.08.2018)
Jsme odkázáni na umělé oplodnění ŠIMONEK    (26.08.2018)
Vše, co v knize "Proč k nám miminko nechce" píšete, je svatá pravda    (26.08.2018)
Doktorka mi povedala, že dieťatko sa prestalo vyvíjať    (26.08.2018)
Já 3,5 roku netoužím po ničem jiném    (23.08.2018)
O miminko sa pokúšame cca 6 rokov dosť intenzívne    (15.08.2018)
Během čtení Vaší knihy jsem si uvědomila, že v poslední době se mám málo ráda    (14.08.2018)
Konec hlášení, něco začíná... SÁRA ANASTÁZIE    (06.08.2018)
TĚHOTNÁ >>> Podařilo se to přesně, jak jste povídala - březen/duben a chlapeček    (03.08.2018)
Je v mém osudu mít v tomto životě potomka?    (28.07.2018)
Vůbec si nepřipadám těhotná    (22.07.2018)
Čítam Vašu knihu "Proč k nám miminko nechce", veľa vecí som pochopila    (03.07.2018)
S variantou mít pouze jedno dítě se s manželem vůbec nedokážeme srovnat    (28.06.2018)
Muži bych zoufale ráda dala dítě, které si rozhodně zaslouží    (07.06.2018)
Úplně přirozeně to u nás nejde    (07.06.2018)
Dostala jsem už i doporučenku do centra asistované reprodukce    (06.06.2018)
TĚHOTNÁ >>> Jedna "věc" přišla dříve, a to miminko    (01.06.2018)
Občas mě přepadla nervozita z toho, že už nejsem nejmladší    (31.05.2018)
Lékaři nás shledávají v pořádku    (30.05.2018)
Hned nás hnali na umělé oplodnění    (29.05.2018)
Díky Tvé knize jsem konečně uvěřila ve své pocity, které od samotného začátku mám    (29.05.2018)
Nedávno jsem se dozvěděla, že manželův bratr čeká holčičku    (23.05.2018)
TĚHOTNÁ >> Mé kamarádce se vaše "předpověď" vyplnila MATĚJ    (22.05.2018)
Tři roky si s přítelem velmi přejeme miminko    (17.05.2018)
Vaše kniha PROČ K NÁM MIMINKO NECHCE mi pomáhá otevřít oči    (15.05.2018)
Chtěla bych vás poprosit o skloubení obou odpovědí pro mě    (14.05.2018)
Dieťatkovi sa už skoro po 6 rokoch, čo si nedavame pozor, nechce    (06.05.2018)
Jak mám se současným vztahem / nevztahem dál pracovat?    (01.05.2018)
Řeším otázku, zda mít ještě jedno dítě    (30.04.2018)
Už během těhotenství začíná dialog mezi matkou a dítětem >>> V. INTUICE    (24.04.2018)
Už během těhotenství začíná dialog mezi matkou a dítětem >>> IV. JINÝ STAV    (18.04.2018)
Už během těhotenství začíná dialog mezi matkou a dítětem >>> III. NE PROGRAM    (12.04.2018)
Už během těhotenství začíná dialog mezi matkou a dítětem >>> II. JAKOBY UŽ    (11.04.2018)
Už během těhotenství začíná dialog mezi matkou a dítětem >>> I. DENÍK    (09.04.2018)
V případě, že by přišlo, maturovat bude v našich 65 letech    (28.03.2018)
Rád bych se poradil o těhotenství, nebo spíše netěhotenství, mé ženy    (22.03.2018)
Doktor mi oznámil, že mohu mít děti jen z darovaného vajíčka    (19.03.2018)
Uz istu dobu, vlastne od malicka, pocujem svojich anjelov    (14.03.2018)
Mám pocit, že teprve teď jsem začala žít    (14.03.2018)
Už to bude v září dva roky, co se snažíme o miminko    (13.03.2018)
V hloubi to dítě chci, ale jsem znejistěná, stejně jako poprvé    (08.03.2018)
Společný potomek se nám nedaří    (05.03.2018)
TĚHOTNÁ >> Bude to už rok, co se snažíme o sourozence    (02.03.2018)
Snažíme se již od září    (01.03.2018)
Vždycky jsem si představovala, že budu mít rodinu brzo VIKTORKA    (01.03.2018)
Loni v březnu jsme se s přítelem rozhodli, že chceme být tři    (26.02.2018)
Na MindBodySpirit festivale bol stánok s umelým oplodnením    (26.02.2018)
Vaše knížka mi určitě připomněla spoustu věcí a asi mě i trochu uklidnila    (23.02.2018)
S mojím snúbencom veľmi túžime po bábätku VALENTÍNKA    (22.02.2018)
TĚHOTNÁ >>> Vše jsem tehdy udělala podle vašich pokynů    (21.02.2018)
Od konzultace s Vámi mám úplně jiný život    (20.02.2018)
Neverím záverom lekárov    (20.02.2018)
Vůně, kterou jsem cítil, když jsem byl v ještě v nebíčku ROZÁRKA    (16.02.2018)
Ale dnes je to 41. den    (12.02.2018)
TĚHOTNÁ >> Jediná cesta k miminku je umělé oplodnění    (06.02.2018)
"Pracování na miminku" se opět po letech změnilo na milování    (05.02.2018)
Předpověděla jste mi po dlouhém čekání holčičku HOLČIČKA    (03.02.2018)
Přečetla jsem si po čase Vaši knihu "Proč k nám miminko nechce" a pochopila mnohé...    (03.02.2018)
V práci je na mě velký tlak a jsem neustále ve stresu    (24.01.2018)
Nemám něco nevyřešeného z minulých životů?    (23.01.2018)
Ako keby nam Pan Boh chcel naznacit, ze si taky dar nezasluzime    (21.01.2018)
Cítila jsem tolik souznění se všemi těmi ženami a polovinu knihy jsem proplakala    (19.01.2018)
Čtvrté děťátko chceme rozmazlovat a vychutnat každou chvilku jeho vývoje    (19.01.2018)
My s manželem toužíme po dítěti    (18.01.2018)
Ked to pride, tak to pride, ale ja uz mam obavy    (18.01.2018)
Všetky výsledky od lekárov sú v poriadku    (12.01.2018)
Rodina se nás pořád ptá, kdy už budeme mít miminko    (12.01.2018)
Manžel si našel jinou ženu    (11.01.2018)
K dokonalemu stastiu nam chyba uz len to babatko    (10.01.2018)
Přítel se zajímal víc o naše miminko než o mě    (09.01.2018)
Po přečtení tvé knihy jsem jako zázrakem hned otěhotněla HOLČIČKA    (08.01.2018)
Dost často tápu a jsem zmatená, jestli vůbec miminko můžu mít    (05.01.2018)
Jde o můj problém, který si dávám do souvislosti právě s merkabou    (04.01.2018)
Koupila jsem si Vaši knížku, poplakala jsem si u ní MATYÁŠ    (29.12.2017)
Hledám odpověď na otázku - proč k nám miminko nechce VÍT    (28.12.2017)
Věřím ve Vaši teorii, jak děti přicházejí na svět    (22.12.2017)
Máme s manželem dlouhodobý problém počít miminko    (21.12.2017)
Dost se mě dotýkají návštěvy lékaře a různá vyšetření    (20.12.2017)
Bojíme se, aby dítě bylo zdravé    (07.12.2017)
Partner se bál každého milování, že otěhotním    (06.12.2017)
Citim sa neskutocne slobodna a stastna    (30.11.2017)
Viděla jste, že na podzim otěhotním    (29.11.2017)
Narodila se nám holčička, přesně, jak jste řekla SOFIE    (27.11.2017)
Doktorka říkala, že tak rok se tělo dává dohromady    (22.11.2017)
Dočkáme se miminka? VERUNKA    (10.11.2017)
Cítím, že se na to až moc upnul, mám strach z jeho zklamání    (04.11.2017)
Netuším, co mi brání v otěhotnění, mám pocit, že nic    (04.11.2017)
Pár dní po svatbě jsem zjistila, že jsem těhotná    (02.11.2017)
Cítím se těhotná    (21.10.2017)
Je možné, aby ľudia spolu nemohli mať deti kôli "genetike"?    (18.10.2017)
Začala jsem chodit na akupunkturu, pít zázračné lektvary z bylinek, ale zatím žádný úspěch    (10.10.2017)
Potřebuji zjistit příčinu, proč potrácím YASMINKA    (10.10.2017)
S partnerem nemáme ideální vztah, ale miminko si přejeme    (09.10.2017)
Lékaři jako by se tím ani nechtěli zabývat, směřují vše k IVF    (09.10.2017)
Vaše kniha "Proč k nám miminko nechce" je pěkná a pravdivá    (05.10.2017)
Jedné mé kamarádce jsem na Tebe dávala kontakt ADÁMEK    (04.10.2017)
Tato událost mi minimálně podvědomě s psychikou pohnula    (02.10.2017)
Tvoja kniha "Proč k nám miminko nechce" vo mne vzbudila zvedavosť    (02.10.2017)
Otěhotněla jsem po skype s vámi, přesně, jak jste řekla YASMINKA    (27.09.2017)
Dočkáme se?    (27.09.2017)
V prosinci jsem otěhotněla    (14.09.2017)
TĚHOTNÁ >>> Zjistila jsem, že těhotná jsem CHLAPEČEK    (12.09.2017)
Nádherný dar jsem dostala z nebes    (11.09.2017)
Vím o spoustě případů, kdy miminko vůbec nechtěli, nebo je jim na obtíž    (06.09.2017)
Musím říct, že Vaše knížka "Proč k nám miminko nechce" úplně nabíjí    (22.08.2017)
Prý se máme něco naučit    (13.08.2017)
TĚHOTNÁ >>> Je to rok od našeho setkání a já se chystám rodit    (07.08.2017)
Četla jsem Tvoji knihu, myslím, že této filosofii rozumím a souzním s ní    (02.08.2017)
Dítě už jsem neplánovala    (01.08.2017)
Jsme připraveni přijmout další miminko do naší rodiny    (24.07.2017)
Mám pocit, že mi ujíždí vlak    (24.07.2017)
Jsem žena, která v tomto životě nebude mít děti?    (19.07.2017)
Kamarádka čeká miminko v říjnu    (19.07.2017)
Milujeme jeden druhého, každou buňku těla toho druhého MAGDA    (03.07.2017)
Mám silný pocit, že přes umělé oplodnění se k nám miminko dostat nechce    (01.07.2017)
Bude mi v tomto životě dáno být maminkou?    (17.06.2017)
Existuje dušička, kterou budu moci porodit mému muži?    (17.06.2017)
V čem je příčina našeho neúspěšného snažení?    (13.06.2017)
Nedaří se mi vypnout, ani se úplně povznést nad těhotenstvím v okolí    (09.06.2017)
TĚHOTNÁ >>> Vaše kniha mi po psychické stránce hodně pomohla KRISTÝNKA    (06.06.2017)
Jsem maminka tří dětí, přesto toužím již dva a půl roku po dalším    (04.06.2017)
Chviličku sme uvažovali o umelom, ale to sme hneď zamietli    (01.06.2017)
TĚHOTNÁ >>> Je to přesně, jak jste řekla - čekám miminko a je to chlapeček    (01.06.2017)
Manžel říká, že když máme jedno dítě, bude i druhé    (28.05.2017)
Problémy s početím řeší zhruba pětina žen    (26.05.2017)
Odporučili nam umele oplodnenie    (23.05.2017)
Na břehu seděl krásný bílý holub    (22.05.2017)
Připadám si, jako že jsem pokažená    (15.05.2017)
Vím, že by nám všem přineslo zase chuť, světlo a radost do života DVĚ DĚTIČKY    (14.05.2017)
Přemýšlíme o IVF, ale nechce se mi do toho    (14.05.2017)
Určitě to není o tom, že otěhotnět vůbec nemůžu    (10.05.2017)
Kamarádka mi Vás poradila, že prý byste mi mohla pomoci otěhotnět    (08.05.2017)
Nedaří se nám počít děťátko    (08.05.2017)
Jaká by byla šance, že mi dítě nechají?    (05.05.2017)
Dokážete vidět duši miminek?    (01.05.2017)
Na těhotenský test je brzo    (26.04.2017)
Cítím, že IVF není správná cesta    (24.04.2017)
Mám dojem, že se mi splnilo vše, o čem jsem kdy snila    (18.04.2017)
V posledních dvou letech jsem přišla třikrát o miminko TOMÁŠEK    (18.04.2017)
Pro mě by to byl zázrak, kdyby konečně už    (14.04.2017)
Manžel už dítě nechce    (12.04.2017)
Miminko si k nám zatím cestu nenašlo    (09.04.2017)
Moc bychom si s manželem přáli společně miminko, které zatím nepřišlo    (07.04.2017)
Někdy si říkám, že se snažíme asi moc    (04.04.2017)
Jak se mají děti, které nepřišly na svět a odešly dřív, než se narodily?    (04.04.2017)
Budeme rodiči?    (29.03.2017)
Mám si ještě dělat naděje, anebo již u mne není další těhotenství možné?    (28.03.2017)
Byla jsem na třech umělých oplodněních, nic se neujalo    (23.03.2017)
Děkuji za podzimní útěchu    (18.03.2017)
Většinu věcí dělám špatně    (16.03.2017)
Osvojili jsme si nedávno chlapečka, ale i tak pořád toužím po vlastním miminku    (08.03.2017)
Chystá se k nám již přirozenou cestou další dušička?    (02.03.2017)
Objevily se dvě čárky, ale bohužel to nemělo dlouhé trvání    (01.03.2017)
Čekám na zázrak    (26.02.2017)
Další IVF podstupovat nechceme    (18.02.2017)
Opět vyšla vaše předpověď CHLAPEČEK    (09.02.2017)
Po čtyřech letech snažení jsem zjistila, že jsem konečně těhotná    (04.02.2017)
Doporučují nám IVF kvůli mému věku HOLČIČKA    (01.02.2017)
Prišla som s listom k rieke, a je zamrznutá    (01.02.2017)
Najvacsie zufalstvo pride, ked navstivim gynekologa, ktory mnou dokonca az pohrda    (31.01.2017)
Jsem trochu zmatená, svým pocitům vždy věřím    (31.01.2017)
Čas je neúprosný, začínám propadat zoufalství    (27.01.2017)
"Ked si toto precitas, tak otehotnies!"    (26.01.2017)
Od malička se bojím případného porodu    (22.01.2017)
Věřím na zázrak a přirozené otěhotnění    (19.01.2017)
Nevytvořila jsem si autoprogram?    (16.01.2017)
TĚHOTNÁ >>> Snažíme se o miminko 6,5 let a pořád nic    (14.01.2017)
Už intuitivně na sebe nechci brát černé prádlo, které u mě převažovalo    (10.01.2017)
S otěhotněním nikdy problém nebyl DANIEL    (07.01.2017)
TĚHOTNÁ >>> Vaša kniha ma úplne naviedla na iné myšlienky    (05.01.2017)
Přála bych si alespoň jedno dítě počít vědomě a s láskou    (03.01.2017)
Již přes rok a půl se s manželem snažíme o miminko    (03.01.2017)
Je s námi další šťastná dušička přímo od Boha MIMINKO    (01.01.2017)
Nejsem stará, vím, že nejsem    (15.12.2016)
Jak jsem začala číst Vaši knihu, úplně jsem změnila názor a nechci jít na žádné třetí umělé oplodnění CHLAPEČEK    (12.12.2016)
Nejsem si partnerem jistá, jistá si ale jsem svým těhotenstvím    (12.12.2016)
Chtěla jsem se zeptat, zda i já s přítelem budeme chovat miminko    (07.12.2016)
Bojím se, že nám to nevyjde, ale strašně bych si to přála    (30.11.2016)
Již jsme podstoupili 3x umělé oplodnění, a já už do dalšího jít nechci    (30.11.2016)
Verim tomu, že sa k nam dušička chysta    (30.11.2016)
Třeba k nám přijde dušička...    (23.11.2016)
TĚHOTNÁ >>> Rozumím, proč se ukázalo, že by miminko mělo přijít brzy    (22.11.2016)
Pustili sme sa do toho PATRIK    (21.11.2016)
Já se nesmírně těším na ten zázrak a přítel také    (18.11.2016)
O miminko bychom se chtěli začít snažit od příštího roku    (16.11.2016)
Chodím na umělé oplodnění    (12.11.2016)
Mám teď velké bolesti    (07.11.2016)
Ráda bych synovi dopřála sourozence    (06.11.2016)
Vesmír mi dává možnost osvobodit se od asi ne pro mne dobrých energií    (01.11.2016)
Jsem druhý den po potratu    (21.10.2016)
Ve 41 letech se mi asi zbláznilo tělo    (21.10.2016)
Pracovala jsem na sobě, ale miminko nikde    (13.10.2016)
Jsem ve správném vztahu se správným člověkem a je mi s ním či s někým jiným souzeno mít dítě?    (07.10.2016)
Teď to vidím všechno jinak    (06.10.2016)
Učinila jsem rituál formou odpouštěcího dopisu    (05.10.2016)
Manželovi řekli, že spermie jsou moc pomalé a že nám zbývá pouze umělé oplodnění    (05.10.2016)
Proč nám společné miminko není přáno?    (04.10.2016)
Chtěla bych se zeptat svého ještě nenarozeného miminka na jméno    (21.09.2016)
Co mi ještě brání mít dítě    (20.09.2016)
Nedari sa nam druhe dietatko    (20.09.2016)
Naše bábätko sa nenarodí    (14.09.2016)
Po několika letech začal pán svou ženu podvádět, ale ona "zázrakem" otěhotněla    (13.09.2016)
Konecne som mala v rukach odpovede na tolko otazok    (10.09.2016)
Ráda bych byla v tomto životě maminkou, asi jako většina žen    (07.09.2016)
Je tedy riziko mimoděložního těhotenství    (28.08.2016)
Vidíte někde nad námi poletovat dušičku miminka?    (28.08.2016)
Hned jak mi diagnostikovali RS, se mi podařilo otěhotnět    (24.08.2016)
Podľa lekárov sme v poriadku    (17.08.2016)
Snažím sa stále hladať informácie, kde môže byť problem    (16.08.2016)
Kamarádce jste předpověděla miminko, a ono se tak skutečně stalo    (16.08.2016)
Včera jsem zakoupila Vaši knížku "Proč k nám miminko nechce"    (10.08.2016)
Rozhodla jsem se, že své ´neplodnosti´ už nedám žádnou energii    (08.08.2016)
Původně jsem nečekala, že by to mohlo tak dlouho trvat    (28.07.2016)
TĚHOTNÁ >>> Už 3 roky s manželem toužíme po miminku    (25.07.2016)
Uz ma to prestava bavit    (21.07.2016)
Manžel má už tři děti, ale žádné s ním nevyrůstá    (11.07.2016)
TĚHOTNÁ >>> Dušičku miminka občas cítím hrozně blízko    (11.07.2016)
Jsem teď hodně v pohodě, nic nehrotím, cítím se ukotvena    (10.07.2016)
Po přečtení Vaší knihy mi došlo, že bych měla změnit svůj postoj k práci a znovu se přiklonit k manželovi    (05.07.2016)
Den předtím jsem dostala odkaz na vás    (02.07.2016)
Viete mi pozrieť, ci sa nam podarí bábätko a kedy?    (21.06.2016)
Mohla byste mi prosím pomoci "uzemnit" mé těhotenské myšlenky?    (21.06.2016)
Asi nedokážu napsat, jak jsem Vám vděčná za Vaše krásná slova, rady, uklidnění a naději, které nám přinášíte    (18.06.2016)
Teraz mam pocit, ze dusicka poletuje okolo    (18.06.2016)
Zda letos či příští rok otěhotním?    (13.06.2016)
Asi jsme zaseknutí někde jinde, Vy byste věděla i kde    (08.06.2016)
Pokud nepůjdu na umělé oplodnění, vztah to déle patrně nevydrží    (06.06.2016)
Co mohu ještě víc udělat?    (30.05.2016)
Moje tělo se chovalo, jako bych byla těhotná    (26.05.2016)
Všetky veštkyne mi predpovedali, že IVF bude úspešné    (25.05.2016)
Jsem na dítě stará a je to ode mě jen čiré bláznovství?    (25.05.2016)
Můžu se za syna a jeho přítelkyni zeptat na miminko?    (17.05.2016)
Už jsem měla termín IVF, ale zrušila jsem jej    (08.05.2016)
Okamzite som vedela, ze Vam musim napisat    (03.05.2016)
Vaši knížku jsem přečetla jedním dechem a začala jsem se na početí koukat jinak než doteď    (03.05.2016)
Shodli jsme se oba na jménu František ONDRÁŠEK    (28.04.2016)
TĚHOTNÁ >>> Kamarádce jste předpověděla, že za tři měsíce otěhotní. Stalo se to.    (26.04.2016)
Dle lékařů se nám asi nezadaří přirozeně otěhotnět    (26.04.2016)
Já ale věřím, že genetická informace není neměnná    (25.04.2016)
Bol to uz moj 9. neuspesny pokus    (23.04.2016)
Asi ma máte určitým spôsobom naviesť    (22.04.2016)
Takhle jsem reagovala na Vaše knížky    (19.04.2016)
TĚHOTNÁ >>> Cítím naději, že byste mohla i nám pomoci k vytouženému miminku    (18.04.2016)
Nikdy jsem nevěřila v nic jiného než medicínu    (16.04.2016)
Pan doktor mi řekl...    (15.04.2016)
S partnerem se snažím o miminko od loňského roku    (14.04.2016)
TĚHOTNÁ >>> Tenkrát jste mi řekla, že cesty jsou, ale mělo to být za víc než rok    (10.04.2016)
Mám dvě děti a už léta vyhlížím třetí KLUČÍK    (10.04.2016)
Mám strach, kolik máme ještě času.    (06.04.2016)
Cítím u sebe miminko další    (01.04.2016)
Vyfasovala jsem plnou krabici léků a udělalo se mi špatně    (29.03.2016)
Byla to vytoužená děťátka z IVF    (29.03.2016)
Zhruba v březnu se měl objevit ten pravý    (21.03.2016)
Pred pár dňami som si robila tehotenský test...    (20.03.2016)
Nyní uvažujeme o umělém oplodnění    (19.03.2016)
Musím priznať, nečakala som, že sa takto človek dokáže zmeniť za krátku dobu    (13.03.2016)
Sedemkrát som absolvovala umelé oplodnenie    (11.03.2016)
Vaše knížka PROČ K NÁM MIMINKO NECHCE mi pomohla k tomu, abych se také zamyslela nad svým životem    (11.03.2016)
Řekli jsme si s manželem, že přes umělé oplodnění to už zkoušet nebudeme    (09.03.2016)
Teď už jsem zaměstnání změnila    (09.03.2016)
S manželem si už delší dobu přejeme, aby k nám přišlo druhé dítě    (05.03.2016)
TĚHOTNÁ >>> Na vašu radu som sa prestala riadit časovými principmi    (03.03.2016)
Nebo je naše rodina už kompletní?    (15.02.2016)
Teraz mam novy vzťah, no bojím sa otehotnieť    (15.02.2016)
Ono k nám přišlo a já jsem mu nedovolila žít    (15.02.2016)
Předpověděla jste mi kluka a holčičku, mám oba FABIÁNEK    (14.02.2016)
Bylo to nějaké znamení?    (01.02.2016)
Přesně na den za rok se nám narodil úžasný chlapeček CHLAPEČEK    (28.01.2016)
Mám strach, že jsem to zapříčinila já    (27.01.2016)
TĚHOTNÁ >>> Zatím se nám nedaří    (22.01.2016)
Byla jsem si dnes půjčit v knihovně Vaši knížku "Proč k nám miminko nechce"    (19.01.2016)
S nynějším partnerem jsem opravdu konečně šťastná    (17.01.2016)
Preco prave ja musim nieco taketo pre mna tazke prezit v tomto zivote?    (05.01.2016)
Pouze poslední páté IVF bylo pozitivní    (05.01.2016)
Měla jsi pravdu, že v listopadu budu těhotná    (29.12.2015)
Šance se nám snížila ztrátou vejcovodu, ale zázraky se přece dějí    (18.12.2015)
TĚHOTNÁ >>> Místo toho, abych se radovala, spíš cítím strach    (14.12.2015)
Léta řeším svoji váhu, mám období obžerství a neustálého přejídání    (11.12.2015)
S manželem se snažíme o druhé miminko, jsme ale oba pořád v koloběhu práce    (10.12.2015)
Otevřeni zázraku jsme od srpna    (09.12.2015)
Co se týká mateřství, tak jsem to odsunovala    (09.12.2015)
Chtějí nám miminka něco říci, proč k nám stále nechtějí, co jim brání?    (19.11.2015)
Ať se domluvím s manželem a záměrně mu zahnu    (09.11.2015)
Napsala jste mi, že v druhé polovině roku by u nás neměl být problém s otěhotněním TEREZKA    (06.11.2015)
Miminko se ani jednou neuchytilo    (24.10.2015)
Chcem vedieť, či sa partner raz dobrovoľne odblokuje a budeme mať spolu dieťa    (22.10.2015)
Rozchod odmítám, možná ze strachu, že už si nestačím najít partnera, s kterým bych mohla mít děti    (20.10.2015)
Mám otázku, kterou znáte už dobře: Je to blízko?    (18.10.2015)
Řekla jste nám, že miminko (chlapeček) přijde březen či květen MICHAEL    (11.10.2015)
Strašně ráda bych měla s přítelem miminko    (09.10.2015)
S manželem se snažíme o miminko již třetí rok    (08.10.2015)
S druhým manželem se snažíme 6 let o miminko    (07.10.2015)
Co můžu udělat pro to, aby za námi miminko přišlo?    (04.10.2015)
Lékaři nám doporučují umělé oplodnění IVF, což mi je proti srsti    (30.09.2015)
Řekla jste nám, že otěhotním, už se stalo HOLČIČKA DAVID    (21.09.2015)
Tento rok jsem již dvakrát prodělala zamlklý potrat    (17.09.2015)
Možno sme veľmi nedočkaví, ale cítim silnú túžbu, aby to už bolo    (15.09.2015)
Zakoupila jsem si Vaši knihu Proč k nám miminko nechce a mám z ní dva pocity    (15.09.2015)
Nyní se s manželem snažíme o miminko od května a zatím stále nic HOLČIČKA    (14.09.2015)
TĚHOTNÁ >>> Bojím se, že mě vyžene na potrat    (13.09.2015)
Jsem zoufalá a nešťastná, nevím jak dál    (13.09.2015)
Stále se snažím na sobě pracovat, ale už nevím co dál    (11.09.2015)
Vnitřně, hodně hluboko jsem moc smutná a nevím, co mám dělat dál    (02.09.2015)
Náš vztah je horská dráha    (02.09.2015)
Je ve mně až nenávistná žárlivost, když jiní mají dítě a já ho nemůžu mít    (01.09.2015)
Jsem drobná a pochybovala jsem, zda miminko zvládnu, po přečtení Vaší knížky vím, že tomu tak není    (01.09.2015)
S přítelem se snažíme druhým rokem o miminko    (31.08.2015)
Je to teď s přítelem jiné a krásné ELIŠKA    (28.08.2015)
Máme každý dvě dospělé děti    (26.08.2015)
Červená koule v moři... Jedná se o dušičku miminka?    (26.08.2015)
Už rok a 3 měsíce se s manželem snažíme o miminko    (24.08.2015)
Manželka otěhotněla přirozenou cestou, jak jste předpověděla VALERIA    (18.08.2015)
Nevím, zda tím, že děti nemám, je sama před sebou nechráním    (18.08.2015)
Jak jste mi vzkázala po sestře, že se dočkáme zdravé krásné holčičky, tak se stalo TEREZKA    (07.08.2015)
Doporučíte mi, kdy otěhotnět?    (07.08.2015)
O bábätko sa snažíme asi tri roky    (06.08.2015)
TĚHOTNÁ >>> Na jaře jsem od Vás dostala informaci, že brzy k nám přijde miminko, měla jste pravdu    (02.08.2015)
Jako matka bych nedokázala sledovat, jak mé dítě trpí bolestmi, kterými jsem si musela projít já    (23.07.2015)
Všechny kamarádky okolo mě mají děti nebo čekají    (23.07.2015)
Začetla jsem se do Vaší knížky a leccos si díky ní uvědomila.    (23.07.2015)
Nějakou dobu cítím, že nejsme komplet, že bych chtěla ještě jedno miminko    (23.07.2015)
Chtěla jsem se zeptat, jaká je možnost, že se nám zadaří    (23.07.2015)
V neděli jsem si dělala těhu test a jsou tam dvě čárky    (21.07.2015)
Rozhodla jsem se udělat další krok a dát věci do pohybu    (20.07.2015)
Kamarádka říkala, že byste mi mohla otevřít oči    (16.07.2015)
Toto je velmi ve stručnosti příběh mojí sestry    (10.07.2015)
Gynekoložka mi řekla, že se mi nezrají vajíčka a že jsem neplodná    (09.07.2015)
Syn má za sebou 1. třídu a my bychom si s mužem velmi přáli další dítě    (07.07.2015)
Skončila jsem v práci, která mě ubíjela    (06.07.2015)
Jak jsem se po návštěvě u Vás ze dne na den změnila ANABELA    (01.07.2015)
Velkým překvapením bylo, že jsme první týden v červnu zjistili, že jsem těhotná    (01.07.2015)
Čekáme na něj jako na smilování boží    (08.06.2015)
Mám problémy související s možností otěhotnět    (04.06.2015)
Pronesla jsem neprozřetelně větu, že bych někdy chtěla zažít tu silnou touhu po dítěti    (27.05.2015)
TĚHOTNÁ >>> Toto je moje 8. těhotenství    (25.05.2015)
Kamarádka má strach, že se vše bude opakovat    (24.05.2015)
Doktori nám veľa šancí nedávajú, vzhľadom na vek    (21.05.2015)
Řekla jsi kamarádce, že děťátko přijde NINA SOFIE    (19.05.2015)
Po přečtení Vaší knihy jsem si téměř jistá, že návštěvy v IVF ukončím    (18.05.2015)
Mám pocit, že veľa žien je na tom podobne ako ja, ale vo Vašich odpovediach radíte každej niečo iné    (18.05.2015)
Tatínek nevypadá, že by byl druhému dítěti nakloněn    (14.05.2015)
TĚHOTNÁ >>> Vaša knížka mi v mnohom otvorila oči KATARÍNKA    (08.05.2015)
Jsme oba už zoufalí    (06.05.2015)
První dva potraty jsem obrečela, další už jsem nesla statečně    (30.04.2015)
TĚHOTNÁ >>> Minulý týden jsem samovolně potratila    (30.04.2015)
TĚHOTNÁ >>> Nakonec to byl začátek dubna, kdy se menstruace nedostavila    (29.04.2015)
Teď tady ležím po narkóze a vůbec nevím jak dál    (28.04.2015)
Předpověděla jste mi, že otěhotním na konci roku, skutečně se tak stalo HOLČIČKA    (25.04.2015)
Teď už vím, že očistný rituál potřebuji udělat    (17.04.2015)
TĚHOTNÁ >> Nečekala jsem, že by těhotenství mohlo přijít tak brzo po našem setkání ANEŽKA    (11.04.2015)
Loni v září jsem narazila na vaše stránky a poprvé zauvažovala o možnosti vás kontaktovat    (07.04.2015)
Mám za sebou čtyři potraty MATÝSEK    (03.04.2015)
Škoda, že nás to neučí ve škole, myslím, že by se toho hodně změnilo v celém světě ELIŠKA    (25.03.2015)
Právě čtu Vaši knížku, po letech mám zase pocit naděje    (23.03.2015)
TĚHOTNÁ >>> Po čtyřech letech a dvou nezdařených umělých oplodnění mám z ničeho nic pozitivní těhotenský test    (22.03.2015)
TĚHOTNÁ >>> Konzultace s Vámi mi moc pomohla    (21.03.2015)
Nějak z něj vylezlo, že je vyděšený z toho, že by měl dítě    (17.03.2015)
Mám problém s váhou    (07.03.2015)
Zjistili nám, že nemůžeme mít děti přirozenou cestou    (03.03.2015)
Snažíme se o to s manželem něco přes rok    (26.02.2015)
Otěhotněla jsem za studií, a tak jsem podstoupila interrupci    (26.02.2015)
Nyní bych do svého života ráda přivítala další dítě nebo děti HOLČIČKA    (26.02.2015)
TĚHOTNÁ >>> Na těhotenském testu jsem objevila vytoužené dvě čárky    (26.02.2015)
Doporučili nám IVF, ale touto cestou jít nechci ANIČKA    (24.02.2015)
Zatial nie som tehotna, aj ked by som velmi chcela    (24.02.2015)
Jsem těhotná, ze začátku jsem byla z toho špatná, už mám 41 let    (19.02.2015)
Řešila jsem práci, ale ta se vyřešila tím, že ke mně přišlo miminko BEATKA    (13.02.2015)
Chystá se k nám duše druhého miminka?    (09.02.2015)
Mohla byste nám pomoci při výběru dnů vhodných k početí našeho třetího miminka?    (03.02.2015)
TĚHOTNÁ >>>Termín porodu mám na naše 20. výročí v dubnu    (02.02.2015)
Čím víc jsem se odhodlávala objednat do centra asistované reprodukce, tím víc na mě vykukovaly odkazy na alternativní způsoby řešení    (25.01.2015)
Potom uz to necham na vyssiu pomoc    (19.01.2015)
Šestý týden mi doktor řekl, že ho to mrzí, ale že se miminko přestalo vyvíjet    (06.01.2015)
Umřela mi maminka, velmi jsem ji milovala a měla s ní krásný vztah    (28.12.2014)
Minulý týden jsem se dozvěděla, že mám zamlklé těhotenství    (28.12.2014)
TĚHOTNÁ >>> Neočekávaně se nám s manželem podařilo otěhotnět již v listopadu    (11.12.2014)
Byla to velká zkouška našeho počátečního zamilovaného vztahu a i největší zkouška mého života    (07.12.2014)
Zatím jsme s partnerem nedokázali obnovit milostný život    (07.12.2014)
TĚHOTNÁ >>> Tak jsem se definitivně rozhodla, že si miminko chci nechat    (05.12.2014)
Během posledních 4 let jsem třikrát otěhotněla a vždy v prvním trimestru potratila    (02.12.2014)
Milujte se, ale nemnožte se    (02.12.2014)
Moje partnerka říká, že vědomá žena nemůže otěhotnět, když nechce    (01.12.2014)
Za pár týdnu se vrátil s tím, že mě chce se vším všudy a požádal mě o ruku    (27.11.2014)
Narodil se nám syn Mikuláš, má tibetské oči MIKULÁŠ    (26.11.2014)
Ruku v ruce se zlepšil i náš intimní život    (22.11.2014)
Dcera nemůže otěhotnět, ale na tyto věci nevěří    (12.11.2014)
S priateľom túžime po miminku, ale nemám ovuláciu LAURINKA    (27.10.2014)
Dcerka se bojí ohnivých psů, nevím, v které pohádce jsem jí něco podobného četla    (24.10.2014)
Cítim, že nie sme kompletná rodina    (08.10.2014)
Přemýšlíme, že pořídíme malé ještě sourozence    (08.10.2014)
Udělala jsem si těhotenský test a jsou na něm dvě jasně zřetelné čárky AMÁLKA ONDRA    (06.10.2014)
Byli jsme tento měsíc i na prvním IVF, kterému jsem se snažila vyhnout, protože věřím, že příroda to umí bez pomoci    (29.09.2014)
Čekám miminko, jsem v šestém týdnu    (25.09.2014)
Dnes mi kamarádka řekla o vás    (20.09.2014)
Já byla už jen tím titulem tak pobouřená ANEŽKA    (20.09.2014)
Můj gynekolog mi neustále podsouvá myšlenku dalšího umělého oplodnění, ale já vím, že tudy cesta nevede    (17.09.2014)
Viděla jsem vojáka s dlouhými vlasy ... z roku 1866 MATOUŠEK    (09.09.2014)
TĚHOTNÁ >>> Jsem šťastná! Po tolika letech snažení a pozitivní test    (04.09.2014)
Povedala si mi, že v septembri zistím, že budem maminkou JAKUBKO    (02.09.2014)
Neexistuje přeci jenom nějaká naděje?    (29.08.2014)
Jsem vůbec schopná další zkoušku podstoupit?    (26.08.2014)
TĚHOTNÁ >>> Věděla jste, že se k nám dvěma chystá miminko, což pro mě tenkrát bylo nepředstavitelné DVA BÁJEČNÍ KLUCI    (20.08.2014)
Prošli jsme si i inseminací a umělým oplodněním, ale nikdy se to nepovedlo    (19.08.2014)
Jsem zamilovaná    (14.08.2014)
Již 5 let se nám nedaří mít miminko    (07.08.2014)
Strašně si přeji miminko    (05.08.2014)
Věřím v přirozený průběh, ale propadám již šílené beznaději    (26.07.2014)
Maminka si myslí, že se touhou po dalším miminku stresuji, proto se nám nedaří otěhotnět    (26.07.2014)
TĚHOTNÁ >>> Stal se zázrak, čekám miminko    (04.07.2014)
Tatínek odešel dobrovolně ze světa, tak se vše jakoby zastavilo a zalilo nesmírnou bolestí    (30.06.2014)
S priatelom sme spolu 10 rokov a velmi tuzime po miminku    (30.06.2014)
Lidem s Downovým syndromem se říká andělé na zemi VOJTÍŠEK    (19.06.2014)
Nechce sa mi do vzťahu    (18.06.2014)
Od doby, kdy jsme si skypovaly, se hodně věcí v mém životě změnilo    (13.06.2014)
Už máme dvoch chlapcov, veľmi sme chceli tretie, ak by bolo dievčatko, boli by sme šťastní    (12.06.2014)
Byl to můj čtvrtý potrat    (12.06.2014)
Opět zazněl verdikt - zamlklé těhotenství v 7. týdnu    (10.05.2014)
Co řeším miminko, tak jsem si vzpomněla, že u Vás mohu najít radu KLAUDINKA    (10.05.2014)
V březnu, ani dubnu se ale nic nedělo    (30.04.2014)
Najednou se dozvídám, že miminko má vývojovou vadu    (30.04.2014)
TĚHOTNÁ >>> Řekla jsi mi, že v březnu nebo v dubnu počneme miminko    (29.04.2014)
Už po naší komunikaci se začaly dít věci    (29.04.2014)
TĚHOTNÁ >>> Vím, že někdy maminky brání něčím, aby mohlo vstoupit miminko    (28.04.2014)
Veľmi by som si priala ešte dieťatko, lebo viem, že môj partner by bol šťastný, nakoľko deti nemá    (22.04.2014)
Už prý nemáme na nic čekat a podstoupit "umělé miminko"    (14.04.2014)
Co bych na to říkala, kdyby měli třetí děťátko?    (12.04.2014)
TĚHOTNÁ >>> Začínám mít pochybnosti o svém vztahu s mým otcem    (08.04.2014)
Mohla bych být těhotná v květnu    (03.04.2014)
Presne, ako si mi predpovedala, som tehotna MARINKA    (01.04.2014)
Jsem si jistá, že s tímto mužem budu mít dítě    (25.03.2014)
Povedali ste, ze budeme mat chlapceka    (24.03.2014)
TĚHOTNÁ >>> Pozítří začínám šestý měsíc    (19.03.2014)
Opravdu jsem hned otěhotněla, teď jsem v sedmém týdnu ADINA    (19.03.2014)
Nám stačí se na sebe podívat a uz jsem těhotná    (10.03.2014)
Naskočila mi strašná myšlenka: Ty při porodu zemřeš...    (06.03.2014)
TĚHOTNÁ >>> Chci vám sdělit radostnou novinu    (27.02.2014)
TĚHOTNÁ >>> Povedali ste, ze otehotniem v roku 2013 na jar    (19.02.2014)
TĚHOTNÁ >>> Říkala jste, že se v březnu se dozvím, že budu babička    (18.02.2014)
Při jejím čtení jsem si uvědomila mnoho věcí, které asi stále dělám špatně    (17.02.2014)
Celý život cítím, že mateřství je moje životní poslání    (17.02.2014)
Nějak si nedovedu představit život bez dětí    (09.02.2014)
Žiaľ je február a nič sa neudialo    (07.02.2014)
Moje pocity z Vašej prítomnosti boli úžasné JAKUBKO    (05.02.2014)
Těhotenství přišlo celkem nečekaně již v prosinci, po chřipkové epizodě ELIŠKA    (05.02.2014)
S prací to dopadlo přesně tak, jak jsi řekla - všechno jsem zvládla MATYÁŠ    (28.01.2014)
Přijde mi, že dušička má strach sestoupit do hmotného bytí    (27.01.2014)
Bola mi diagnostikovaná ENDOMETRIOZA    (21.01.2014)
Někdy mě přepadá pocit, že stále dělám něco špatně    (20.01.2014)
Vasa kniha i Vasa konzultacia mi - i ked na docasnu dobu - dali potrebne ukludnenie a vieru    (20.01.2014)
Možná se po mně chce, abych nedělala nic    (20.01.2014)
Narodilo se mi děťátko ONDŘEJ    (15.01.2014)
Čekám třetí dítě, vím, je to požehnání, ale já už další nechci    (13.01.2014)
V prosinci se menstruace skutečně nedostavila ONDŘEJ    (07.01.2014)
Zarazila mě na fotce malá bublinka, koulička, ve které se mi ukazuje tvář člověka    (06.01.2014)
Otěhotněla jsem s mužem, o kterém jsme spolu hovořily IVO    (02.01.2014)
Znovu a znovu pročítám Vaši knihu... a snažím se číst mezi řádky    (27.12.2013)
Před poslední možností jít na umělé oplodnění se stal zázrak DVA CHLAPEČKOVÉ    (20.12.2013)
Za zády na řece jsem měla labuť, která ke mně jakoby mluvila TOMÁŠEK    (19.12.2013)
TĚHOTNÁ >>> Toto třetí miminko mi neříká vůbec nic, nemáme jméno    (18.12.2013)
Mám strach mít druhé dítě ALENKA    (16.12.2013)
Máme s manželkou tři krásné děti JANA    (14.12.2013)
Předně jsem zase dostala menstruaci    (09.12.2013)
TĚHOTNÁ >>> Váš výrok, že už prakticky těhotná jsem, byl jasnozřivý    (03.12.2013)
S přítelem bychom si moc přáli miminko, stále se nám nedaří    (03.12.2013)
TĚHOTNÁ >>> Co mám dělat, když přítel je cholerik, přepracovaný a nervózní, a přesto od něj nechci pryč?    (03.12.2013)
TĚHOTNÁ >>> Přestože si s manželem miminko přejeme, léta se nám nedaří    (28.11.2013)
Lékař by mě již poslal na umělé oplodnění, manžel se tomu brání a já také cítím, že to není moje cesta    (27.11.2013)
Chtěl po mně sex pořád a když jsem odmítala, tak mě jednoduše znásilnil    (27.11.2013)
Volala jste na můj telefon, který stále dlouho vyzváněl, a já ho nemohla vzít    (26.11.2013)
Jsem ráda, že jste mi jako poslední dala nějakou naději na miminko    (24.11.2013)
TĚHOTNÁ >>> Jednou to byla dokonce taková rána, až mi na rukou naskočila husí kůže    (22.11.2013)
Za měsíc mi můj lékař odebere léky a pošle na umělé oplodnění    (21.11.2013)
Dneska jsem zkusila test a jak jste řekla, ukázaly se dvě čárky MATYÁŠEK ONDRA    (07.11.2013)
S přítelem bychom měli rádi miminko, ale v této situaci to není možné    (03.11.2013)
TĚHOTNÁ >>> Ráda bych Vám poděkovala, čekáme miminko    (30.10.2013)
Znejistila mě kartářka mé maminky    (23.10.2013)
Z lékařského hlediska jsme oba v pořádku    (17.10.2013)
S priatelom sa snazime o dietatko uz 5 rokov    (04.10.2013)
TĚHOTNÁ >>> Povedala si mi: "Budem rada, keď sa mi v septembri ohlásiš a povieš tú radostnú novinu, máááámo..."    (23.09.2013)
Včera tu byla nějaká silná energie    (22.09.2013)
Vrátili jsme se z dovolené a já najednou cítila, že je mi tak nějak jinak CHLAPEČEK    (16.09.2013)
Jsem počvrté těhotná, asi 7. týden    (14.09.2013)
Som dieta stasteny, az na to... ze nemozem otehotniet DIEVČATKO    (12.09.2013)
Ja píšu sms a on zrovna volá, až mě to všechno zarazilo    (06.09.2013)
Povedali, že nám može pomoct len IVF    (05.09.2013)
Už jsme vyzkoušeli všechno    (04.09.2013)
V okolí je několik nových těhotenství, z toho několik nečekaných a nechtěných    (03.09.2013)
Díky Vám jsem pochopila, že v záležitosti početí dítěte nejsme já, ani manžel těmi stěžejními osobami    (02.09.2013)
Přítel se začal vyhýbat milování TADEÁŠEK    (20.08.2013)
Mívám vizi, jak sedím u okna v puntíkatých šatech, pod kterými se rýsuje už hodně velké bříško    (20.08.2013)
TĚHOTNÁ >>> Moji pozornost přitáhla Vaše knížka "Proč k nám miminko nechce" MARTÍNEK    (20.08.2013)
Jsme nyní nositeli stejného příjmení a cítíme to jako úžasnou a správnou věc    (16.08.2013)
Vím, že miminko s námi zůstane MARKUS EMMA    (07.08.2013)
Má duše plakala, když jsem si konečně uvědomila, co a jak žiju    (02.08.2013)
TĚHOTNÁ >>> Říkala jsem si, že musím být statečná, že to nechci udělat, ale že musím    (17.07.2013)
Život není soutěž...    (12.07.2013)
Viděla jste tam těhotenství    (10.07.2013)
"Zavinila sis to sama. Dala jsi sílu švagrové a na tvoje miminko nezbylo.."    (09.07.2013)
TĚHOTNÁ >>> Bude v miminku dušička zemřelého syna?    (09.07.2013)
Jmenuji se Františka    (15.06.2013)
Uplynul další měsíc a dušička k nám stále nepřichází    (13.06.2013)
Dnes jsem potratila, vůbec tomu nerozumím    (05.06.2013)
Já jsem Češka, manžel Američan a žijeme v Německu    (05.06.2013)
Nic bych si v životě nepřála víc    (01.06.2013)
Citim, ze ja nie som Ivana    (30.05.2013)
Partner deti stale nechce, ja som pripravena sa s nim rozist    (29.05.2013)
Již tři roky myslím na holčičku, už jsem si ji i pojmenovala    (29.05.2013)
Mám čekat, že mě tento muž nechtěně přivede do jiného stavu a pak bude se mnou?    (25.05.2013)
Máme vůbec jít do dalšího miminka?    (25.05.2013)
Mám poslední dobou pocit, že je naše miminko už blízko    (24.05.2013)
Dnes jsem byla na ultrazvuku, miminko je tam    (24.05.2013)
Z ložnice jsem vystěhovala televizi a DVD kazety, které by se miminku jistě nelíbily    (24.05.2013)
Cítím, že tam někde je ještě holčička, abychom byli kompletní    (19.05.2013)
Je u mě duše dalšího děťátka?    (19.05.2013)
Přicházím k Vám s příběhem "o honbě za miminkem"    (14.05.2013)
Třeba se uvolní cesta pro miminko    (09.05.2013)
Fantazie je tak veliká, že bych si myslila, že ta překrásná duše pluje nad mou hlavou a dívá se, co o ní píšu    (07.05.2013)
Ráda si přečtu Vaši zázračnou knihu Proč k nám miminko nechce    (30.04.2013)
Léčbou se mi cyklus rozhodil, tak jsem se rozhodla, že s těmito metodami ještě počkám    (18.04.2013)
Když jsem četla kapitolu o milování, tekly mi slzy    (18.04.2013)
Ve vztahu mi chybí svatba, ale partner se ženit nechce    (16.04.2013)
V září budeme mít svatbu, na kterou se moc těšíme    (09.04.2013)
Od té doby se snažíme, ale marně..    (05.04.2013)
Rozjeli jsme svatební přípravy, ale vše je tak zmatené ROSÁLIE MARIE    (03.04.2013)
Napadla mě jedna varianta, kdy mám při milování strach    (21.03.2013)
Jsme s manželem svoji přes 8 let a stále nemáme miminko    (16.03.2013)
Myslela sem si, že knížku přečtu jedním dechem, ale je to pro mě náročné čtení    (15.03.2013)
Byli jsme na IVF, partner má špatný spermiogram, bylo nám řečeno, že normálně bychom nepočali    (13.03.2013)
Rádi bychom do naší rodiny přivítali ještě jednoho človíčka ELIŠKA    (05.03.2013)
Hormony, které jsem musela užívat, mi neudělaly dobře    (05.03.2013)
Jirka mi řekl, že knížku nemám číst hned, mám ji odložit a číst, až mi bude smutno    (28.02.2013)
Chcem sa spytat: mam nadej na dietatko?    (28.02.2013)
Tiekli mi slzy pri kontakte s tebou a aj teraz, keď píšem tieto riadky, mi tečú slzy    (11.02.2013)
Zjistila jsem, že tu bytost znám moc dobře    (05.02.2013)
Moc bychom si miminko přáli, ale ve mně je strach, abych znovu nepotratila    (04.02.2013)
Kdyby aspoň se to povedlo, tak si člověk může říct, že za ty prachy to stálo    (04.02.2013)
Tři děti již máme, ale nepřipadáme si ještě tak staří, abychom čekali na vnoučata    (01.02.2013)
V těchto dnech už je tomu rok, co se s přítelem snažíme o miminko, a stále nic    (01.02.2013)
Chodím do kostela, modlím se za odpuštěni, protože miminko ke mně nechce    (01.02.2013)
No, kto je to tehotný? Predsa ty...    (28.01.2013)
Myslíte, že je vhodný nápad jít na umělé oplodnění?    (28.01.2013)
Asi té dušičce vyčítám, proč zrovna k nám nechce přijít    (24.01.2013)
Bola som tehotna 6 týždňov a strašne som sa tešila    (23.01.2013)
Děkuji Vám za knihu!    (22.01.2013)
Naozaj by som si už želala syna    (20.01.2013)
Když jste říkala, že k nám přijde ještě další miminko, tak jsem koukala, div mi oči nevypadly JAKUB    (18.01.2013)
I díky vaší úžasné knize jsem se rozhodla dát ještě svému tělu šanci bez zásahu doktorů    (14.01.2013)
Co je to za světlo vedle vnučky?    (07.01.2013)
Muž na koni mi řekl čtyři čísla, ta, že si mám zapamatovat, že jsou důležitá CHLAPEČEK    (28.12.2012)
Je to dušička našeho malého miminka? MICHALKA    (25.12.2012)
Vidím tam mužské a ženské pohlaví - propojené v celek, uzavřené do jednoho kruhu    (20.12.2012)
Chystá se k nám ještě nějaká dušička?    (20.12.2012)
Všichni shodně tvrdí, že jsem zdravá a děti mít budu a můžu    (16.12.2012)
>>> TĚHOTNÁ Po 5 letech čekání jsme zvolili IVF, máme chlapečka, a teď jsem otěhotněla přirozenou cestou    (13.12.2012)
Mezi řečí u čaje jsem se jen zmínila, jak je mládí netrpělivé SONIČKA    (11.12.2012)
Neměla jsem problém otěhotnět v cuku letu v tu "nejnevhodnější" dobu    (11.12.2012)
Představa - snít o nové práci a mít miminko - mi nejde dohromady    (05.12.2012)
Loni i předloni jste pořádala sezení pro ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Bude něco podobného i teď?    (04.12.2012)
Stale sa vo mne hromadil pocit, ze som tak trosku nechcene dieta    (02.12.2012)
Naši mladí se pokoušejí o dítě. Bude Vaše knížka pro ně vhodný dárek?    (30.11.2012)
>>> TĚHOTNÁ Koupila jsem si Vaši knížku Proč k nám miminko nechce a jako zhypnotizovaná pročítám Vaše stránky    (29.11.2012)
Máme za sebou teprve jedno umělé oplodnění JONÁŠ    (28.11.2012)
Mohla bych být těhotná? Je to vůbec možné po tolika letech?    (27.11.2012)
Už niekoľko mesiacov sa s priateľom snažíme o bábätko    (26.11.2012)
Trápí mě arytmie, nízký tlak, nespavost a hyperaktivita    (23.11.2012)
Ve Vaší knížce "Proč k nám miminko nechce" jsem našla informace, které jsem hledala    (20.11.2012)
Dneska jsme sestře řekli, že jsem podruhé těhotná, sesypala se    (19.11.2012)
Nechápou, že nechci podstoupit umělé oplodnění    (16.11.2012)
Je možné, že by to mohla být dušička nenarozeného miminka?    (16.11.2012)
Jednou se nás naše děti budou ptát, proč doma máme takovouhle knížku, když jsou přece tady    (14.11.2012)
Viděla jsem tyrkysové světlo v den, kdy mi dcera sdělila, že čeká miminko    (09.10.2012)
Chystá se k nám miminko?    (04.10.2012)
Ozývám se po osmi letech, vše je, jak jsi řekla    (19.09.2012)
Tak nějak si myslím, že bych mohla být těhotná, cítím se jinak, hezky    (14.09.2012)
Chtěli bychom čtvrté dítě, dceru    (12.09.2012)
Snažím sa už cca 4 roky otehotnieť, sme úplne v poriadku    (11.09.2012)
Nevím, jestli mám být s rodinou, anebo mít svůj život    (07.09.2012)
Po dvou neúspěšných těhotenstvích teď čekáme chlapečka MICHAEL    (06.09.2012)
Po šesti letech neúspěchů jsem objevila dvě čárky na těhotenském testu    (27.08.2012)
Napsala jste mi, že mohu otěhotnět v červenci, srpnu, září    (27.08.2012)
Staneme se někdy rodiči?    (30.07.2012)
Dcera otěhotněla přesně tak, jak jste říkala, když jsem byla u vás MATĚJ PÉŤA    (02.07.2012)
Kletba po babičce, která také ztratila mnoho děti JAKOUBEK    (28.06.2012)
Jak mám zhubnout, abych mohla otěhotnět?    (26.06.2012)
>>> TĚHOTNÁ Důležité je, abych synovi nezamotala hlavu, aby věděl, kdo je    (22.06.2012)
V kartách se mi objevilo miminko a o půl roku později opět    (21.06.2012)
Mohla bych se zeptat, zda se k nám chystá naše děťátko?    (20.06.2012)
Vše, co jsi mi vyložila, krásně vychází, ale věštkyně mi řekla, že žádné dítě neporodím    (14.06.2012)
Tak se nám narodila ELIŠKA    (10.06.2012)
>>>TĚHOTNÁ Nestačím se divit, kolika miminkům jste pomohla přijít, kolika maminkám jste již pomohla    (28.05.2012)
Já jsem jí ale tatínka nevzala, ten jí vždycky zůstane, tolikrát jsem jí to říkala    (21.05.2012)
Udělala jsem, co jste mi poradila, a nyní mám úžasného, milujícího a velmi hodného manžela    (18.05.2012)
Cítím, že by k nám měla přijít dvojčátka    (14.05.2012)
Milé ženy tohoto světa, proč se trápíte tím, že k vám miminko nepřichází?    (09.05.2012)
Kartářka řekla, že budou komplikace. Máme se obávat nejhoršího?    (28.04.2012)
Partner se se mnou vůbec nemiluje, tak nevím, jak to bude s miminkem    (17.04.2012)
Dcerka mi vypravovala o kamarádce, jak se již několik let snaží o miminko, a ono to nejde    (05.04.2012)
Raz ma jeden doktor v Bratislave poslal domov s tym, že som beznádejný prípad, že nič sa nedá robiť    (04.04.2012)
Rok mi trvalo, než jsem pochopila, že miminko není jen o spojení vajíčka se spermií MATYÁŠEK    (03.04.2012)
>>>TĚHOTNÁ V sobotu v noci mi dorazila na mobil smska od mého bývalého přítele stará čtyři roky    (02.04.2012)
Na další umělé oplodnění se chystáme buď v květnu nebo v červnu    (01.04.2012)
Je vždy mezi přicházejícím miminkem a jeho rodiči pouto z minulosti? MICHAEL    (28.03.2012)
>>>TĚHOTNÁ K narozeninam jsem dostala diagnostiku automatickou kresbou    (27.03.2012)
Lituju, že jsem to svinstvo tak dlouho brala    (24.03.2012)
Domů jsme si ho přivezli přímo pod stromeček RADIM    (16.03.2012)
Ještě jsem o aktivaci poševního otvoru neslyšela    (16.03.2012)
Dcera mívá čas od času pocit, že ten vysněný sourozenec už přeci musí přijít    (14.03.2012)
>>>TĚHOTNÁ Jsem ve 27. týdnu těhotenství a v bříšku mám chlapečka    (12.03.2012)
Potom, co jsem "to" manželovi řekla, tak mě začalo strašně bolet v krku    (12.03.2012)
Máme šestiletého klučinu a přáli bychom si druhé děťátko ŽOFINKA    (07.03.2012)
S ubíhajícími měsíci začínám propadat zoufalství    (05.03.2012)
Ja som velmi precitlivena na tuto temu    (01.03.2012)
Nedá se nic dělat než čekat, až se vajíčko se spermií správně spojí a dojde k uhnízdění    (01.03.2012)
Zatím jsem se nechtěla ládovat hormony a podstupovat umělé oplodnění    (01.03.2012)
Podstoupili jsme již několik umělých oplodnění, a stále nic    (16.02.2012)
Vím, že miminko si hledá rodiče a že to není naopak    (13.02.2012)
S láskou na mimi čekám a usmívám se    (11.02.2012)
Před půlrokem jsme se s mým milovaným mužem začali snažit o miminko    (11.02.2012)
Objevuje se mi tato krásná holčička. Nevíte někdo, kdo by to mohl být?    (08.02.2012)
Našla jsem u Vás svůj sen o několikanásobné vraždě    (07.02.2012)
Jak se mám naučit být sama sebou?    (01.02.2012)
Včera jsme byli u mého syna, čekají miminko v březnu, jak jste řekla HONZÍČEK    (29.01.2012)
Je úžasné, ako k nám hovoria nebesá, len by k tomu mali pribaliť aj prekladový slovník    (28.01.2012)
>>>TĚHOTNÁ Loni jsem přišla o miminko ve 3. měsíci, nyní jsem ve 21. týdnu těhotenství    (27.01.2012)
Bojím se, že se uzavřeme, a na celou situaci budeme pohlížet jako na nenaplněnou    (27.01.2012)
Blesklo mi hlavou, že Ti těhotenství nesmím závidět    (20.01.2012)
Mám ale strach, že to zase nedopadne...    (19.01.2012)
Ta holčička tam stále někde sedí a stále pláče    (19.01.2012)
Připadám si teď jako loutka a ne jako plnohodnotný člověk    (18.01.2012)
Manžel na mě tlačí, ale já ještě nechci...    (17.01.2012)
Za poslední rok a půl jsem si prošla 3 potraty DANIEL    (15.01.2012)
Už pět let žiju pod vlivem negativní věštby    (14.01.2012)
"Já?" ptám se, "ale vždyť já žádné děti nemám," divím se.    (07.01.2012)
>>>TĚHOTNÁ Som tehotná a napriek tomu, že si mi o tom hovorila pred dvoma rokmi, som zaskočená    (31.12.2011)
Skoro na každé fotce jsou se mnou a dcerkou zvláštní "kouličky" CELESTINA AVA    (25.12.2011)
>>>TĚHOTNÁ Téměř dva roky se s manželem pokoušíme o miminko    (23.12.2011)
Napsala jste mi, že u mě těhotenství vnímáte ke konci roku, dnes jsem měla pozitivní test <<<MEMENTO >>> MIKULÁŠEK    (19.12.2011)
Budeme s manželem maminkou a tatínkem?    (05.12.2011)
Doufám, že je teď už v klidu a šťastná    (30.11.2011)
Vím od Tebe, že člověk se nemá ptát PROČ JÁ?, ale PROČ NE JÁ?    (29.11.2011)
Přiletěl k nám na střechu nádherný čáp    (29.11.2011)
Bojím se, že to nebude v pořádku, a prosím dušičku, aby sama odešla    (27.11.2011)
Jsme spolu už 14 let, marně se pokoušíme o miminko    (13.11.2011)
Jsme otevřeni adopci, anebo se stanu náhradní maminkou DANIEL    (13.11.2011)
Tak sa nám to konečne po viac ako 4 rokoch podarilo a som s najväčšou pravdepodobnostou tehotná LUKÁŠKO    (07.11.2011)
Již několik měsíců se pokoušíme přivést do našeho života další miminko    (02.11.2011)
Manžela nepustili z práce a já jsem měla ošklivou střevní chřipku    (01.11.2011)
Měla jsi pravdu, máme vnučku KLÁRKA    (30.10.2011)
Čekám na znamení, jestli mit ještě miminko    (29.10.2011)
Všelijaká další trápení či karamboly bych už nezvládla    (24.10.2011)
Stále mě provází číslo 22    (19.10.2011)
Prodělala jsem revizi dělohy po zamlklém těhotenství    (14.10.2011)
Je mi 38 let a se svým snoubencem bychom si rádi pořídili miminko    (13.10.2011)
Vše máme připravené, pro miminko je vytvořené místo    (11.10.2011)
V poslední době mám pocit, že je u mě dušička děťátka    (06.10.2011)
Budeme mít děťátko?    (03.10.2011)
Řekla jsem si: toto stačilo, a teď cítím, že mi ujíždí vlak    (27.09.2011)
Přesně jak jste řekla, otěhotněla jsem hned na začátku července RICHARD    (26.09.2011)
Celkově se cítím dobře a začala jsem se věnovat úplně jiným věcem než dřív    (22.09.2011)
Do nového domu, který dostavíme koncem roku, jsme chtěli přivést i miminko FRANTIŠEK    (16.09.2011)
Roky letí, já mám strach, že se mi to snad nepodaří    (11.09.2011)
Je to Tal, duchovní jméno synka, který se nám má narodit    (05.09.2011)
S manželem už čtyři a půl roku čekáme na druhé děťátko    (04.09.2011)
Má to být chlapeček, ale nemůžeme se pořád rozhodnout pro vhodné jméno    (02.09.2011)
Naše miminko je již očekáváno skoro čtyři roky, už se nebojím býti maminkou    (01.09.2011)
Která duše mi toto provedla?    (30.08.2011)
Přijde k nám tento rok naše miminko?    (15.08.2011)
Snažíme se o miminko již 3 roky, manžel má asi rád jinou ženu    (05.08.2011)
Vyplnilo se to skoro přesně, jak jste říkala DAVÍDEK    (03.08.2011)
Je to měsíční miminko a je nádherná... ELIŠKA    (03.08.2011)
>>>TĚHOTNÁ Ani jsem nepočítala, že to půjde tak rychle    (01.08.2011)
Ryba už není v ložnici    (30.07.2011)
Řekla jste, že už možná v březnu bude Deniska těhotná HONZÍČEK    (27.07.2011)
Minulý týden jsme se byli informovat v centru asistované reprodukce    (25.07.2011)
Naše cesta na Island... jak to zvládneme autem?    (14.07.2011)
Snažíme se s přítelem o miminko, ale zatím nic    (14.07.2011)
Manžel stále vymýšlí jména pro holčičku a pro chlapečka, moc se těší, bude úžasný tatínek    (07.07.2011)
Máme podstoupit umělé oplodnění, ale to je proti mému přesvědčení    (30.06.2011)
Z pláství jste mi vyčetla, že během prosince nebo ledna otěhotním. Stalo se tak... HELENKA    (29.06.2011)
Čekáme na naše děťátko již skoro čtyři roky    (29.06.2011)
Bol by som rád, keby synček mal ešte surodenca    (20.06.2011)
S manželem se o miminko pokoušíme už 5 let, ale stále nic    (16.06.2011)
Eliška se narodila 4. června    (16.06.2011)
Pan doktor mně předepsal léky na povzbuzení ovulace, ale je mi po nich zle    (13.06.2011)
Dostala jsem se teď do osidel strachu    (10.06.2011)
Na tělíčku měla napsáno něco jako anoni    (06.06.2011)
Je to divný stav a rozhodně tak nechci setrvat    (04.06.2011)
Připletla se tam jiná paní, která ho léta zbožňovala    (04.06.2011)
Připadám si, jako bych ze sebe vybrečela lásku, kterou jsem k němu měla    (27.05.2011)
S chlapečkem jsem nějak nepočítala, a tak si se jménem pro kluka nevím rady    (26.05.2011)
Miminko přišlo samo, bez lékařů, přestože jsem už měla domluvený termín na umělé oplodnění CHLAPEČEK    (26.05.2011)
Došla jsem do bodu, kdy už vím, že dupat si nožkou je zbytečné    (24.05.2011)
Může mým prostřednictvím přijít děťátko?    (23.05.2011)
Mám totiž takovou zvláštní touhu "vědět víc", což mě velmi znervózňuje    (23.05.2011)
Myslím, že mi to ještě pořádně nedošlo, jinak bych se už určitě zbláznila radostí    (22.05.2011)
Broučku, jestli už jsi s námi, tak vítej, všechno zvládneme    (19.05.2011)
Přišla jsem o pravý vejcovod a díky Bohu to dopadlo, tak jak to dopadlo    (18.05.2011)
Namiesto radosti mám v sebe smútok    (17.05.2011)
Už tak dva a půl roku mám opakovaně problémy s mykózami-kvasinkami    (16.05.2011)
Připadá mi to někdy jako hodně dlouhá cesta, že jsem ještě všechno nepochopila    (13.05.2011)
Šéf mi ponúkol 3 - 4 mesačné platené voľno, aby som si oddýchla a riešila len bábätko    (06.05.2011)
Předpověděla jsi mi miminko na období, až se s partnerem přestěhujeme do nového domu    (05.05.2011)
Na miminko čekáme již delší dobu, ale teď se poslední dobou cítím jinak    (02.05.2011)
Trest za potrat nechtěného miminka, ale říkám si, že by přišel dvojnásobný trest?    (02.05.2011)
Uz asi pol roka sa s priatelom pokusame o babatko, akosi sa mu ku nam nechce    (27.04.2011)
Lékaři u nás vidí jen jedno hledisko - umělé oplodnění    (27.04.2011)
A co když se mu něco stane?    (21.04.2011)
Řekla bych, že tohle je přesně to "proti vodě"    (19.04.2011)
Je to již 7 let, co jsem přestala brát antikoncepci    (11.04.2011)
Test je sice negativní, ale příznaky mám, jako když jsem byla těhotná    (09.04.2011)
Dozvěděla jsem se, že mám moc tvrdou dělohu    (06.04.2011)
Ptala jsem se tatínka i na to, zda se mi chce jednou narodit jako můj chlapeček    (05.04.2011)
Nechceme si jít "koupit" miminko, je to pro nás úplně nesmyslné    (24.03.2011)
Snažíme se rok a stále nic, všichni kolem mne miminka čekají nebo je už mají    (23.03.2011)
Zadařilo se, jsem těhotná a naše holčička bude mít sourozence    (23.03.2011)
Nedarí sa nám s partnerom otehotniet    (20.03.2011)
Těhotenství jste mi předpověděla do konce roku 2010, stalo se    (15.03.2011)
Určitě něco dělám ve svém životě jinak, než bych měla    (14.03.2011)
S manželom sa snažíme vyše roka o bábatko    (14.03.2011)
Budeme mít šanci dát lásku i našemu dětátku?    (09.03.2011)
Zařídila jsem mateřské centrum, kde se moc líbí i naší dcerce    (01.03.2011)
Dříve jsem vše zvažovala, ale najednou je to všechno pryč GIOIA    (26.02.2011)
Během tří let jsem prodělala tři samovolné potraty    (25.02.2011)
Hlodá ve mně červík strachu    (25.02.2011)
Mám opravdu velkou radost, že k nám bylo posláno miminko ANEŽKA    (23.02.2011)
Ci sa da zistit vhodny cas alebo to treba nechat na osud?    (21.02.2011)
Věřím v naději, ale něco tady vadí...    (16.02.2011)
Mám podstoupit odběr plodové vody?    (09.02.2011)
Proč by duše manželovy zemřelé maminky vyhledávala zrovna naše intimnosti?    (08.02.2011)
Skoro již pět let se snažíme o naše miminko    (07.02.2011)
Začátkem července jsem otěhotněla, nyní začínám 37. týden těhotenství    (05.02.2011)
Jsem často nemocná a unavená, přesto bychom si děti velmi přáli    (04.02.2011)
Prošli jsme neúspěšně dvakrát umělým oplodněním, vím, dítě má přijít normální cestou...    (04.02.2011)
Z vnitřního klidu mě vyvádí postoj okolí    (04.02.2011)
Vidím i na synkovi, jak by potřeboval sourozence    (02.02.2011)
Za posledne obdobie doslova stale narazam na cislo 2 - 22, 222, 2222    (02.02.2011)
Je to vhodné jméno pro naši dcerušku?    (01.02.2011)
Zatím jsme neměli štěstí    (27.01.2011)
Zpočátku bylo všechno v pořádku...    (21.01.2011)
Miminko si moc přeju, ale na druhé straně je tady strach    (19.01.2011)
Už tři roky se s manželem pokoušíme o miminko    (14.01.2011)
Tentokrát mám vážně pocit, že už je to tu    (13.01.2011)
Článek v Meduňce jsem vzala jako osud    (13.01.2011)
OTRIVIN mi "otravoval" život    (12.01.2011)
S vyšetreniami u mňa skončili a doporučili nám rovno umelé oplodnenie    (12.01.2011)
Dnes se mi zdál velmi zvláštní sen, v němž jsem viděla ducha CHLAPEČEK    (09.01.2011)
Mám naději, že budu mít vlastní dítě? BONIFÁC JOHANKA    (07.01.2011)
Čo potrebujem pochopiť, aby som mohla spolu so svojím partnerom priviesť na svet naše bábatko    (07.01.2011)
Asi jsem chtěla zadržet čas a navrhla jsem manželovi zkusit ještě čtvrté dítě MAGDALENKA    (05.01.2011)
S přítelem plánuji rodinu, jsme spolu již 9 let, ale nějak v sobě cítím zmatek    (05.01.2011)
Pokud jsem to pochopila, měla se jeho duše vrátit a mělo to být k nám    (04.01.2011)
Mám pro Tebe miminkovský sen    (01.01.2011)
Před hodinou jsem našla dvě čárky na těhotenském testu BERENIKA ALMA ... MARCIA ZEMŘELA    (31.12.2010)
Ide o to, ze uz 6 rokov marne tuzim po miminku    (31.12.2010)
Nechápeme, proč k nám naše miminko nepřichází    (29.12.2010)
Nemýlila jste se! Včera jsem na testu objevila dvě čárky...    (26.12.2010)
Můžeme doufat?    (20.12.2010)
Neplánovaně jsem otěhotněla    (20.12.2010)
Dnes se narodil... Jakub...    (18.12.2010)
Přála bych si druhé dítě, což je momentálně časově nemožné    (17.12.2010)
Čím by se dal ten spermiogram vylepšit?    (13.12.2010)
Dočkali jsme se po třech letech    (12.12.2010)
Udělala jsem si těhotenský test a je pozitivní...    (07.12.2010)
Je nám přáno mít někdy miminko?    (07.12.2010)
Opravdu, stalo se, jak jsi řekla    (30.11.2010)
Určitě je to jejich miminko, které si léta přejí    (22.11.2010)
Můžu pro sestru něco udělat, můžu jí nějak pomoct?    (17.11.2010)
Požádal mě totiž o ruku, a já řekla ano!!!    (12.11.2010)
Dcera by chtěla se svým přítelem miminko    (11.11.2010)
Vzpomínáš, jak mi Semanthiel nakreslila dvojčátka (holčičku a chlapečka)? ŠTĚPÁNEK    (08.11.2010)
Již třikrát jsme o miminko přišli    (07.11.2010)
>>>TĚHOTNÁ Lékaři nám sdělili, že jsme neplodní    (05.11.2010)
Všimla jsem si, že víte nebo můžete zjistit termín, kdy by k nám miminko mohlo přijít    (05.11.2010)
Třeba by se i mně ulevilo, kdybych se vám svěřila    (05.11.2010)
Vnímám lásku k němu každou buňkou svého těla    (04.11.2010)
Po devíti měsících jsme se obrátili na centrum asistované reprodukce    (04.11.2010)
Mohla bys mi říct, zda bychom mohli dostat tento vytoužený "dárek" pod stromeček ještě tento rok?    (04.11.2010)
Manžel byl na vyšetření, na základě toho je nám "nařízeno" umělé oplodnění    (01.11.2010)
Že prý "práci nebudeme řešit, protože budu brzy maminkou" RUDÍK    (28.10.2010)
... a miminko je už na cestě    (27.10.2010)
Moc toužím po miminku    (21.10.2010)
Miminko se přestalo vyvíjet v 7. týdnu těhotenství JOZÍFEK    (21.10.2010)
Chtěla bych se zeptat, zda k nám má přijít miminko    (21.10.2010)
Přesné datum narození na 10.10. 2010 v 10:10:10    (11.10.2010)
Bylo nám řečeno, že jsme s manželem oba v pořádku    (07.10.2010)
Do mých snů mi přichází poselství o budoucím těhotenství    (01.10.2010)
Poslednú dobu cítim pri sebe dušičku    (01.10.2010)
Nebylo nic v tom okamžiku: jen ona a já    (01.10.2010)
Psala jsi mi, že otěhotním v červenci, vyšlo to až v září (po 16 letech)    (26.09.2010)
Kdo by se nebál o dítě?!    (25.09.2010)
Chystá se k nám naše miminko?    (24.09.2010)
Podaří se nám s mužem mít společně miminko?    (22.09.2010)
HLÁŠKA DNE OLIVER    (17.09.2010)
Přes tři roky se snažím otěhotnět    (06.09.2010)
Proč až za rok?    (31.08.2010)
Proč teď mají přicházet na svět dvojčátka?    (25.08.2010)
Doktorka nám dává jen jednu možnost - umělé plodnění    (24.08.2010)
Dnes se mám s vámi podělit o svůj příběh    (18.08.2010)
Vždycky jsem měla pocit, že mé tělo je velmi plodné    (12.08.2010)
Podruhé to vnímáme jako znamení, že někde není něco v pořádku    (12.08.2010)
Moc si přejeme miminko, už jsme na jeho příchod připraveni    (11.08.2010)
Když jsem se na miminko začala moc těšit, potratila jsem    (29.07.2010)
Otěhotněla jsem přesně, jak jste řekla ŠARLOTKA JASMÍNKA    (29.07.2010)
S přítelem po 7,5 letech v tuto chvíli prožívám nejkrásnější období    (28.07.2010)
"Jsou velmi milí, protože to mají od vás moc dobře zaplaceno!"    (26.07.2010)
Život miminka skončil dřív, než vůbec mohl začít    (26.07.2010)
Teraz cakame spolocne s manzelom na nase dieta MIŠKO    (24.07.2010)
Doktoři zkoušeli, jestli je můj vejcovod průchodný a zjistili, že není    (06.07.2010)
Zkoušeli jsme různé věštce, léčitele, dokonce umělé oplodnění, se kterým Vy nesouhlasíte    (06.07.2010)
Už je to trošku inak    (30.06.2010)
Boli sme s manželom požehnaní a narodil sa nám náš vytúžený chlapček    (27.06.2010)
Synovi neustále vypadává dech - z leknutí, z emočního vypětí, z pláče...    (26.06.2010)
Nevím, jak udělat, abych nebyla vnitřně smutná    (25.06.2010)
Miminko musí už dnes ven KUBÍK    (22.06.2010)
Mám neskutečný strach, že to dopadne jako minule JÁCHYM    (22.06.2010)
Co máme dělat a jak véct naše děti? Mají vůbec budoucnost?    (19.06.2010)
Najednou místo smaragdově zeleného světýlka vidím před očima světlo modré    (19.06.2010)
Nejtěžší volba    (18.06.2010)
Říkala jste mi, že brzy otěhotním a že to bude holka    (10.06.2010)
Miminko na cestě    (08.06.2010)
Jak a proč zrovna já bych si měla "zasloužit" dítě?    (08.06.2010)
Mám problémy s mykózou    (02.06.2010)
Termín svatby je 7.8., v den mých narozenin    (01.06.2010)
Dnes jsem sama doma a je mi velmi zle    (28.05.2010)
Rande s mojí novou láskou nebylo ve čtvrtek, ale "až" další úterý    (27.05.2010)
Jsem po transplantaci jater, snažíme se o miminko    (24.05.2010)
Máme druhé miminko, chlapečka, jak jsi předpověděla MICHAEL    (24.05.2010)
Je to již čtvrtý potrat v období šesti let    (23.05.2010)
Já pořád nic i přes velké úsilí a snahu    (17.05.2010)
Napsala jste mi, že pokud už nejsem těhotná, mělo by to být začátkem září    (17.05.2010)
Jaké máme vybrat jméno pro miminko?    (14.05.2010)
Často řešíš děti a já si pokaždé říkala, že se mne to netýká    (11.05.2010)
Přirozený porod versus císařský řez...    (09.05.2010)
Umřela mi dceruška, teď jsem těhotná, ale doktor nevidí srdeční činnost    (08.05.2010)
Opravdu zvláštní pocit - jako by přišla vzácná návštěva    (05.05.2010)
Dnes jsem se totiž ocitla v onom příšerném zařízení - centru asistované reprodukce... brrrr    (05.05.2010)
Proč se k nám holčičce nechce?    (05.05.2010)
Čekám chlapečka, měla jste pravdu    (05.05.2010)
Mrzí mě, že bych muži třeba nemusela být schopná dát dítě.....    (04.05.2010)
Otěhotněla jsem přesně, jak jste řekla, ale čekám holčičku, ne chlapečka    (27.04.2010)
Opravdu děti přicházejí, když je jejich čas?    (21.04.2010)
Tenkrát jsi řekla: neboj, přijde chlapeček BERT    (02.04.2010)
Babatko sa nevyvija. Co bude dalej? AGATHA KATE    (01.04.2010)
Cítím se těhotně, ale těhotenský test říká něco jiného    (30.03.2010)
Wahlgrenis, už mohu být těhulka... CHLAPEČEK    (30.03.2010)
Říkala jste, že mám čas na otěhotnění v březnu nebo dubnu    (29.03.2010)
Po Radečkovi přichází holčička. Poradíš nám ještě jednou se jménem?    (25.03.2010)
Rok 2010 je rokem odměn pro ty, co si to opravdu už zaslouží    (24.03.2010)
Láskou vše začíná a končí, je to jediná jistota, ke které bychom měli směřovat    (22.03.2010)
Byla jsem na potratu... Duše chlapečka je ale teď u mě, moc smutná...    (19.03.2010)
Co je to zelené světýlko na fotce?    (18.03.2010)
Nadané děti... jak je rozvíjet a pečovat o ně?    (05.03.2010)
Edukativní hračky... proč vůbec a na co jsou ?    (28.02.2010)
Dušička si svou cestu rozmyslela?    (27.02.2010)
Setkaly jsme se na semináři v Prachaticích DANIEL    (13.02.2010)
Manžel dítě miluje, já ale tajně trpím    (12.02.2010)
Už cítím pohyby miminka ONDRA    (11.02.2010)
Moje miminko je nadmíru uplakané    (07.02.2010)
Když se nebudeme milovat, nebudu zklamaná z toho, že miminko nepřišlo    (28.01.2010)
Co tě nezabije, to tě posílí    (27.01.2010)
Setkaly jsem se na semináři ohledně miminek v roce 2007 TONÍČEK    (22.01.2010)
Bojí se naše Karolínka k nám přijít?    (20.01.2010)
Asi jsem opravdu ušla už kus cesty    (18.01.2010)
Nyní jsem si udělala těhotenský test... a je pozitivní ŠIMONEK    (13.01.2010)
Vše vychází, jak jste z pláství vyčetla JULIANKA    (06.01.2010)
Dcerka mi pořád ukazuje "další maminku"    (04.01.2010)
Viděly jsme se v létě    (30.12.2009)
Můžu se konečně stát maminkou? KVĚTUŠKA    (16.12.2009)
Je to opravdu tak, nebo jsem si to jen vysnila?    (15.12.2009)
Proč nám Terezka nechce začít jíst a fungovat?    (19.09.2009)
Podle pláství do 3 měsíců mělo být vytoužené miminko na cestě k nám OLIVER    (04.08.2009)
Dva měsíce už manžel trpí, žádná léčba nepomáhá PEPÍČEK    (17.07.2009)
Tábor VAŠÍK    (10.06.2009)
Už nikdy žádný potrat MICHAELKA    (02.06.2009)
Ale někdo - vůbec nevím kdo - mi řekl: "neboj se a věř mu"    (27.05.2009)
Hoplea čeká chlapečka - symbolický sen    (25.05.2009)
Chtěla bych se přihlásit na blok věnovaný miminkům DVOJČÁTKA: SOFINKA A ANIČKA JULINKA    (10.02.2009)
Tolik jsme se těšili na zdravé miminko VAŠÍK VÍTEČEK    (06.02.2009)
Kniha duchů a info o naší Andulce podle Vašeho horoskopu ANDULKA    (17.01.2009)
Vím, že děťátko přijde, až bude jeho čas...    (15.01.2009)
Musí náš Mikuláš opravdu zemřít?    (12.01.2009)
Doktor mi řekl, že miminko už nežije DAVID    (12.01.2009)
Kdo je otcem mého dítěte?    (12.01.2009)
Říkají mi, abych do toho nedloubala, že se mi může něco stát    (11.01.2009)
Chlapeček se narodil, je úžasný, ale...    (08.01.2009)
Ještě mu nejsou dva, je to bojovník, plný síly    (08.01.2009)
Ve 39. týdnu jsem přestala cítit pohyby    (08.01.2009)
Jsem těhotná a mám panický strach ze smrti    (25.12.2008)
Ani jedno zavedené embryo se nechytlo    (11.12.2008)
Dcerka se mi narodila příliš brzy    (11.12.2008)
Holčička zemřela moc podivnou smrtí    (02.11.2008)
Z nějakého nejasného důvodu chci dát synovi jméno Alex JÁCHYM    (06.10.2008)
Naozaj neviem žiť ďalej    (01.10.2008)
Nemá naše miminko kompletní genetickou výbavu?    (29.09.2008)
Dolní Čermná MIREČEK JOSEFÍNKA    (28.06.2008)
Budem stastna, ak mi da pan Boh aspon jedno dietatko ANDREA BEATA    (24.06.2008)
Osud je nemilosrdný    (19.05.2008)
Moje holčička odešla - byly jí jen dva měsíce    (23.04.2008)
Přivolala jsem si modlitbou syna?    (13.04.2008)
Co se děje s naší Alenkou?    (18.03.2008)
Bratovi zomrely synček...    (15.02.2008)
Jsem ve 33. týdnu těhotenství. Bude holčička v pořádku? BARUNKA    (08.01.2008)
V našem bytě se udusilo miminko    (03.10.2007)
Čekám své třetí děťátko, za pár dní mi bude 42 let    (04.09.2007)
Mám jít na operaci, nebo věřit v miminko?    (21.06.2007)
Umírá mi dcera    (11.06.2007)
Mám ležet, ale beze mne nic fungovat nebude    (20.04.2007)
Jsem těhotná. Vrací se mrtvá dcerka?    (18.04.2007)
Mám o miminko dcery strach, proto píšu    (06.04.2007)
Po porodu mi umřela dcerka    (23.03.2007)
Napsala jsi dceři, ať nemyslí na práci. 20. dubna bude mít kluka... FRANTIŠEK    (23.02.2007)
Chlapeček po narození byl v komatu. Bude žít?    (17.02.2007)
Chlapeček přišel po deseti letech    (02.01.2007)
Dvakrát jsem dobrovolně podstoupila interrupci    (07.10.2006)
Jak jsem mohla otěhotnět? Proč se to stalo? DOMINIK    (15.08.2006)
Umřelo nám miminko    (31.07.2006)
Dostanu ještě jednu šanci...?    (31.05.2006)
Jsem těhotná, nebo je to zase cysta?    (30.05.2006)
Mám se smířit s tím, že druhé miminko mít nebudu?    (22.05.2006)
Byl to kluk jako buk. Proč mi zemřel?    (17.05.2006)
Bude v létě seminář k miminkům?    (06.04.2006)
Zatím si k nám holčička cestu nenašla    (06.04.2006)
Ochránci mi pomohli, mám úžasného přítele    (06.04.2006)
Jsem těhotná. Vrací se duše mrtvého syna?    (04.04.2006)
Dneska mi umřela maminka HONZÍK    (29.03.2006)
Rok se snažíme o miminko    (15.03.2006)
Poznala jsem jednoho člověka...    (07.03.2006)
Miminko mi zmodralo v náručí...    (18.02.2006)
Další miminko na cestě, tentokrát u Limi MAREČEK    (14.02.2006)
Miluju své děti    (13.02.2006)
Proč si dušička vybrala tyhle rodiče?    (06.02.2006)
Co máme v kuchyni za podivnou energii? ANEŽKA    (12.01.2006)
Přítel nechce dítě. Bude konec světa?    (15.12.2005)
5. října 2005 se narodil TADEÁŠEK TOBIÁŠEK    (12.12.2005)
Narodila se už moje dcera?    (24.11.2005)
Syn zemřel poslední prázdninový den KRISTIÁN ROBIN    (02.11.2005)
Jak je to s mojí "Barunkou"?    (11.10.2005)
Syn měl pouhých 650 g    (11.10.2005)
Další miminko, holčička, je na cestě BARBORKA    (08.10.2005)
Když milování bolí    (26.09.2005)
Rozhoduji se: Já, nebo dítě?    (14.09.2005)
Už můžeme ...?    (30.08.2005)
Narodilo se mi předčasně miminko    (23.08.2005)
Další miminko, kluk! Tentokrát veverky PETR    (10.07.2005)
Budu mít s novým manželem miminko?    (16.06.2005)
Narodí se mamince ještě miminko?    (16.06.2005)
Přestala jsem fungovat jako žena    (09.06.2005)
Pořiďte si Alenku, prosím    (06.06.2005)
Čo urobiť, aby maličke u mňa zostalo?    (03.05.2005)
Bude mi sedmnáct, přemýšlím o dítěti    (03.05.2005)
Kdo brání mému otěhotnění?    (25.04.2005)
Proč moje maminka nedonosila miminko?    (09.04.2005)
Lituji, nechtěla jsem, aby se syn narodil    (16.03.2005)
Proč po porodu mrtvé holčičky nemůžu otěhotnět?    (16.02.2005)
Jak jsem byla ve Vysokém Mýtě...    (24.01.2005)
Proč křičím na svoji čtyřletou dcerku?    (15.01.2005)
Narodí se mi sokyně z minulého života...    (10.01.2005)
Tři roky nemohu otěhotnět. Změní se to?    (04.12.2004)
Co bude s mým dítětem?    (05.10.2004)
Karma se nedá obejít    (09.03.2004)

© 2004-2022 Wahlgrenis Zveřejněné materiály jsou chráněny autorským zákonem. Kopírování a šíření jakékoliv části obsahu bez svolení autora je zakázáno.